barcatojestklub
Dołączył/a: styczeń 2013
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brameczka very nice
5
Lucho Smuda Challenge
0
Messi po Hat tricka :-))
0
O nie karny...
4
Co to za Zenada??
0
Bardzo dobrze dla nas ze taki wynik wlasnie padł wczoraj w Madrycie i ze to Ronaldo strzelił 4 bramki, genialnie sie składa balonik znow rośnie ;))
6
Wielki Szacunek dla piłkarzy Realu! Co za gest :)
1
Widac ze zmęczone chłopaki sa
0
Nie znosze tego jak Ney sie tak kiwa, przypierdzielil by od razu i po sprawie..
4
Ci co obrażają zawodników po 1 połowie i przestrzelonycg sytuacjach powinni dostać bana na pare dni, bo to w oczy kole
8
Internet wybuchł. Gol z karnego i do tego Cechowi:)
10
Jak zawsze po pierwszych połowach lament Ehhh
3
W drugiej połowie bedzie lepiej ! :)
5
Taktyka zapożyczona od sąsiadów widze
0
Kocham go po prostu :D
0
Zima w pełni w Madrycie ..
3
Głos Tomasza Cwiakaly ani troche do niego nie pasuje :D
0
4
Minuty , typowe
2
Ciekawe czy madryckie gazety wspomną o dzisiejszym spalonym
0
Szkoda tego Bartry jak cholera ;/
0
Zaraz strzela 3 gole i będziecie sie spuszczać ...
0
Suarez srubuj w sobote tak by CR nie zdołał dogonić :)
7
Obrzydliwe wyglądają te stroje realu ...
0
Czemu oni nie ćwiczą karnych ?
0
Benzema do CR7
-Ej wykonajmy tak karnego jak Messi i -Suarez
--Ale ty bedziesz strzelał karnego , tak?
27
Ktoś wie o co chodziło w celebracji Ivana? :D
1
Co to było hahaha MESSI KOCHAM CIE
0
Lisy maja z górki teoretycznie teraz
1
Bramkarz Lisów graczem meczu !
1
No nie , szkoda