barcelonista93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
2:0 :) szykuje się kolejna noc z pogromem:P
0
obstawiłem 4:1 dla nas:)
0
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 u mnie chodzi perfekt (jakość niezbyt ciekawa, ale za to nie tnie)
0
Ibra: 3 mecze w La Liga-3 gole:P
0
towarzystwo Ronaldo i forsa robią swoje...
0
Nie pamiętacie wypowiedzi Wengera, że jeśli Arsenal nie zagra w CL to Cesc pójdzie do Barcy w tym sezonie, a jeśli zagra to na 100% zagra w Blaugranie za rok. Arsenal ma świadomość, że Fabregas aż pali się do powrotu na Camp Nou, a z niewolnika nie ma pracownika, więc Cesc za rok będzie u nas:P
0
lepiej późno niż wcale:)
0
FlyEmirates: akurat z linią pomocy nie ma problemu, bo zawsze można stosować różnorakie rotacje (finał LM i Yaya w obronie). Jakby nie było to i Messi może się cofnąć, do tego Maxwell (mecz z Bilbao i kilka rajdów). Pomysłów jest więc wiele...
0
cóż z tego że nie doceniają swoich :) obiektywny naród można powiedzieć:P
0
Jedno jest pewne: będzie ciężej, niż z Bilbao. Poprzedniego meczu o Superpuchar wolimy raczej nie wspominać, choć dla Daniego ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci.
0
chyba będzie mógł. Szachtar tak czy owak zagra w LE, więc powinien być w kadrze Barcy na LM.
0
Barca nie może trafić na Real, nawet w 1/8. Dopiero od 1/4 jakoś się da, choć coś mi się zdaje, że Real ponownie nie przebrnie przez 1/8 więc więcej niż 2 GD prawdopodobnie nie będzie:P
0
a więc jednak Inter :) więc im będzie strzelał Ibra, a nam Eto'o:P
0
the end:) w piątek Superpuchar Europy i początek sezonu na 5:P
0
deejay20092: jest to zapowiedź czegoś złego: porażki Athletic:P
0
jeszcze czarnego kota na murawie brakowało:)
0
uznaliby nawet z oka. ale jakoś nikt jeszcze nie próbował. illogical: z języka raczej też jeszcze nikt nie strzelił, ale jak chcesz możesz być pierwszy...
0
Valdes się nie przemęczy przynajmniej...;d
0
Bojan!
0
ehhhhh to se Ibra poczeka na gola...następna okazja w piątek:)
0
A nie Leo:P a i tak 2:0 :D
0
Ibra pewnie strzeli:P
0
karniaczeq:P
0
adsad: w Interze nikt się nie pluł, że Ibra gra indywidualnie bo to on był mechanizmem całej ekipy. Tutaj każdy jest elementem układanki Pepa i sądzę, że samolubstwo Zlatana w Barcelonie spotkałoby się z ostrą reprymendą od Guardioli:P
0
ładnie grają, ale z celownikiem kiepsko:P
0
LOL nawet moja babcia wie co to asysta...:D
0
blaugranacule19: Messi ma pilkę, wchodzi do środka, kiwka, lob i goal:D
0
Jak C.Ronaldo w Realu. Debiut i gol z karniaka:)
0
oczywiście pan komentator pół godziny temu uważał, że Messi nie jest w formie...
0
wreszcie!!!!!!!!!!!!! no to Superpuchar powraca na Camp Nou:P