barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czy to prawda ze Shakira jest w 3 ciąży? :D
11
No trudno .. Żyje sie dalej ! Z Barcelona i tak na zawsze będziemy (ci wierni)
0
Wgl nie widac Neymara :/
0
Ale To tragicznie wyglada :(
0
Błagam Barceloni strzel pierwsza!
0
Co wy chcecie LM w Eleven? W Canal+ jest świetne zrobione to studio przed i po meczowe , klasa!
0
Ale
Serce wali :D
0
Koniec juz wiecej nie ogladam
0
Ostatnio tak agresywny Real widziałem w meczu z Atletico w finale
0
To jest niesamowite co robi Leicester !
0
Typowy mecz na Anoeta
0
Zgadles.
0
Messi gra jakby była juz 80 minuta. oczywiscie jest to zrozumiałe jednak słabo sie na to patrzy :(
0
Messi widac zmęczenie :(
0
O nie wierze!!
0
O ciekawie sie dzieje widze :D
2
Ale bol na RM.p wszyscy pewni po klasyku ze nas zmiotą
1
Okropny sędzia, okropni komentatorzy .. Jak tu ogladac ?!?!
31
Koniec tego! Wyłączam glos
4
JESZCZE JEDEN :D!
1
Uciszcie tych komentatorów! Brawo!
22
Wypad z tymi KOMENTATORAMI ! Co to ma byc
1
Dlaczego nie Sergi?
0
Ale bedzie spust nad lewym na onecie jak przepchną to ..
0
1
O nie ...
0
Bayern na farcie przegrywa TYLKO 2:0
2
Claudio Bravo na wakacjach
0
Bez niego moje zycie nie bedzie miec sensu
0
To było pewne hahaha