7

Po co niebieska? Biała kartka i Madryt zadowolony.

0

Chyba tak na zachętę

1

Ciekawe ile ma lat xD

0

@matirix20 ja mam to samo spostrzeżenie. Teraz miał ciężko, ale ni daje argumentów

0

@kanver_ Xavi nie umie nawet w 99-99-99

1

Mam takie osobiste spostrzeżenie, że obecnie czuje się jak w toksycznym związku. Gra nie powala, afery, sędziowie,pieniądze - ciągły emocjonalny miszmasz.

0

@bady48 i konferencja by trwała 12h

0

Wszedłem zobaczyć jak to Romeu jest zjechany - a tu pierwsze słowa opisu,, niezły mecz" XD

0

@KrychaFCB a mi przez piłkarzy Barcy

3

Ja to idę na line za taką grę xD goodbye

2

Skończyć z Varem, sędziowaniem! Skończyć z piłką! Zaorać

0

Sędziowie popełniają błędy i będą popełniać, to też ludzie a oni mają sekundę na podjęcie decyzji. Var wszystkiego nie może korygować według przepisów. Trzeba to zaakceptować choć czasami ciężko

0

@Nhyz no ale chyba tej ferrana nie zarzucasz sędziemu? XD

2

Pazerność ponad osiągnięcia sportowe miał w sobie

0

W tym hiszpańskim zwierzyńcu to nie przejdzie. Okej sędziowie są słabi, ale po czymś takim będą pod taka presją że będzie jeszcze gorzej - sodoma i gomora.

0

Czuje rozgoryczenie jak widzę jak nie potrafimy sprzedać nawet za pół rozsądne pieniądze, tylko za jakieś ochłapy największe

0

Na prawdę ta sędziowska nagonka jest już męcząca.

0

Z jednej strony złość zrozumiana kiedy popełniają takie błędy na najwyższym poziomie. Ale ta agresja na najniższym poziomie powinna być piętnowana i jak najszybciej wypleniona, bo dopiero jak dojdzie do tragedii przyjdzie niektórym refleksja - oni robią to tak samo jak zawodnicy AMATORSKO.

0

Komentarz usunięty

0

@Aragorn33 uff czyli źle coś zinterpretowałem ;) dzięki za wyjaśnienie bo już myślałem że nasi coś odwalili xD

0

Nasi oczywiście sprawdzili zgodność z prawdą artykułu La Vanguardii przed oficjalką? A nie czekaj... xD

1

@Comfortable_ przed TV

0

Xavi. Jak byk to ty zawaliłeś mecz kombinowaniem. Takim samym był piłkarzem, który tylko narzekał i machał łapami o wszystkie decyzję mając pretensje.

4

Nazwisko czyta się Chujsen? XD

1

@Lionel_Messi10 Okej dzięki. Myślałem, że może jakiś eksperyment z Dembele i Balde na wahadłach.

0

Mam pytanie bo nie oglądałem wczoraj meczu. Graliśmy klasycznym ustawieniem czy 3 5 2?

2

Podoba mi się Jules na prawej obronie, wiadomo czasami się pogubi ale jest zdecydowany, nie tak łatwo go objechać

0

@slayer ale przecież Ci tutaj eksperci wytłumaczyli, że w kluczowych decyzjach podjął słuszne decyzje; według wytycznych, oczekiwane. To co się żołądkujesz? Życie jest za krótkie

1

Macie wytłumaczone, że wszystko było okej, po co drążyć temat? Są słabi to fakt, ale my byliśmy równie słabi wczoraj. Przerąbane mają Ci sędziowie trzeba przyznać.

2

@Mroziu Busi dostał tutaj prędzej za przerwanie korzystnej akcji niż za nierozważne uderzenie. Falcao już go obiegał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?