0

Jeśli chodzi o Ruedę to bardzo podobał mi się jego występ przeciwko Al-Ahly, dodatkowo okraszony pięknym golem. Jest to jeden z największych talentów, podejrzewam, że Pep postawi na niego w meczach Copa Del Rey.

0

Może za kilka lat ponownie w Barcelonie, tylko na ławce trenerskiej??:P

0

żeby tylko nie stało się z nim to co z Dos Santosem

0

Tak czy owak 30 baniek to jednak przesada...a i tak cała kasiora pójdzie na EURO 2012:P

0

Ikari: nic nie boli tak jak prezentacja Figo w Realu...

0

Powinien dostać od Boixos Nois specjalną nagrodę dla "Czołowego Antimadritisty Ostatnich Lat":P Ciągle mam w pamięci jego tekst: "Madryckie świnie pokłońcie się mistrzowi" z 2006 roku:D Widać, że w jego ślady zmierza Pique ze swoim słynnym "Kto nie skacze ten z Madrytu":))

0

Hmmmm może i Puyol pójdzie w jego ślady???:D

0

W Madrycie po prezentacji C.Ronaldo w każdym zakątku miasta były bilbordy i plakaty z gołą klatą "boskiego crisa". Nie przypuszczam, aby w Barcelonie miała miejsce taka sytuacja, ale niewątpliwie już sama ilość ludzi obecnych na prezentacji (60 000, co jest rekordem w Barcelonie) świadczy o tym, że w transferze Ibry pokłada się wielkie nadzieje:P

0

cracovia88: jak uważasz, że to kiepski wybór to leć do Barcelony i pożal się Laporcie. Pewnie przed sezonem uważałeś, że Pique to również porażka.

0

Hiszpanek: masz poniekąd rację, bo Barca w 2007 po wygraniu La Liga i LM też przez dwa lata grała kiepsko, ale to właśnie nowe wyzwanie dla Pepa i całego teamu, żeby utrzymać się na szczycie. ManUnited się udało, więc Barca wcale nie musi być gorsza. Ja wieżę, że mimo wielkich zakupów w Madrycie uda się wrócić po sezonie z tarczą:)

0

moja fota też poszła:D koszulka Barcy z tego pamiętnego sezonu z szalikiem FCB i Polski na tle dwóch plakatów:P a tak apropo to tak się jakoś podjarany czuję, że moją fotę zobaczy sam Laporta:D

0

a w tle zdjęcia piłkarz Wisły:D

0

no moje zdjęcie też już wysłane:D powinno być więcej takich projektów:P

0

Dziwne, że Mourinho nie jest najbardziej medialnym trenerem:D

0

barca1082: nick masz jak kibic Barcy, a obrażasz Blaugranę? takiego typa jeszcze nie widzialem...

0

no wiecie ludzie są gotowi każdą cenę zapłacić za takie coś:)

0

ale macie problemy...ważne, że dostanie ją gracz FC Barcelona i tyle:) osobiście dałbym ją Xaviemu:D

0

Z takim imieniem to facet powinien zostać szefem BOIXos Nois:)

0

Michas_13: do Fergusona mu troszkę jeszcze brakuje:) ale jak w pierwszym sezonie pracy wygrał potrójną koronę, to będzie niedługo lepszy od Fergusona:P

0

Dużo jest takich "kibiców", którzy dopingują tylko tych, którzy grają dobrze. Jednak bóle i cierpienia wszystkich PRAWDZIWYCH kibiców Barcy, znoszone przez dwa ostatnie lata zostały wynagrodzone w sposób, o którym będą mówić latami:) Swoją drogą pamiętam jak Real nas pokonał 4:1 rok temu. Zapewne wielu fanów ery Ronaldinho stwierdziło, że Manchester lub ktoś tam inny jest lepszy, a Barca nic nie osiągnie. Dodatkowo, kiedy Laporta mianował Pepa trenerem ich niechęć do bordowo-granatowych barw wzrosła. A pamiętajmy, że Frank Rijkaard przed objęciem Barcelony również jak i Pep nie miał sukcesów jako trener. A jednak obaj zdołali wygrać Ligę Mistrzów. Ja osobiście po pamiętnych GD wygranych 2:6 wprost pędziłóem do szkoły dumny jak nie wiem co:D

0

Pique to przecież ikona mody:D nie bez powodu połowa wolnych pań biega za nim po całej Barcelonie:)

0

sebekbalcerzak: są tylko dwa typy "kibiców", którzy piszą takie rzeczy-kibice Realu lub sezonowcy:D Po niektórych wypowiedziach np. "Macie swojego Guardiolę, trener bez przeszłości i bez przyszłości." widać, że to fani Realu, ponieważ są takimi znawcami futbolu jak pan Marcelo, który przed GD zapowiadał któż to wygra ten wielki mecz (oczywiście chodziło mu o Real). Z kolei autor wypowiedzi: "Tragedia!Będzie trzeci sezon bez żadnego tytułu!" pewnie cieszy się jak wszyscy kibice FCB, a rok temu prawdopodobnie jako jeden ze znanych sezonowców kibicował ManU, który to zadziwiał świat swoją grą, podczas gdy my wierzyliśmy, że ten sezon będzie nasz.

0

Bogu dzięki. Jak chciałby do Barcy, to by codziennie o tym gadał w wywiadach, a tak to widać, że mu tam dobrze (pod względem finansowym:D). Lepiej Ribery'ego sprowadzić, na deser Villę oraz Silvę i Dream team na sezon 2009/2010 gotowy do boju:P

0

wszyscy Rosjanie są za Barcą chyba, bo Arshavin też takie kazania prawił, a na wakacjach są foty, gdzie w kółko lata z koszulką z herbem FCB:D

0

jakbym sobie miał obraz powiesić to by na nim były wszystkie wypowiedzi piłkarzy Realu przed GD, a obok wielkimi literami napis 2-6:D

0

ciekawe, czy pamięta wszystkie 400 numerów tych komór:P

0

Każda sekcja Barcy z potrójną koroną (o ile w koszykówce istnieje):D

0

napastnicy napastnikami a na bramce kto stanie??? Pinto...?

0

Bojan za Villę. Taka wymiana im pasi, ale Laporta woli Caceresa oraz Pedro lub Gudjohnsena wymienić na Villę + kasiora wiadomo:)

0

tydzień temu gadał agentowi, żeby inne oferty niż z Madrytu odrzucał...albo ta cholerna prasa w kółko robi nas za przeproszeniem w ciula, albo sam David nie wie czego chce...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?