0

Wszystkie siły na bramkę dawajcie!

0

Tylko nie jego

1

Sergi za Ivana i jedziemy

0

Matko my z nimi gramy jeszcze w pucharze ...

0

Z tym ze Perez ma guzik do obniżania i przesuwania Bramki to chyba prawda

0

Oby Espanyol spadł ...

0

Dzieki Bogu Messi okej

0

Woooo Neymar!

0

Tweet Pique hahahaha

0

O co chodzi zamienili sie koszulkami???:o

0

Gdzie mozna obejrzec meczuk?

5

0

Fałszywe info jednak .. ;)

0

Pique napisał na Twitterze "JAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJA" ale usunal po momencie ;)

0

Tytuł "Frajersko stracone punkty" powinien byc

0

to chyba jakie jaja

1

munir........................

0

Bardzo wam polecam wykupienie eleven na playerze, 11 zł za miesiac to nie majatek a mecze mozna ogladac nawet na smartfonie

2

Messi pokazał młodszego syna!co za piękna rodzina !

0

Leo jeszcze 3 .. Xd

0

Suarez > Ronaldo (Suarez strzela w ważnych meczach, a Ronaldo rowniez genialny strzela dupodajkom, no ale wiadomo jak to jest)

0

Kibice realu to chyba średnio sie interesują tym futbolem..
Jutro Bayern 3-1 barka
I w 1/8 na Bayern i po barce

2

Co sie stało z koniem? Ostatnio jakis bez formy jest

1

Boze jakie oburzenie i ile agresji.. Ogarnijcie emocje przecież nie zawsze beda wygrywać ..

0

Real kupił nie tego Danilo xd...

2

Messi po prostu słabszy dzien, przesadzacie ..

6

Messi jaki faulowicz sie zrobil

0

To miało byc zabawne czy co?

2

Świetna gra Barcelony, brakuje tylko Bramk :)

1

Neymar to jest w takiej formie, ze to sie nie da opisać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?