3

Czy to prawda ze Shakira jest w 3 ciąży? :D

11

No trudno .. Żyje sie dalej ! Z Barcelona i tak na zawsze będziemy (ci wierni)

0

Wgl nie widac Neymara :/

0

Ale To tragicznie wyglada :(

0

Błagam Barceloni strzel pierwsza!

0

Co wy chcecie LM w Eleven? W Canal+ jest świetne zrobione to studio przed i po meczowe , klasa!

0

Ale
Serce wali :D

0

Koniec juz wiecej nie ogladam

0

Ostatnio tak agresywny Real widziałem w meczu z Atletico w finale

0

To jest niesamowite co robi Leicester !

0

Typowy mecz na Anoeta

0

Zgadles.

0

Messi gra jakby była juz 80 minuta. oczywiscie jest to zrozumiałe jednak słabo sie na to patrzy :(

0

Messi widac zmęczenie :(

0

O nie wierze!!

0

O ciekawie sie dzieje widze :D

2

Ale bol na RM.p wszyscy pewni po klasyku ze nas zmiotą

1

Okropny sędzia, okropni komentatorzy .. Jak tu ogladac ?!?!

31

Koniec tego! Wyłączam glos

4

JESZCZE JEDEN :D!

1

Uciszcie tych komentatorów! Brawo!

22

Wypad z tymi KOMENTATORAMI ! Co to ma byc

1

Dlaczego nie Sergi?

0

Ale bedzie spust nad lewym na onecie jak przepchną to ..

0

1

O nie ...

0

Bayern na farcie przegrywa TYLKO 2:0

2

Claudio Bravo na wakacjach

0

Bez niego moje zycie nie bedzie miec sensu

0

To było pewne hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?