6

PS ; dobrze, ze Real gra w tej kolejce z Getafe, a nie z np Atletico, bo Benitez to raczejby sie pożegnał z klubem, a tak to kelnerzy trzymają go przy zyciu :D

1

Czy to prawda, ze Bayern przegrał 3:0? ;oo

9

Ronaldo znowu wkur**w ze Benzema strzelił a nie on / KOMEDIA

4

2014/15 La Liga awards:
Best defender: Sergio Ramos
Best midfielder: James Rodriguez
Żarcik?

0

CZy puchar króla bedzie w Canal+? :)

0

Co Ronaldo robi w 1 składzie?..

0

Ronaldo ma pecha ze jego beznadziejna forma przypadła akurat na czas premiery filmu

0

Co to za erotyki AS, akurat przy zdjeciu Realu Madryt ..przy Barcelonie tez :D

0

Messi zawsze tak ma ze jak bardzo chce to nie moze

4

Jakie oni mają piękne dzieci

9

Komentator wymiata dzisiaj hahah

0

Chciałbym United :D

7

Bale 80? Żart to srogi

2

Zdecydowanie za mało

1

Jest taka grupa? Xd

3

Mr Worldwide.

0

No tak w sumie logiczne ze prowokator, ale mnie to rozśmieszyło, ogólnie miło sie tam wypowiadają o nas

4

Lucho - geniusz !
Busi - orkiestra!
MSN - zatyka japy nawet najzagorzalszym fanboyom Realu!

0

Na Realmadryt.pl chca rozbić bank i kupić Suareza i Neymara bahahah

1

Ale nas rozpieszczają ! Najlepszy widok to nie te bramki, ale te uśmiechy do siebie nawzajem naszych piłkarzy :)

62

Barcelona to taki lek antydepresyjny na listopadowe dni, no chyba ze jestes kibicem Realu. Wtedy to bardziej pętla na szyje

65

Roma było nie zakładać białych koszulek :) jak płachta na byka ;D

1

YODA :D.

0

Busi kocurrr! Gwizdy na uefa uzasadnione brakiem niminacji (miedzy innymi)

0

Ale Gwizdy! Czemu???

1

Piotr Laboga jaki smutny :D

0

Głos Leszka Orłowskiego

0

2

Lewandowski umieściła 1 miejscu w wyborze złotej piłki, smieszne .. neuer

0

Suarez jest niesamowity! Dzieki Bogu jest wlasnie w Barcelonie! Najlepsza 9 swiata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?