barcanazawsze94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pionki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli związek nie chce skandalu(bardzo możliwej porażki Barcy)powinien przełożyć mecz na 22 wtedy jakoś tako się nasi przygotują psychicznie i fizycznie
0
każdy z nich ma dobre samochody to niech policja zatrzyma ruch na autostradzie a nasi śmigną 300km/h i spokojnie zdążą :D
0
spokojnie federacja ma za dużo szacunku do Barcy więc nie ma szans , że przegramy walkowerem
0
Pociąg o 16 to nie wiem ile mogą jechać 1h , 2h? a jeszczze 200km autokarem to nie da rady na 20 , nie ma szans . Chyba , że się zacznie o 22 mecz ale to i tak sam wiem jak to jest trzeba z 1h odpoczynku dla nieprofesjonalistów a jak dla nich to więcej . Żal ;(
0
cesar , maicon , puyol , samuel ,contrao ( nie wiem dlaczego ale podobal mi sie na MŚ) robben , xavi , sneijder , iniesta , milito , messi
0
za 2;6 to o ile dobrze pamietam wszyscy 10 dostali , to teraz myslallem ze tym bardziej dostana pozdro
Nie,nie dostali. Może zacznij od przeczytania tekstu?
0
,,Prowadzony przez tymczasowego trenera - Vicente Boludę'' Ten Boluda to był chyba wtedy prezesem a nie trenerem ;)
0
kiki
Mii sie już wczoraj zdawało że nie było spalonego a teraz mnie w tym utwierdziłeś jeżeli to zdjęcie jest autentyczne ,
0
nie o 21 tylko o 20;) mała pomyłka
0
ja bym na miejscu Barcy zlozyl protest przeciwko tej 1 kartce , bo ewidentnie Gerard nic nie zrobił a ją dostał , 2 zaslużona to wtedy niech nie gra z tym Villarealem a bedzi gotow na spokojnnie na Sreal
0
W tym sezonie nasi różnią się od piłkarzy Realu tym że kiedy mają dobrą sytuacje wolą nas rozpieścic ładnym rozegraniem zamiast uderzyc ;)Spokojnie wyjdzie nam tylko jeden mecz idealny że będą gole , będą ładne akcje jak 2 lata temu ;)Brawo dla realu zarąbiście grają niestety;/
0
,,w środku pola zagrają Xavi, Keita oraz Iniesta." pomylka mala , raczej Sergio jesczze;D
0
nie oglądam meczow Barcy B ale z tego co widzialem jak gral w presezonie to niczym szczegolnym mnie ten Nolito nie zaskoczyl ze tak powiem , moze nie mial formy ;) Guardiola sam wie co robi ale jak ma go wpuscic to przy spokojnym 3;0 ewentualnie 2;0 jak bedziemy dobrze grac pozdro
0
nie 2 punktowa tylko chyba 1 punktowa przewage ma Real
0
Weezer
ten i ten maja tak samo chyba ;D zwykla zbierznosc
0
Marco87
ale przy wyborze najlepszego piłkarza świata argumentują swój wybór kto więcej wygrał niestety;/
0
Jak dla mnie to już Messi prędzej od Iniesty powinien dostac , strzelał jak na zawołanie w lidze i lm , mnóstwo asyst i ładnych akcji , wiem wiem Iniesta dobrze grał na mundialu i gola strzelił w finae ale w Barcie nic nie grał , kontuzje co chwile, w najważniejszych meczach nie grał dla Barcelony . Moje zdanie oczywiście . Powinno byc tak
1. Sneijder
2. Forlan
3.Robben
4.Messi
5.Iniesta dopiero
0
dominho znasz sie hhaa
0
ReBorN nie wydaje mi sie zyby Oriol zagral poniewaz jest na MŚ u19 wiec ... ;)
0
Po jakiego ch... kupowac takich leszczy , wydawac hajs a kolo nie gra wgl w oficjalnym meczu. Jeżeli sprzedadza te mośki jeszvczze Caceresa to zostanie nam 4 srodkowych obroncow liczac Abidala , że tam może grac ;/
Porażka !
0
stwierdził, iż Cesc nie chce przenosić się do Hiszpanii.
a później
Cesc chce być z nami
0
jakis bład chyba nie portugalia a wlosi
0
mozemy sie wymienic za Pato + 20 mln ;)
0
po co nam kolejny knypek . juz i tak mamy ich duzo a Toure jest i tak lepszy . umie grac ofensywnego pomocnika i defensywnego , obrone wszedzie
0
To my powinnismy wczoraj plakac ze szczescia a nie Mou!
2010/2011 jest znowu nasz
0
Txiki powiedzial ze Fabregas jutro bedzie graczem Barcy ;)
0
aaa chyba link z rapida to angielski a z media to arabski
0
Niech ktos zrobi jakis filmik jak nasi wczoraj walczyli i jak niewiele brakowalo bo musze sie porządnie poryczec.
VAMOS BARCA
0
MeSSiiii znasz sie najwiecej . Nie pamietasz juz meczu z Interem po ktorym Abi wrocil po ptasiej grypie i byl jednym z lepszych zawodnikow 9po Iniescie i Xavim)
0
no tylko ze jak nasi dosrodkowuja to w polu karnym jest tylko pedro .Ibra stoi przed 16 , Messi gdzies na 30 metrze to jak tu wygrac.
Messi jest najgrozniejszy tuz prze polem karnym a nie tak daleko od niego .
VAMOS BARCA