0

Brameczka very nice

5

Lucho Smuda Challenge

0

Messi po Hat tricka :-))

0

O nie karny...

4

Co to za Zenada??

0

Bardzo dobrze dla nas ze taki wynik wlasnie padł wczoraj w Madrycie i ze to Ronaldo strzelił 4 bramki, genialnie sie składa balonik znow rośnie ;))

6

Wielki Szacunek dla piłkarzy Realu! Co za gest :)

1

Widac ze zmęczone chłopaki sa

0

Nie znosze tego jak Ney sie tak kiwa, przypierdzielil by od razu i po sprawie..

4

Ci co obrażają zawodników po 1 połowie i przestrzelonycg sytuacjach powinni dostać bana na pare dni, bo to w oczy kole

8

Internet wybuchł. Gol z karnego i do tego Cechowi:)

10

Jak zawsze po pierwszych połowach lament Ehhh

3

W drugiej połowie bedzie lepiej ! :)

5

Taktyka zapożyczona od sąsiadów widze

0

Kocham go po prostu :D

0

Zima w pełni w Madrycie ..

3

Głos Tomasza Cwiakaly ani troche do niego nie pasuje :D

0

4
Minuty , typowe

2

Ciekawe czy madryckie gazety wspomną o dzisiejszym spalonym

0

Szkoda tego Bartry jak cholera ;/

0

Zaraz strzela 3 gole i będziecie sie spuszczać ...

0

Suarez srubuj w sobote tak by CR nie zdołał dogonić :)

7

Obrzydliwe wyglądają te stroje realu ...

0

Czemu oni nie ćwiczą karnych ?

0

Benzema do CR7
-Ej wykonajmy tak karnego jak Messi i -Suarez
--Ale ty bedziesz strzelał karnego , tak?

27

Ktoś wie o co chodziło w celebracji Ivana? :D

1

Co to było hahaha MESSI KOCHAM CIE

0

Lisy maja z górki teoretycznie teraz

1

Bramkarz Lisów graczem meczu !

1

No nie , szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?