0

Dla mnie najlepiej gra na razie Iraizoz. Naprawdę szacun dla niego, bo inaczej byłoby już po meczu. Możliwy zastępca Valdesa...kto wie...

0

skoro tęsknimy za Eto'o to potęsknijmy i za Kluivertem i Rivaldo

0

Nie ma sensu na razie mówić że tęsknimy za Eto'o. Widać, że Zlatan jest bardziej widowiskowy od Samiego, ale jak nie przełoży tego na bramki to nie chcę być w jego skórze. Jednak nie chcę wywoływać wilka z lasu więc lepiej dyplomatycznie milczeć. Chcę tylko, aby Inter i Barca nie wpadły na siebie w LM.

0

Po pierwsze błędy ortograficzne zdarzają się każdemu, a po drugie jak masz zamiar obrażać piłkarzy Barcy to lepiej skończ, bo kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada...

0

misioxd3: Alves gra z 2, bo Caceres poszedł do Juve po pierwsze, po drugie z tym numerem grał jego idol Cafu,

0

Już powinno być 4:0...

0

OMG Ibra zasuwa jak nawiedzony:D

0

Dani Alves_FCB: sędzia ma coś z głową, bo z Madrytu jest:)

0

http://hqtv.com.pl/kanal_hqtv/index.php mi nie tnie od początku meczu, w dodatku po Polsku:P

0

Tai-Sho: przeszkadza Ci to?? To idź do Keity, Toure i Abidala poskarżyć się, że masz inne poglądy. Jakoś od średniowiecza nikt nie ma pretensji, że każdy wieży w co chce...

0

Już jestem ciekaw co by było u nas jakby Barca kupiła Polaka:P

0

Tak sie zlozylo ze jestem w tej chwili w Liverpoolu i mialem szczescie ogladac ten mecz na zywo. Momentami myslalem ze zamiast Arsenalu gra Barca, no ale fakt faktem, ze Everton gral po prostu slabo, a Kanonierzy trafili na swoj dzien. A sam Fabregas gral jakby chcial zachecic Barce do kupna go:P

0

ale z was patrioci:D POlska wygra z Obraniakiem w skadzie:P A tak szczerze to jak Argentyna sie wezmie do roboty to moze cos z tego wyjedzie na Mundialu. Po za nimi to Hiszpania jest duym faworytem, a i innych typu Niemcy, Brazylia, Wlochy skreslac nie mozna.

0

Oj coś mi mówi, że Inter w tym sezonie nie obroni mistrzostwa...

0

Vidić powiadasz...zgadzam się, że ManU go nie puści (szczególnie po odejściu Cristiano), a po za tym, jeśli ma grać jak w finale LM to mu dziękuję. Za Chyhyrynskiego chcą 30 baniek, a to stanowczo za dużo. mój typ na środek obrony to John Terry, lecz jego sprowadzenie jak w przypadku Vidicia graniczy z cudem.

0

tak mecz o Superpuchar będzie transmitowany na tvp2, oraz pewnie na stacjach typu Al-Jazeera, Canal+ Sport itp.

0

niech Laporta się boi bo i go uraz dopadnie:)

0

a ja jeszcze z rok poczekam na wyjazd na Camp Nou:D bo lepiej późno niż wcale:)

0

potok100: fotki fajne z góry dzięki, bo jeszcze takich nie widzialem:) ps. dla tych, którzy zapisali się w tym roku do FCBP to dzisiaj wieczorem prawdopodobnie będzie ostateczna lista nowych socios:P Visca el Barca!!!!

0

Jeśli Barca go sprzeda to kurcze nie będzie niedługo kogo na ławie posadzić. Odszedł: Eto'o, Caceres, Hleb a przyszedł Ibra i Maxwell, jeśli i "Guddy" odejdzie to będzie 4:2 w transferach. Jeśli jednak w końcu (choć to już jest mało realne) do Barcy trafi Mascherano, to proporcje mniej więcej się wyrównają. Najrozsądniej będzie wymienić Eidura za innego (dobrego) napastnika.

0

Bramkarzem roku i tak pewnie będzie Casillas, choć V.V też ma sporo szans, obrońca Alves (dziwi mnie, że Pique jest w gronie obrońców, a nie w odkryciu sezonu), pomocnik Xavi i to bez dwóch zdań, ofensywny pomocnik tylko i wyłącznie Iniesta, napastnik Leo, choć i Forlan może namieszać, odkrycie Busquets (nie wiem za co Diarra, bo na pewno nie za GD).

0

Jak mają na niego 30 baniek wybulić to już wolę kogoś z Barcy B.

0

ZIOmek33: Oglądnij mecz Liverpoolu to potem pogadamy...a tak nawiasem to jakby nie myślał to nie grałby w Premier League, tylko w 4 lidze Argentyńskiej

0

HALA MADRID=): Chyba coś przesadzasz z tym "szacunkiem" kiboli Realu. Od czasu do czasu wchodząc na stronę Realu, w newsie poświęconym czemuś związanym z Barcą 3/4 komentarzy zawierają treści krytyki Barcy, więc nie mądrz się tu o jakimś braku szacunku Cules. A co do tego, że ktoś kibicuje i Barcelonie i Realowi, to oczywiście jest dziwne, no ale o gustach się nie dyskutuje...nie mniej jednak przypomina to sytuację jakby się mieszkało w Krakowie i kibicowało Wiśle i Cracovii :)

0

Niech się chłopak ogra. Jeśli się postara będą z niego ludzie:)

0

cycgan: to tak jak Szpakowski na finale LM z ManU wymawiał nazwisko Puyola "Puźol", podczas gdy reszta wymawia "Pujol". Ukraińcy i Ruscy te nazwiska dziwne mają to nikt się nie połapie.

0

lechu55: na tourne Ibry niestety nie zobaczymy z powodu złamania ręki:( dopiero w meczu z City zadebiutuje w barwach FCB:D

0

Widzę, że z oceniania wizerunku Pepa zrobiła się dyskusja "co można sobie ogolić":)

0

Ludzie, herb sobie może całować każdy zawsze i wszędzie!!! Nawet piłkarz Wisły, który przejdzie do Legii. Sprawa Zlatana, że pokazuje kibicom jaką miłością darzy Barcę. Przed transferem oglądałem filmiki z trikami Ibry i naprawdę jestem pod wrażeniem jego umiejętności. A to, że Eto'o nie całował herbu Interu to też o niczym nie świadczy.

0

Anegdotka o łysym Puyolu była tylko w ramach żartu:) jakbym go zobaczył łysego to bym się nie przyzwyczaił:P ale kto wie...może i "Tarzan" przegra jakiś zakład:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?