0

chyba jakieś potwierdzenie dostajesz. Jak nie to zawsze można maila wysłać, czy deklaracja doszła. Z wpłaceniem kasy jest ponad półtora miesiąca, więc wszystkiego się można raczej dopytać:D

0

ja juz mam wszystko gotowe do wysłania:)jescze tylko kasę zapłacę i trzeba czekać na legitkę:D

0

Barcelona w meczu o superpuchar Hiszpanii zagra z przegranym z finału Copa Del Rey, czyli Athleticiem Bilbao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?