barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Czekam na wypowiedz Pique :D
1
Szkoda ze realmadryt.pl ma taka średniowieczna stronę, przeczytałbym co maja w "najlepszych"
3
Swoją droga ciekawe co czuje Cesc widząc te grę, ten wynik i siedziac w tym samym czasie w Londynie i to do tego W Chelsea
1
6 punktów przewagi i łatwiejszy terminarz #Dealwithit
0
Tylko mi nie działa wystawianie ocen?
0
#PrayforMadrid czekamy na podswietlenie slynnych budowli na biało https://www.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1638674189506124/?type=3&theater
0
MOżemy podziękować Benzemie za wynik na 0 ( no i oczywiscie BRavo!)
0
Przed tym jak nie było Neymara i Suareza bez Messiego było tragiczne , na szczęście juz nie trzeba sie martwić
0
Nie wiem dlaczego aż takie jest narzekanie na eleven na tej stronie, komentatorzy robią dobrą robote :)
0
Dzięki Wielkie!
0
To jest na miesiąc tak?
0
Nie mam kanału..
0
Gdzie oglądać mecz?! Poradźcie :(
0
Ojeju dobrze wiedzieć! No to nie wiem juz co robic , ale dzieki :)
8
Pique UCISZ ICH
2
Czy ktoś kiedykolwiek używał tej strony http://sopcasthd.pl/ i moze potwierdzić, że to działa i nie tnie? :) Nie mam gdzie oglądać sobotniego klasyku :(
0
Komentarz niechcacy dodany >
0
Dzieki, skorzystam , sprawdzone? :D
0
Czy ktoś zna sprawdzona stronę gdzie moge zapłacić za transmisje meczu jednorazowo?? Nie mam gdzie obejrzec Sobotniego meczu, a znając zycie na stornach typu futbol HD itp bedzie przeciążone
1
Chcieli uchodźców to maja ..
After the attacks in Paris, next weekend's clasico in Madrid will be declared a high-risk game. More safety measures around stadium.
#TS1.
0
Straszne.. Dobrze ze nie udało im sie wkroczyć na stadion
0
Oglądał ktoś Mecz Francja- Niemcy? Była panika na stadionie po ekspozji?
3
Piatek trzynastego ...
2
Polityka multi-kulti....
1
48% kibiców Realu sprzedaje swojego ulubieńca, co się dzieje :D
3
Pieknie wyglądają te polskie flagi
25
Real duzo zaryzykuje wstawiając Ramosa w Klasyku (jego bark) Jeden z naszych go mocniej walnie i po nim
0
No to wszyscy trzymamy mocno kciuki za naszego króla!!
0
Na fioletowej dobra opcja, tabela znika magicznie- automatycznie po tym jak Ktoś inny jest pierwszy niz Real
0
Gratulacje !!! :).