0

o tak! to powód nie tylko do dumy ale i przywilej:D szkoda tylko, że zawsze pośród normalnych kibiców znajdzie się jakiś sezonowiec.

0

w sumie i tak nic by na boisku nie robił to mała strata.

0

golazzo;d

0

barca4ever: jakiś problem z netem?:)

0

Ibrakadabra19: nawet znowu w 10 minucie:) jeszcze w 70 i bedzie powtórka z finału:D

0

hahahaha gol!!!!!!!!!!!!!

0

niezależnie jak potoczą się nasze losy to dla mnie ważniejsza jest La Liga i GD. Jeśli odpadniemy (chociaż żaden kibic tego nie chce) to przynajmniej i tak nie będzie takiego wstydu jaki ma Real po CDR. Wtedy już naszym jedynym celem będzie pokazanie Realowi, że pieniądze szczęścia nie dają. Dla mnie od początku sezonu liczy się tylko wygranie ligi. Jednak nie zapominam, że CL to liga nad ligami i zwycięstwo tu jest prestiżowe i najcenniejsze, zwłaszcza, że bronimy tytułu. Fajnie byłoby pierwszy raz w historii CL obronić tytuł no ale nie można mieć wszystkiego:)

0

1 dobra wiadomość dynamo zremisowalo z rubinem:)

0

pan sędziujący mecz Unirei z Sevillą to nasz dobry znajomy:D

0

damian twoje komentarze wystarczą żeby każdy na tej stronie nazwał cię małolatem

0

damian wasi kibice to rzeczywiście mistrzowie w wierze w zespół. jak Barca strzeliła piątego gola na Bernabeu to połowa kibiców wyszła. rzeczywiście godne podziwu.

0

damian: powinieneś dostać bana za to że się urodziłeś

0

damian: taki z ciebie "kibic" a nie wiesz że GD są o 19:00...żal.pl

0

damian: a tobie było wesoło po porażce z Alcorcon? chyba nie więc spieprzaj stąd bo to nie rm.pl tylko strona dla NORMALNYCH kibiców

0

damian: liderem to jesteście do przyszłej niedzieli :) a Barca nie przegrywa z 3 ligowcem.

0

dycha_16: idź spać

0

obyśmy 3 punkty dowieźli do końca

0

ale rajd!!!

0

co wy odwalacie?? Messi raz nie trafił a wy na niego bluzgacie jak na najgorszego wroga. Ciekawe co będziecie gadać jak Messi strzeli gola, a według mnie dzisiaj trafi.

0

no to niezłych kibiców mamy:d Realowi natomiast kibicuje nasz premier i jonas brothers, ale to chyba nie powód do dumy;p

0

już zaczyna się podgrzewanie atmosfery przed GD:P

0

mam nadzieję, że chciał się tym wywiadem podlizać zarządowi aby go kupili w końcu:D

0

Blaugrana15: choćby Barca przegrała i tak nie będzie takiego wstydu jak ma Real po CDR:P

0

oby tej pewności siebie starczyło na Inter i Dynamo

0

soarq: jakby był słaby to nie grałby dla United, ale każdy ma swoje zdanie, więc nie warto wszczynać dyskusji. Moim zdaniem za 95 baniek to byśmy mieli Silvę, Villę oraz Suareza i nawet jeszcze kilka baniek by zostało. A tak po za tym Ibra, Messi, Henry i Rooney w jednej drużynie to lekka przesada, chociaż Titi może odejść, ale w dalszym ciągu konkurencja byłaby spora i prawie na pewno prędzej czy później wybuchłby jakiś konflikt.

0

oby Ibra i Keita nie nałapali 2 kartek do Gran Derbi:P

0

Messiah10: jak by nie było i tak 3 punkty najważniejsze:D

0

Messiah10: trzeba wierzyć:P

0

zapowiada się 6 bramek;d

0

Ibra niech coś ustrzeli:) należy mu się:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?