barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Antonella jakie zdjecie wstawiła na instagramie :D
0
Bardzo to niesprawiedliwie wyszło, ale i tak kibicuje Lisom!
1
Liga angielska to taki duży Ping pong .. Bez ładu
0
So close!!! Kurcze
2
No to ładny finał bedzie :)
1
Nie wiem czy juz było pisane .. ale ELEVEN W UPC! :)
0
Ronaldo obrażony, a to nowość :D Ale te media to sukinkoty
0
Gdzie wzmianka, ze Leo zdobył swojego 500 gola? ;)
2
Gdzie wzmianka ze Leo zdobył 500 goli ?
4
W tunelu , przed meczem widac było niezły humorek u Messiego i Suareza, chyba wiedzieli do sie swieci :D Albo zakładali sie kto strzeli wiecej
0
Ni to błyskotliwe, ni smieszne
0
Suarez 35 goli w tym sezonie? Co za miazgaaaa!!!!
0
Ktoś sie orientuje ile goli w roku kalendarzowym ma Messi? :)
31
Ta owacja dla Czeryszewa, piękne hahaha
20
Spadnie espanyol, spadnie liczba goli Ronaldo o polowe..
0
Komentarz usunięty
0
Mimo słabego meczu statystki podreperowane, not BAD Luis:)
1
Suarez beznadziejnie, messi bezsensowne podanaj
1
Zaraz strzeli gola (Messi) i bedzie waszym bogiem.. Przestańcie gadac ze bez formy!
2
Neymar dzisiaj taki Walczak-prowokator :D
36
Lucho ich chyba niezle opierdzielil:)
0
Gra zupełnie na pamięć, świetna akcja
1
Co to było Hahaha
0
Neymar ciagle sie przewraca..
0
Nie widac zupełnie Suareza oraz potrzeba nam szybko Sergio
0
Beznadziejnie to wyglada ..
0
Co to sie dzieje z ta Chorwacja?!!
0
Dzieki :).
0
Hej! Mam pytanie. Czy ktoś z was obserwuje instagrama Messiego i orientuje sie o co chodzi na tym filmiku co ostatnio wstawił?
0
Skad oni biorą tych sędziów? Z przytułku dla niedowidzących ??? !!