0

Jeżeli związek nie chce skandalu(bardzo możliwej porażki Barcy)powinien przełożyć mecz na 22 wtedy jakoś tako się nasi przygotują psychicznie i fizycznie

0

każdy z nich ma dobre samochody to niech policja zatrzyma ruch na autostradzie a nasi śmigną 300km/h i spokojnie zdążą :D

0

spokojnie federacja ma za dużo szacunku do Barcy więc nie ma szans , że przegramy walkowerem

0

Pociąg o 16 to nie wiem ile mogą jechać 1h , 2h? a jeszczze 200km autokarem to nie da rady na 20 , nie ma szans . Chyba , że się zacznie o 22 mecz ale to i tak sam wiem jak to jest trzeba z 1h odpoczynku dla nieprofesjonalistów a jak dla nich to więcej . Żal ;(

0

cesar , maicon , puyol , samuel ,contrao ( nie wiem dlaczego ale podobal mi sie na MŚ) robben , xavi , sneijder , iniesta , milito , messi

0

za 2;6 to o ile dobrze pamietam wszyscy 10 dostali , to teraz myslallem ze tym bardziej dostana pozdro

Nie,nie dostali. Może zacznij od przeczytania tekstu?

0

,,Prowadzony przez tymczasowego trenera - Vicente Boludę'' Ten Boluda to był chyba wtedy prezesem a nie trenerem ;)

0

kiki

Mii sie już wczoraj zdawało że nie było spalonego a teraz mnie w tym utwierdziłeś jeżeli to zdjęcie jest autentyczne ,

0

nie o 21 tylko o 20;) mała pomyłka

0

ja bym na miejscu Barcy zlozyl protest przeciwko tej 1 kartce , bo ewidentnie Gerard nic nie zrobił a ją dostał , 2 zaslużona to wtedy niech nie gra z tym Villarealem a bedzi gotow na spokojnnie na Sreal

0

W tym sezonie nasi różnią się od piłkarzy Realu tym że kiedy mają dobrą sytuacje wolą nas rozpieścic ładnym rozegraniem zamiast uderzyc ;)Spokojnie wyjdzie nam tylko jeden mecz idealny że będą gole , będą ładne akcje jak 2 lata temu ;)Brawo dla realu zarąbiście grają niestety;/

0

,,w środku pola zagrają Xavi, Keita oraz Iniesta." pomylka mala , raczej Sergio jesczze;D

0

nie oglądam meczow Barcy B ale z tego co widzialem jak gral w presezonie to niczym szczegolnym mnie ten Nolito nie zaskoczyl ze tak powiem , moze nie mial formy ;) Guardiola sam wie co robi ale jak ma go wpuscic to przy spokojnym 3;0 ewentualnie 2;0 jak bedziemy dobrze grac pozdro

0

nie 2 punktowa tylko chyba 1 punktowa przewage ma Real

0

Weezer

ten i ten maja tak samo chyba ;D zwykla zbierznosc

0

Marco87

ale przy wyborze najlepszego piłkarza świata argumentują swój wybór kto więcej wygrał niestety;/

0

Jak dla mnie to już Messi prędzej od Iniesty powinien dostac , strzelał jak na zawołanie w lidze i lm , mnóstwo asyst i ładnych akcji , wiem wiem Iniesta dobrze grał na mundialu i gola strzelił w finae ale w Barcie nic nie grał , kontuzje co chwile, w najważniejszych meczach nie grał dla Barcelony . Moje zdanie oczywiście . Powinno byc tak

1. Sneijder

2. Forlan

3.Robben

4.Messi

5.Iniesta dopiero

0

dominho znasz sie hhaa

0

ReBorN nie wydaje mi sie zyby Oriol zagral poniewaz jest na MŚ u19 wiec ... ;)

0

Po jakiego ch... kupowac takich leszczy , wydawac hajs a kolo nie gra wgl w oficjalnym meczu. Jeżeli sprzedadza te mośki jeszvczze Caceresa to zostanie nam 4 srodkowych obroncow liczac Abidala , że tam może grac ;/

Porażka !

0

stwierdził, iż Cesc nie chce przenosić się do Hiszpanii.

a później

Cesc chce być z nami

0

jakis bład chyba nie portugalia a wlosi

0

mozemy sie wymienic za Pato + 20 mln ;)

0

po co nam kolejny knypek . juz i tak mamy ich duzo a Toure jest i tak lepszy . umie grac ofensywnego pomocnika i defensywnego , obrone wszedzie

0

To my powinnismy wczoraj plakac ze szczescia a nie Mou!

2010/2011 jest znowu nasz

0

Txiki powiedzial ze Fabregas jutro bedzie graczem Barcy ;)

0

aaa chyba link z rapida to angielski a z media to arabski

0

Niech ktos zrobi jakis filmik jak nasi wczoraj walczyli i jak niewiele brakowalo bo musze sie porządnie poryczec.

VAMOS BARCA

0

MeSSiiii znasz sie najwiecej . Nie pamietasz juz meczu z Interem po ktorym Abi wrocil po ptasiej grypie i byl jednym z lepszych zawodnikow 9po Iniescie i Xavim)

0

no tylko ze jak nasi dosrodkowuja to w polu karnym jest tylko pedro .Ibra stoi przed 16 , Messi gdzies na 30 metrze to jak tu wygrac.

Messi jest najgrozniejszy tuz prze polem karnym a nie tak daleko od niego .

VAMOS BARCA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?