barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry streaM? :D co wyszukam to nie dziala
1
Wszechwiedzacy komentatorzy :D
0
Dobry avatar :(
0
jakas transmisja? BLAHAM!
0
Dobra beka z tego bramkarza
0
Leo jak lew z ta brodą :D
2
Czyli nie
Ma co liczyc na potknięcia, trzeba patrzeć na siebie ;)
0
Jakas dobra transmisja? bo mi sie moja strasznie tnie
1
To było takie słabe.. Komentatorzy nawijali o widzach na trybunach
0
Jak kończyć lige to z przytupem
1
3 karne?? Juz mogl nie dyktować z zasady
0
Jeszcze jedna Luis!! :D
1
ZAWAŁ.
0
O matko boska ...
0
Trzeba sie wybrac jeszcze raz !
0
Da ktoś linka do tego co wypisuje El Jarek? :D
1
"Powinni karac za tak wysokie wygrane" zgadnijcie skąd skopiowane
15
Ale by było idealnie gdyby Athletic wyrównał i Villareal sie dzis nie dal. JUz by nie było smieszkowania
8
Oddajmy z 2 bramki Bilbao ;)
0
Dobry mecz na otarcie łez ;')
1
o nie no.. Mam nadzieje ze Bilbao odrobi..
1
Bilbao cisnij!
1
Co za dno!
0
Ale Zenada jak narazie :)
0
O ja* pierdo* Eeee
0
Messi nigdy nie trafi tej 500 bramki
0
Niewykorzystane sytuacje się mszczą ...
0
TO jest jakis niewyobrazalny PECH
0
Niech nastawia celowniki lepiej
0
Skonczyło mi sie premium na playerzze ma ktoś sprawdzoną transmisję? :)