0

a ja się martwię. mam nadzieję, że dzisiaj przestanę się martwić:D

0

postraszyli trochę i tyle. z góry było wiadomo, że nic z tego nie będzie.

0

el_kolo:czego to onet nie napisze:D

0

kuras10: jak możesz to zabierz mnie ze sobą:P

0

idol85:bardziej żenującej rzeczy nie mogłeś wymyślić? Szkoda wogule cokolwiek gadać, bo jak się głupi uprze to nie ma bata. Messi dostanie Złotą Piłkę nie martw się, ale dopiero za rok. Xavi będzie miał doliczone za EURO 2008.

0

dobrze, że nasi nie podpadli "szamanowi":D

0

idol85: pooglądaj mecze to potem pogadamy. Dobitny przykład jak bardzo Messiemu pomaga Xavi lub inni widać w reprezentacji...

0

ktoś chętny na GD w Gliwicach (lub okolice)? jeśli tak to można załatwić coś w jakiejś knajpie;D

0

hmmm 6 meczy na 3 lata...respect:D

0

nie spodziewałem się innej prognozy...chyba po raz pierwszy będę oglądał mecz LM o 18:30 :P

0

ja bym napisał "Gerard daj mi swoja koszulkę!":D

0

FlyEmiratse: w Polsce to już chyba Pep by nic nie zdziałał...

0

po meczu z Cheslea mam kompleks łysych arbitrów. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli spłacać długu pana Ovrebo(?):P

0

o widzę, że Atletico się z Villarreal wymienia pozycjami w strefie spadkowej:P

0

nie ma bata trzeba wygrać.

0

heh ostatnie zdanie rządzi:P

0

Polskę??? nie żal wam biednego Johanna:D Leovl: niestety, ale 100% racji... a po za tym wątpię, żeby był na każde zawołanie prezesa Lato. Nawet Leo nie wytrzymał.

0

jak znam życie to w lecie powiedzą, że za rok i w końcu wogule do nas nie przyjdzie

0

anbiel:możliwe, tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć:P

0

czego to ludzie nie wymyślą..:)

0

DeCoo: Silva to do pomocy. Do ataku ktoś inny (Villa?)

0

kryzys po jednym remisie (z jedną z najlepszych drużyn ligi) i porażką (zabrakło trochę szczęścia) jest nonsensem. Jak wogule ktoś mógł tak powiedzieć? rozumiem 4-5 meczy bez wygranej, ale kurde dwa mecze to już przesada. Dodatkowo niedawno zakończyły się eliminacje do mundialu i nie dziwie się, że większość zawodników była wykończona.

0

muszą być 3 punkty. Oby Real stracił jakies punkty to będzie git:D

0

pożyjemy zobaczymy. United też nie chcieli puścić Ronaldo. Jednak w jego przypadku czynnikiem głównym była kasa, a Barca raczej więcej niż 40 baniek na Robinho nie wyłoży. Zawsze jednak pozostaje Suarez lub ktoś inny:)

0

trzeba wygrać na wschodzie (chociaż jeden mecz). Z Interem u siebie na zakończenie myślę, że to team Mourinho będzie pod ścianą. Jeśli zdobędziemy chociaż 4 punkty na Ukrainie i w Rosji to będzie gitara:)

0

chester0512: nie ufam dzieciom neo:)

0

chester0512: takie uwagi to na rm.pl i interii. A jak 5 bramek w 5 meczach cię nie przekonuje to idź i nie wracaj.

0

Rafalx160: brak słów...widać, że sezonowiec. A co do sytuacji w tabeli to musimy wygrać "na Syberii" i nie ma innej opcji. A do tych co wywołali kryzys: pójdzcie lepiej spać. Taki kryzys mamy, że hoho.

0

pysław12: idź się leczyć...rm.pl to jest strona dla poszkodowanych genetycznie takich jak ty...

0

żal mi niektórych...Barca powinna się za was wstydzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?