barcelonista93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopóki Argentyna się nie skompromituje, Maradona dalej będzie trenerem. Kiedy przejrzą na oczy będzie jak z PZPN. Bojkoty, internetowe akcje. Powinni kogoś innego zatrudnić, bo "Boski Diego" doprowadzi ich na skraj przepaści.
0
wyprawa na koniec świata...naprawdę nie kapuje czemu UEFA nie wyznaczyła tego meczu w pierwszej kolejce, gdy w Rosji było jeszcze w miarę ciepło?? W tym meczu do ataku wystawiłbym Czyghryńskiego, bo nikt jak on nie przywykł do takiej pogody:P
0
oby Portugalia odpadła. Bośnia może brać przykład z Polski jak ich ograć:) a po za tym pan Ronaldo znowu dostałby załamki i się popłakał:P co do reszty to jeśli Domenech nie odwali jakiegoś numeru ze składem to Francja powinna wygrać, Ruscy mają wojnę we krwii więc powinni zwyciężyć, a Ukraińcy po prostu muszą opykać Greków, bo są cieniem tych co wygrali Euro 2004.
0
no jasne a Zlatan?
0
Victor i love you:P
0
zlatan81: for money!:)
0
Pedro......
0
coś się zaczyna dziać:)
0
Valencia chyba już długo nie pociągnie... trzeba Zlatana i to już!!!!
0
Gielar00: może Zlatan jeszcze nie wytrzeźwiał po ostatnim balu:P
0
Iniesta się w Messiego pobawił:)
0
chociaż remis to będzie lider
0
Messi na skrzydło, Ibra na środek
0
szczel11: dobranoc madritisto
0
sebas: albo jak będzie 3:0:P
0
sebas: to nie jest dobra chwila na ten temat:) większość emocjonuje się meczem:P
0
Villa raczej poza kadrą
0
Zlatan wejdzie pewnie w 2 połowie. Pep przyzwyczaił mnie do rotacji nawet z najlepszymi, więc nie jestem zaskoczony takim składem. Nie ma Villi, nie ma Zlatana, ale mecz jak to zawsze będzie ciekawy:)
0
pozostaje sopcast z C+:P
0
w madrycie wszyscy za dużo gadają, do momentu aż ktoś im porządnie nakopie (2:6:)). Od tego momentu jakoś dziwnie milczą...
0
plus kasa z reklam:P
0
craze8: "obcji"????
0
nie możesz, ale musisz!!! udowodnij tym swoim narodowym niedowiarkom jak potrafisz grać w piłkę.
0
niestety transfer zależy tylko i wyłącznie od szanownych panów szejków...
0
Oby Portugalia nie awansowała. Krystyna dostanie załamki i w GD odwali manianę:P
0
myśleliście że szanowni szejkowie go sprzedadzą za pół darmo??? ten klub kręci się wokół pieniędzy, więc jak coś grosze tam nie powędrują, ale 40 mln. to jednak przesada. Jeśli już to wolę w tej cenie Suareza i Silvę.
0
pierwszy mecz z Valencią wygrany. Oby nożni poszli w ślady kolegów z pod kosza:P
0
dudek89: jak będzie to na jakiejś AL Jazzerze czy coś w tym stylu:P kiedyś patrzałem i nigdzie nie było, lecz zawsze pozostaje Sopcast. Od początku sezonu nie nie zawodzi:D
0
ehhh jak fart to fart, ale Argentyńska Federacja Piłki Nożenej powoli robi się jak PZPN (bez obrazy), jeśli chodzi o trenera. Niech wreszcie przejrzą na oczy, bo jeśli chcą coś zdziałać w RPA to nie z Maradoną...
0
noooo jak Argentyna przegrywa to cała wina na Messiego, no bo co w końcu potrójna korona, niedługo Złota Piłka...a jakby tak se wikipedie otworzyli, tam wiele rzeczy o piłce piszą między innymi że to gra ZESPOŁOWA. Więc jak już chcą zwalać na kogoś winę to niech obarczają cały zespół, a nie skupiają się na Messim. Oczywiście nikt nie patrzy na Portugalię. Pan Ronaldo prawdopodobnie nie pojedzie na Mundial, a jakoś nikt się go nie czepia...