barcelonista93
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czyli będzie remis w składach, bo w Valencii nie zagra Villa. Tak czy owak najbardziej powinien martwić się Real, bo Ronaldo ma pauzować 3-4 tygodnie, a jak grają bez niego widzieliśmy w meczu z Sevillą.
0
Podolski też marzy...tylko po co tylu napastników nam będzie, jeśli kupimy Robinho. Bardziej powinni się skupić na zastępcach Toure i Keity (kogoś pominąłem?) którzy jadą na PNA.
0
jak na paradoks mamy też najlepszy atak:)
0
ja na zawsze będę pamiętał ostatni mecz z Valencią (2:2). W następnej kolejce (albo dwie później?) graliśmy z Realem i po meczu z "Nietoperzami" połowa zawodników, byli gracze Realu (Ronaldo), nawet były prezes Calderon, wszyscy napędzani przez Marcę typowali zwycięstwo Realu, bo remis Barcy z Valencią oznacza, że Barca nie jest w formie. Nie zapomnę jak po wygranej 2:6 nikt z Madrytu się nie odzywał do końca roku co do naszej formy, a sami z Valencią przegrali:D
0
powinien raczej dostać Złotą Flaszkę...Giggs, Titi i Raul bardziej sobie na to zasłużyli
0
coś mi mówi że Argentyna awansuje na Mundial, po czym zwolnią Maradonę:P
0
El_pichichi_9: no rodzina najważniejsza, ale przykład Szewy pokazuje, że warto najpierw posłuchać swojego rozsądku. To przykre, ale właśnie niektórzy paprają sobie karierę, bo żonie jest za zimno i chce aby mąż grał gdzie indziej. Przynajmniej w Barcy nie ma tego problemu:) słoneczko jest to i żona szczęśliwa:P
0
"Daily Mirror" i wszystko jasne...ściema za ściemą
0
"Nie chcą mnie ze względu na wiek"- Barca kupuje piłkarzy ze względu na UMIEJĘTNOŚCI a nie ze względu na wiek, czyli do pierwszej kategorii się nie kfalifikujesz
0
Guti: "Nigdy nie zagrałym w Barcelonie"-najszczęśliwsza deklaracja dnia:) po za tym nawet gdyby chciał i tak nikt by go nie kupił...
0
lepiej niech się na razie skupi na trenowaniu, bo ostatnio świetnie mu to wychodzi:P
0
barni27: pewnie Jimmy Jump:)
0
typowo piłkarski news:) w wydaniu Ronaldinho byłoby: Lubię piwo, ale nie znoszę grać w piłkę:P
0
Poziomek_: np. Stalowa Wola z Lechem:) ale nie oszukujmy się. Porażka Barcy (nawet remis) jest mniej prawdopodobny niż wygranie 10 razy z rzędu w totka:P
0
Mickey131: jakby tylko piwo pił to nikt by się nie czepiał. Jednak pije to i owo i moim zdaniem już nie przestanie. Jedynym "usprawiedliwieniem" może być brazylijskie "imprezowe" DNA:)
0
niełatwo, ale Victor po dwóch, czy trzech sezonach wpadek teraz wreszcie pokazuje na co go stać.
0
Poziomek_:finał LM 2009 drugiego gola nie pamiętasz??:)
0
po ostatnich meczach mam uraz do sędziów:P
0
a co do piłkarzy Realu, to rzeczywiście Gago gada sensownie i co ważne NIE NAPINA SIĘ PRZED GRAN DERBI!!! Może jeszcze Raul i Casillas, ale reszty nie warto słuchać (nawet na rm.pl jadą swoich piłkarzy w komentach)
0
ameryke odkrył...normalnie sensacja dnia...
0
i może frytki do tego??
0
Suarez to nie najgorsza myśl. Rotacje z Titim, Zlatanem. A po za tym jeśli nie daj boże jakiś z napastników dozna urazu to zastępstwo jak ulał.
0
Marco87: od przybytku głowa nie boli. A i tak nigdy nie wiadomo, kto może odejść latem. Kontuzje też są na porządku dziennym (Iniesta), więc zawsze jeden znakomity pomocnik się przyda:P
0
po porażce realu jakoś mniej będę się stresował przed Valencią. Niezależnie od wyniku możemy być liderem, lecz gdyby Barca zdobyła 3 punkty byłbym spokojny do GD:)
0
rekord nie był najważniejszy a 3 punkty i ztych punktów się trzeba cieszyć. A Zlatan nie jedną bramkę jeszcze zdobędzie:)
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=26248 widać w madrycie nie wszyscy dostają kilka baniek miesięcznie i trzeba dorabiać jako "model":P
0
aligator: dokładnie:)
0
racja racja Carles 8 albo wyżej. A Iniesta?? też więcej niż 7 panowie specjaliści...
0
Harpagan carlosss ma poniekąd rację, bo Inter mu płacił 20 Mln. Euro rocznie. Tak więc widać, że Ibra był dla nich jak bóg, no ale jasnym jest, że jeden zawodnik meczu nie wygrywa:)
0
santiago-ligę (zresztą całą potrójną koronę) wygraliśmy dzięki całej drużynie:)