0

http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16

jakość nie najlepsza ale sie nie tnie (przynajmniej u mnie):D

0

ale Ibra walnął:D

0

z innej beczki: kowalczyk ma złoto:)

0

moze Busquets nas dzisiaj zaskoczy?:D

0

każdy ma prawo wtrącić swoje 3 grosze:D

0

wieże w co najmniej awans do półfinału:) chociaż nie mam nic przeciwko obronie tytułu:D

0

niech się wyżyją na VFB:P

0

ludzie!!! to pierwsza porażka w lidze. wygraliśmy 17 meczy, 4 zremisowali, nadal mamy lidera więc ci co wylewają tu swoje żale niech powrócą myślami do sezonów 2006/07 2007/08 (o ile kibicują od zdobycia trypletu) kiedy to było jak było i jakoś każdy to przeżył, więc i to da się przeżyć. Rozumiem jakby to była sprawa życia i śmierci, ale to Barca jest na 1 miejscu i to Real się martwi (pomimo, iż na RM.pl wszyscy wychwalają Atletico i cieszą się jakby wygrali w totka).

0

zlatan168: tylko jeden człowiek ma na to wpływ:)

0

Iniesta strzeli w 93`:P

0

zaraz bedzie 2:2

0

niech ujawnią się ci którzy zmieszali Zlatana z błotem...:)

0

Jezu Chryste...

0

jest dobrze bo nasi od razu rzucili się do odrabiania strat:P

0

pewnie znowu bedzie 3:4 oby tym razem dla nas:P

0

złe dobrego początki?:)

0

Keita niestety sprawiedliwie, ale wierzę, że miał tylko "słaby dzień" i pokaże na co go stać:D

0

*wierzę :)

0

wieże, że to nie plotka i Cesc rzeczywiście (w końcu) wróci gdzie jego miejsce. Jednak obawiam się, że niestety jego przyjście oznaczać będzie koniec Toure w Barcy. Przypuszczam, że Yaya może nawet być "dodatkiem" do sumy jaką Barca zapłaci Arsenalowi.

0

na finał CL też mieliśmy problemy o ile dobrze pamiętam to Toure chyba w obronie grał a jakoś United nie potrafili nam nic strzelić:)

0

ja pierdziele...

0

adams1: akurat gola strzelił Xavi po akcji Messiego. Zakładając, że zamiast Xaviego mógłby być tam Ibra to można jednak przypuszczać, że Zlatan mógłby przestrzelić bo ma takie odpały. Jednak według mnie dzisiaj Zlatan nie grał najgorzej a jakby jeszcze strzelił tego nieszczęsnego gola to występ bardzo udany:D

0

teraz jest 2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

taaa 2:0 jak sie patrzy:/

0

jeszcze tylko 26 minut:D

0

mogłoby być już być z 4:0

0

?????

0

Iniesta magik:)

0

OMG

0

nasza nadzieja w drugim golu bo wtedy Getafe zapewne sie pogubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?