barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszamy, zapraszamy to już jutro !
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji, mamy już ok 30 osób .
Jutro start sezonu !
0
@Transu96 https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
0
Myślicie, że Arsenal w końcu dopnie mistrzostwo ?
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji w FANTASY PREMIER LEAGUE
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji
1
Zapraszam do rywalizacji w fantasy premier league
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
1
@PIWOSZ89 parówki
0
Ciekawe kiedy wjedzie temat transferu Alvareza do Barcelony, obstawiam że jeśli będzie kręcił liczby 20+ w Atletico to za 2 sezony temat ruszy.
0
Zapraszam do rywalizacji w fantasy premier league
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
4
bracia Malczynscy > bracia Williams
1
@prucnalkam jbxx63
0
@Rust_Cohle mordzia mamy w tym roku fantasy premier league?
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Wbijać do fantasy
0
@sen Neymar 15/16
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji w FANTASY PREMIER LEAGUE
jbxx63
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/jbxx63
Zapraszam do rywalizacji w FANTASY PREMIER LEAGUE
jbxx63
0
@D10SLEO już jest De Ligt
0
Czy jest założona tu liga fantasy premier league?
Poproszę kod
0
Komentarz usunięty
0
Gdzie obejrzeć Tarcze Wspólnoty?
0
@FanBarcy22 KD i LBJ również
0
@PatrykBarca
Odegaard, Havertz, Saliba, G. Jesus.
Ten ostatni to może najsłabszy przykład, bo Arteta bardzo go chciał, ale nie zmienia to faktu, że można go zaliczyć.
Więc nie zadawaj głupich pytań ;)
Tu tak jest na tej stronie, że jak napisze się coś "nie politycznego", to od razu są zaczepki.
@TR3YWAY a dlaczego miałby się nie podnieść z ławki ?
Widziałeś tego piłkarza poza jednym meczem Barcelony ?
Wiesz, że G. Jesus ma problemu z kontuzjami, a Havertz gra tam bardziej jako " opcja "?
0
Szkoda, że Arsenal nie interesuje się Roque.
Arsenal to idealny klub dla takich niechcianych piłkarzy i jestem pewnien, że byłby wartością dodatnia u Artety.
1
@AndresCuccittini o Diego też tak można napisać ' xd '
2
@AndresCuccittini prime Federer, Nadal > Djoko
1
Chelsea da radę w 1 połowie Realowi ?
0
Zapraszam do rywalizacji w FANTASY PREMIER LEAGUE
jbxx63
0
Olmo, Gavi, Pedri, Fermin
A ŚPD jak nie było tak nie ma