barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystkie siły na bramkę dawajcie!
0
Tylko nie jego
1
Sergi za Ivana i jedziemy
0
Matko my z nimi gramy jeszcze w pucharze ...
0
Z tym ze Perez ma guzik do obniżania i przesuwania Bramki to chyba prawda
0
Oby Espanyol spadł ...
0
Dzieki Bogu Messi okej
0
Woooo Neymar!
0
Tweet Pique hahahaha
0
O co chodzi zamienili sie koszulkami???:o
0
Gdzie mozna obejrzec meczuk?
5
Losowanie Realu do Romy ;) https://mobile.twitter.com/Kiwi317/status/676362101905104900
0
Fałszywe info jednak .. ;)
0
Pique napisał na Twitterze "JAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA" ale usunal po momencie ;)
0
Tytuł "Frajersko stracone punkty" powinien byc
0
to chyba jakie jaja
1
munir........................
0
Bardzo wam polecam wykupienie eleven na playerze, 11 zł za miesiac to nie majatek a mecze mozna ogladac nawet na smartfonie
2
Messi pokazał młodszego syna!co za piękna rodzina !
0
Leo jeszcze 3 .. Xd
0
Suarez > Ronaldo (Suarez strzela w ważnych meczach, a Ronaldo rowniez genialny strzela dupodajkom, no ale wiadomo jak to jest)
0
Kibice realu to chyba średnio sie interesują tym futbolem..
Jutro Bayern 3-1 barka
I w 1/8 na Bayern i po barce
2
Co sie stało z koniem? Ostatnio jakis bez formy jest
1
Boze jakie oburzenie i ile agresji.. Ogarnijcie emocje przecież nie zawsze beda wygrywać ..
0
Real kupił nie tego Danilo xd...
2
Messi po prostu słabszy dzien, przesadzacie ..
6
Messi jaki faulowicz sie zrobil
0
To miało byc zabawne czy co?
2
Świetna gra Barcelony, brakuje tylko Bramk :)
1
Neymar to jest w takiej formie, ze to sie nie da opisać