barcelonista93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie przyjechał potrójną korone pooglądać. wie, że nigdy jej nie wygra, to chociaż sobie z bliska zobaczy
0
im się chyba pomysły nigdy nie skończą...:P
0
a w sumie to co im się dziwicie???? real to real a Barca to Barca. Oni muszą bulić po 200 milionów rocznie za piłkarzy, a my po kilku latach w La Masia mamy Iniestę, Xaviego, Messiego...a potrójna korona tylko potwierdza regułę, że barca ma najlepszą szkółkę młodierzową:D
0
oj jakby zbankrutowali to bym się z nich śmiał i śmiał:D panie Perez-pan uważaj cały madryt pana "szanuje" za "megatransfery" ale jak kasy zabraknie to...
0
no jak by go zobaczyli Boixos Nois to by se już nigdzie nie poszedł...:D
0
Kaka może i grał fajnie, ale dwa lata temu. Teraz w Madrycie wykreują go na wielką gwiazdę, będzie zarabiał kasy więcej niż cała Polska liga, a w muzeum Realu nie zawita ani jeden puchar:D
0
zgadzam się z Xavim:P też nigdy nie zapomnę 2:6 z realem i gola Iniesty:D:D
0
wiecie, mnie się wydaję, że pomimo iż Leo powinien zgarnąć złotą piłkę, to właśnie Xavi ją dostanie:D co jak co, ale ważne, że dostanie ja gracz Barcy:)
0
po cholerę nam Ibrahimović??on myśli tylko o sobie. Fabregas jest z La Masia to sie o niego nie martwię-poradzi sobie:D
0
mam nadzieję, że za rok będzie fotka z jeszcze większą ilością pucharów:P
0
niestety, ale to nie od nas zależy kto gdzie zagra...:d
0
popatrz na koszulki z Polskiej Ligi Siatkówki:) tam nawet nie wiadomo, czy reklamy są na koszulce, czy koszulka na reklamie:D
0
będzie el dueto rodem z Argentyny:)
0
taaaa na Muche:D Chinyama lepszy xD
0
jak się tak zapyla przez cały sezon to się należy bonusowy wypoczynek:D żeby tylko Leo się nie zasiedział za długo w jakimś kurorcie i pomyślał o sezonie 2009/2010:D
0
za co Mourinho? za 3 czy 4 nudny tytuł mistrza Włoch...:D a Pep? to było pewne od meczu ze Sportingiem Gijon (1:6):P Visca El Barca!!!!!!!!!!!
0
no tak skoro Alonso za Realem, to reszta na chama za Barcą...nawet Kubica podczas GP Hiszpanii sobie fotkę z Samuelem zrobił:D
0
ok real może se kupić ilu chce Kaków i Ronaldów, wszyscy grają super, tylko brakuje im jednego-zgrania. U nas zgranie jest najidealniejsze na świecie, czego efektem jest to, że pół składu to wychowankowie:) real nie ma zgrania, bo oprócz Casillasa, który dodatkowo jest jeszcze bramkarzem nie ma żadnego wychowanka:P
0
w sumie tak się zastanawiam, czy jego drugie imię to jakiś dar:D jak wiemy Gerard na drugie ma Brenabeu co nieodzownie kojarzy się każdemu Barceloniście ze stadionem realu. Pique jako obrońca grał tam dwa razy i strzelił dwa gole:) raz w meczu kadry, raz w pamiętnym GD 2:6 :P oby se tam strzelał jak najwięcej:D:D:D
0
Fabregasa nigdy nie puszczą z Arsenalu bo bez niego "Kanonierzy" nie istnieją, ale kto tam wie co się stanie...:) Xabi Alonso jest dobry, ale Benitez zapewnia, że go nie odda z LFC. Henry? Zdobył już wszystko, a jak sam wspominał chce sobie pograć w USA więc nie wiadomo czy pozostanie w FCB. O lewego obrońcę się nie martwię szczególnie bo jest Pique, a że gra super to nie warto się go pozbywać. Ponoć Vidić ma przyjść do Barcy bo uwaga, jego żonie jest za zimno w Manchesterze a w Barcelonie jest słoneczko:)
0
Ten gest Eto'o, jak on sam tłumaczył był zadedykowany ojcu. Klepanie się po przedramieniu oznaczało mniej więcej chęć pokazania, że płynie tam ta sama krew co u jego ojca:)
0
świetny tekst:) szczególnie akapit 4 (o realu) jest godny dogłębnego przeczytania:D i zgadzam się w nim w 100%
0
tak jak niedawno nikt nie wiedział kto to Iniesta i Xavi, tak za kilka lat o naszej sile będą decydować Pedro, Jeffren, Muniesa i inni:D La Masia potrafi każdego idealnie wprowadzić z podwórka na światowy poziom futbolu. Pytanie tylko, czy znajdą się tacy rozgrywający jak właśnie Xavi i Andres? Jak znam akademię Barcy to za 5 lat "wyprodukują" drugiego Iniestę, który pogrąży Chelsea w 93 minucie:)
0
a Hleb to już chyba myślami w Monachium jest:P Jak będzie wymiana Hleb-Ribery to dobrze, bo Francuz jest zdecydowanie lepszy od Aleksandra.
0
bardzo by nam się przydał Ribery. Ma serce do walki i nadaje się do koncepcji Pepa. Jeśli chodzi o linię obrony to w finale pokazaliśmy, że mimo braku Alvesa i Abidala potrafimy perfekcyjnie wykorzystać innych graczy. Yaya na środek obrony koło Pique na skrzydłach Sylvinho i Puyol i już Manchester nie istniał:D Problem jest z tym, że Sylvinho ma już swoje lata a na dodatek prawdopodobnie odejdzie do Celticu, Abidal Bóg wie czy zostanie bo ma ponoć do Lyonu wrócić. Jeśli chodzi o Tottiego to pewnie do końca życia się nie ruszy z Rzymu, a Kaka jak zwykle wybierze real, bo lepiej płacą, ale sukcesów mało:P
0
podobno na transfery Perez ma 250 milionów Euro:) znając życie mu zabraknie na ibrahimovića i innych ronaldów a i tak real będzie miał kolejny sezon do dupy:D
0
Z Samuelem jest sprawa taka, że marnuje 100% sytuacje w lidze, żeby potem walnąć bramę w superważnym meczu, jak ostatnio w finale LM. Dla mnie Samu jest bezcenny i powinien zostać w Katalonii. Powiem jeszcze jedno, tym razem pod adresem zarządu realu. Klub ten jak zapewne wiemy sprowadził Eto'o do Europy, spaprał mu karierę, sprzedał do Barcy, a ten upokarza ich przy każdej okazji:):):)po prostu prawdziwy antimadritista, a co do pana Pereza, który cytuje uważał tak: "Nie potrzebujemy Eto'o w drużynie. Mamy lepszych napastników od niego.", jak widać nie macie żadnego, a nam oddaliście swojego najlepszego piłkarza, który teraz was nienawidzi, za co mu chwała:D
0
hmmmm czyli w 2009/2010 skłąd realu będzie taki : 1.Casillas 2.Ramos 3.Heinze 4.Pepe-down 5.Salgado 6.Kaka 7.Van der Vaart 8.David Silva 9.C.Ronaldo 10.David Villa 11.Higuain wszystko fajnie tylko jak zwykle wszyscy będą najlepsi i real znowu dostanie od Barcy 2:6 lub więcej:) Barca to by mogła całkiem fajny składzik z samych wychowanków zmontować:D:D:D
0
i to się nazywa praca z młodzieżą:D a real?Perez zaś nakupi pół świata i gówno z tego będzie:) co do złotej piłki to myślę, że ronaldo nie będzie w pierwszej trójce. Dla mnie będzie tak : 1.Messi 2.Iniesta (ewentualnie Xavi) 3.Ibrahimović. Jednak w wyborach piłkarza roku FIFA to będzie dominacja FCB: 1.Messi 2.Xavi 3.Iniesta :P
0
przyjęty chyba każdy zostaje jak wpłaci kasiore i wyśle deklarację:)powinno im zależeć, żeby wiele osób było w penyi:D