barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za dużo polityki w tym jego gadaniu, a za mało przemawiania na boisku.
2
Chociaż na treningu Iniesta jest w stanie oddać strzał na bramkę ...
1
Zgubiło nas to, że liczyliśmy tylko na MSN. Reszta no może poza Iniestą nie jest w stanie zagrać indywidualnie, jakiejś jednej kluczowej akcji. Szkoda : (
9
Szkoda strzępić ryja i klawiatury...
0
Atletic, ile ty chłopie żyjesz na tym świecie ?
3
Ten sobie biegnie 50 metrów i nikt go nie atakuje. Jakby któryś z naszych tak chciał biec to by po 30 metrach by leżał skoszony aby zapobiec kontrze. Błagam ! Obudźmy się, bo na z ławki nikt nam nie pomoże : (
17
Leo proszę Cię - odpal się jutro !
1
Komentarz usunięty
0
sam jestes tragedia
1
To musi się znaleźć w kanonie bajek w szkole !
0
0
Oj mi też. Bez Busiego to możemy w bierki grać.
0
Ale czemu tak agresywnie ?
0
Ja to bym go w połowie zmienił. Wynik jest już w miarę bezpieczny
0
Karny z kapelusza jak nic. Chyba sobie Pan Sędzia odpocznie kilka kolejek.
0
Sypie te kartki jak Ronaldo uderzenia z każdej pozycji
11
Kosmos się otwiera !
0
Róbmy swoje i nie patrzmy się na innych! I tak nawet w Madrycie wiedzą, kto jest najlepszy - FC Barcelona :D
72
Już nie przesadzajmy, z Realem wszystko może się zdarzyć. Ja bym się nie pogniewał jakbyśmy trafili na Wolfsburg czy Benfike
0
Ma rozmach skur...yn
0
Jestem lewakiem! Nawet nie wiedziałem, stawiam Ci flaszkę za odkrycie mojego JA.
0
Ciekawe jakby zarabiał 2000 zł/miesiąc to by to samo mówił .?
0
Ci po 6 miesiącach już grać mogą na najwyższym poziomie, a ja po takiej kontuzji już nigdy nie zagram :O
0
Do 40-tki może u nas grać spokojnie, z jego atutami jak najbardziej.
57
M&M'S (Munir&Messi'Suarez) też nie jest złe :D
0
Barta jak gra w tym sezonie kompletnie nic nie pokazuje, a i tak widać, że ma rzesze fanów :P
0
La Liga power ! :D
2
Tylko, żeby nie zapomnieli o Haliloviciu !
0
Przypomnij sobie Alexisa. On to by się poślizgnął w najważniejszym momencie
0
ale się zrobił meczyk :D