2

Antonella jakie zdjecie wstawiła na instagramie :D

0

Bardzo to niesprawiedliwie wyszło, ale i tak kibicuje Lisom!

1

Liga angielska to taki duży Ping pong .. Bez ładu

0

So close!!! Kurcze

2

No to ładny finał bedzie :)

1

Nie wiem czy juz było pisane .. ale ELEVEN W UPC! :)

0

Ronaldo obrażony, a to nowość :D Ale te media to sukinkoty

0

Gdzie wzmianka, ze Leo zdobył swojego 500 gola? ;)

2

Gdzie wzmianka ze Leo zdobył 500 goli ?

4

W tunelu , przed meczem widac było niezły humorek u Messiego i Suareza, chyba wiedzieli do sie swieci :D Albo zakładali sie kto strzeli wiecej

0

Ni to błyskotliwe, ni smieszne

0

Suarez 35 goli w tym sezonie? Co za miazgaaaa!!!!

0

Ktoś sie orientuje ile goli w roku kalendarzowym ma Messi? :)

31

Ta owacja dla Czeryszewa, piękne hahaha

20

Spadnie espanyol, spadnie liczba goli Ronaldo o polowe..

0

Komentarz usunięty

0

Mimo słabego meczu statystki podreperowane, not BAD Luis:)

1

Suarez beznadziejnie, messi bezsensowne podanaj

1

Zaraz strzeli gola (Messi) i bedzie waszym bogiem.. Przestańcie gadac ze bez formy!

2

Neymar dzisiaj taki Walczak-prowokator :D

36

Lucho ich chyba niezle opierdzielil:)

0

Gra zupełnie na pamięć, świetna akcja

1

Co to było Hahaha

0

Neymar ciagle sie przewraca..

0

Nie widac zupełnie Suareza oraz potrzeba nam szybko Sergio

0

Beznadziejnie to wyglada ..

0

Co to sie dzieje z ta Chorwacja?!!

0

Dzieki :).

0

Hej! Mam pytanie. Czy ktoś z was obserwuje instagrama Messiego i orientuje sie o co chodzi na tym filmiku co ostatnio wstawił?

0

Skad oni biorą tych sędziów? Z przytułku dla niedowidzących ??? !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?