0

Za dużo polityki w tym jego gadaniu, a za mało przemawiania na boisku.

2

Chociaż na treningu Iniesta jest w stanie oddać strzał na bramkę ...

1

Zgubiło nas to, że liczyliśmy tylko na MSN. Reszta no może poza Iniestą nie jest w stanie zagrać indywidualnie, jakiejś jednej kluczowej akcji. Szkoda : (

9

Szkoda strzępić ryja i klawiatury...

0

Atletic, ile ty chłopie żyjesz na tym świecie ?

3

Ten sobie biegnie 50 metrów i nikt go nie atakuje. Jakby któryś z naszych tak chciał biec to by po 30 metrach by leżał skoszony aby zapobiec kontrze. Błagam ! Obudźmy się, bo na z ławki nikt nam nie pomoże : (

17

Leo proszę Cię - odpal się jutro !

1

Komentarz usunięty

0

sam jestes tragedia

1

To musi się znaleźć w kanonie bajek w szkole !

0

0

Oj mi też. Bez Busiego to możemy w bierki grać.

0

Ale czemu tak agresywnie ?

0

Ja to bym go w połowie zmienił. Wynik jest już w miarę bezpieczny

0

Karny z kapelusza jak nic. Chyba sobie Pan Sędzia odpocznie kilka kolejek.

0

Sypie te kartki jak Ronaldo uderzenia z każdej pozycji

11

Kosmos się otwiera !

0

Róbmy swoje i nie patrzmy się na innych! I tak nawet w Madrycie wiedzą, kto jest najlepszy - FC Barcelona :D

72

Już nie przesadzajmy, z Realem wszystko może się zdarzyć. Ja bym się nie pogniewał jakbyśmy trafili na Wolfsburg czy Benfike

0

Ma rozmach skur...yn

0

Jestem lewakiem! Nawet nie wiedziałem, stawiam Ci flaszkę za odkrycie mojego JA.

0

Ciekawe jakby zarabiał 2000 zł/miesiąc to by to samo mówił .?

0

Ci po 6 miesiącach już grać mogą na najwyższym poziomie, a ja po takiej kontuzji już nigdy nie zagram :O

0

Do 40-tki może u nas grać spokojnie, z jego atutami jak najbardziej.

57

M&M'S (Munir&Messi'Suarez) też nie jest złe :D

0

Barta jak gra w tym sezonie kompletnie nic nie pokazuje, a i tak widać, że ma rzesze fanów :P

0

La Liga power ! :D

2

Tylko, żeby nie zapomnieli o Haliloviciu !

0

Przypomnij sobie Alexisa. On to by się poślizgnął w najważniejszym momencie

0

ale się zrobił meczyk :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?