barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Po co niebieska? Biała kartka i Madryt zadowolony.
0
Chyba tak na zachętę
1
Ciekawe ile ma lat xD
0
@matirix20 ja mam to samo spostrzeżenie. Teraz miał ciężko, ale ni daje argumentów
0
@kanver_ Xavi nie umie nawet w 99-99-99
1
Mam takie osobiste spostrzeżenie, że obecnie czuje się jak w toksycznym związku. Gra nie powala, afery, sędziowie,pieniądze - ciągły emocjonalny miszmasz.
0
@bady48 i konferencja by trwała 12h
0
Wszedłem zobaczyć jak to Romeu jest zjechany - a tu pierwsze słowa opisu,, niezły mecz" XD
0
@KrychaFCB a mi przez piłkarzy Barcy
3
Ja to idę na line za taką grę xD goodbye
2
Skończyć z Varem, sędziowaniem! Skończyć z piłką! Zaorać
0
Sędziowie popełniają błędy i będą popełniać, to też ludzie a oni mają sekundę na podjęcie decyzji. Var wszystkiego nie może korygować według przepisów. Trzeba to zaakceptować choć czasami ciężko
0
@Nhyz no ale chyba tej ferrana nie zarzucasz sędziemu? XD
2
Pazerność ponad osiągnięcia sportowe miał w sobie
0
W tym hiszpańskim zwierzyńcu to nie przejdzie. Okej sędziowie są słabi, ale po czymś takim będą pod taka presją że będzie jeszcze gorzej - sodoma i gomora.
0
Czuje rozgoryczenie jak widzę jak nie potrafimy sprzedać nawet za pół rozsądne pieniądze, tylko za jakieś ochłapy największe
0
Na prawdę ta sędziowska nagonka jest już męcząca.
0
Z jednej strony złość zrozumiana kiedy popełniają takie błędy na najwyższym poziomie. Ale ta agresja na najniższym poziomie powinna być piętnowana i jak najszybciej wypleniona, bo dopiero jak dojdzie do tragedii przyjdzie niektórym refleksja - oni robią to tak samo jak zawodnicy AMATORSKO.
0
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 uff czyli źle coś zinterpretowałem ;) dzięki za wyjaśnienie bo już myślałem że nasi coś odwalili xD
0
Nasi oczywiście sprawdzili zgodność z prawdą artykułu La Vanguardii przed oficjalką? A nie czekaj... xD
1
@Comfortable_ przed TV
0
Xavi. Jak byk to ty zawaliłeś mecz kombinowaniem. Takim samym był piłkarzem, który tylko narzekał i machał łapami o wszystkie decyzję mając pretensje.
4
Nazwisko czyta się Chujsen? XD
1
@Lionel_Messi10 Okej dzięki. Myślałem, że może jakiś eksperyment z Dembele i Balde na wahadłach.
0
Mam pytanie bo nie oglądałem wczoraj meczu. Graliśmy klasycznym ustawieniem czy 3 5 2?
2
Podoba mi się Jules na prawej obronie, wiadomo czasami się pogubi ale jest zdecydowany, nie tak łatwo go objechać
0
@slayer ale przecież Ci tutaj eksperci wytłumaczyli, że w kluczowych decyzjach podjął słuszne decyzje; według wytycznych, oczekiwane. To co się żołądkujesz? Życie jest za krótkie
1
Macie wytłumaczone, że wszystko było okej, po co drążyć temat? Są słabi to fakt, ale my byliśmy równie słabi wczoraj. Przerąbane mają Ci sędziowie trzeba przyznać.
2
@Mroziu Busi dostał tutaj prędzej za przerwanie korzystnej akcji niż za nierozważne uderzenie. Falcao już go obiegał