0

2:0 :) szykuje się kolejna noc z pogromem:P

0

obstawiłem 4:1 dla nas:)

0

http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16 u mnie chodzi perfekt (jakość niezbyt ciekawa, ale za to nie tnie)

0

Ibra: 3 mecze w La Liga-3 gole:P

0

towarzystwo Ronaldo i forsa robią swoje...

0

Nie pamiętacie wypowiedzi Wengera, że jeśli Arsenal nie zagra w CL to Cesc pójdzie do Barcy w tym sezonie, a jeśli zagra to na 100% zagra w Blaugranie za rok. Arsenal ma świadomość, że Fabregas aż pali się do powrotu na Camp Nou, a z niewolnika nie ma pracownika, więc Cesc za rok będzie u nas:P

0

lepiej późno niż wcale:)

0

FlyEmirates: akurat z linią pomocy nie ma problemu, bo zawsze można stosować różnorakie rotacje (finał LM i Yaya w obronie). Jakby nie było to i Messi może się cofnąć, do tego Maxwell (mecz z Bilbao i kilka rajdów). Pomysłów jest więc wiele...

0

cóż z tego że nie doceniają swoich :) obiektywny naród można powiedzieć:P

0

Jedno jest pewne: będzie ciężej, niż z Bilbao. Poprzedniego meczu o Superpuchar wolimy raczej nie wspominać, choć dla Daniego ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci.

0

chyba będzie mógł. Szachtar tak czy owak zagra w LE, więc powinien być w kadrze Barcy na LM.

0

Barca nie może trafić na Real, nawet w 1/8. Dopiero od 1/4 jakoś się da, choć coś mi się zdaje, że Real ponownie nie przebrnie przez 1/8 więc więcej niż 2 GD prawdopodobnie nie będzie:P

0

a więc jednak Inter :) więc im będzie strzelał Ibra, a nam Eto'o:P

0

the end:) w piątek Superpuchar Europy i początek sezonu na 5:P

0

deejay20092: jest to zapowiedź czegoś złego: porażki Athletic:P

0

jeszcze czarnego kota na murawie brakowało:)

0

uznaliby nawet z oka. ale jakoś nikt jeszcze nie próbował. illogical: z języka raczej też jeszcze nikt nie strzelił, ale jak chcesz możesz być pierwszy...

0

Valdes się nie przemęczy przynajmniej...;d

0

Bojan!

0

ehhhhh to se Ibra poczeka na gola...następna okazja w piątek:)

0

A nie Leo:P a i tak 2:0 :D

0

Ibra pewnie strzeli:P

0

karniaczeq:P

0

adsad: w Interze nikt się nie pluł, że Ibra gra indywidualnie bo to on był mechanizmem całej ekipy. Tutaj każdy jest elementem układanki Pepa i sądzę, że samolubstwo Zlatana w Barcelonie spotkałoby się z ostrą reprymendą od Guardioli:P

0

ładnie grają, ale z celownikiem kiepsko:P

0

LOL nawet moja babcia wie co to asysta...:D

0

blaugranacule19: Messi ma pilkę, wchodzi do środka, kiwka, lob i goal:D

0

Jak C.Ronaldo w Realu. Debiut i gol z karniaka:)

0

oczywiście pan komentator pół godziny temu uważał, że Messi nie jest w formie...

0

wreszcie!!!!!!!!!!!!! no to Superpuchar powraca na Camp Nou:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?