0

Dobry streaM? :D co wyszukam to nie dziala

1

Wszechwiedzacy komentatorzy :D

0

Dobry avatar :(

0

jakas transmisja? BLAHAM!

0

Dobra beka z tego bramkarza

0

Leo jak lew z ta brodą :D

2

Czyli nie
Ma co liczyc na potknięcia, trzeba patrzeć na siebie ;)

0

Jakas dobra transmisja? bo mi sie moja strasznie tnie

1

To było takie słabe.. Komentatorzy nawijali o widzach na trybunach

0

Jak kończyć lige to z przytupem

1

3 karne?? Juz mogl nie dyktować z zasady

0

Jeszcze jedna Luis!! :D

1

ZAWAŁ.

0

O matko boska ...

0

Trzeba sie wybrac jeszcze raz !

0

Da ktoś linka do tego co wypisuje El Jarek? :D

1

"Powinni karac za tak wysokie wygrane" zgadnijcie skąd skopiowane

15

Ale by było idealnie gdyby Athletic wyrównał i Villareal sie dzis nie dal. JUz by nie było smieszkowania

8

Oddajmy z 2 bramki Bilbao ;)

0

Dobry mecz na otarcie łez ;')

1

o nie no.. Mam nadzieje ze Bilbao odrobi..

1

Bilbao cisnij!

1

Co za dno!

0

Ale Zenada jak narazie :)

0

O ja* pierdo* Eeee

0

Messi nigdy nie trafi tej 500 bramki

0

Niewykorzystane sytuacje się mszczą ...

0

TO jest jakis niewyobrazalny PECH

0

Niech nastawia celowniki lepiej

0

Skonczyło mi sie premium na playerzze ma ktoś sprawdzoną transmisję? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?