barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie gra lepiej nogami, a i ostatnia kampania w Champions League była znakomita w wykonaniu Marca więc tutaj nie chodzi mi o ostatni mecz w Londynie. A po drugie nie napisałem, że chce zmiany, tylko nie zgadzam się na to, aby Marc występował tylko w Pucharze Króla, bo to by oznaczało odejście z klubu.
1
W czym jest znacznie lepszy od Marca ? Niemiec, to kapitał na przyszłość, nie wiesz jaką formę by prezentował gdyby grał co tydzień. Wychodzi na Emirates i ciągnie dwie setki The Guners tak jakby, to on był podstawowym bramkarzem.
1
Co Ty bredzisz? Znam prostszy sposób na pozbycie się Marca z kluby, po prostu wystawić jego nazwisko na listę transferową. A tak na poważnie byłby, to strzał w kolano dla klubu.
0
Szkoda, bo Ronaldo z Benzema pewnie otworzą dzisiaj worek.
0
Dziwi mnie fakt, ze Mathieu tak mało gra w tym sezonie, a także brak Mascherano na ŚPD, gdzie Busi mógłby cały mecz odpocząć, a Roberto zagrać po połowie z Ivanem. Najbardziej martwi brak roszad w napadzie. Mam nadzieję, ze żaden z trójki MSN nie zagra na Mestalla.
0
Messi coś strzeli dzisiaj?
2
Oglądaj uważnie kolego, Mathieu dzisiaj pokaże na co go stać ;)
0
Co robimy ????????
0
0
Messi z lat 2009-2012 sam by to zamienił na bramkę.
0
Żal mi Cię, kiepski zart
0
Wyczuwam, ze coś ukuje dzisiaj
0
Messi coś strzeli dzisiaj?
0
Co za padaka z tymki komentatoromi z Eleven, co mecz ta sama śpiewaka o Ter Stegenie i braku uśmiechu na KMŚ. Żal mi ich.
6
Liverpool jaki mecz !!!!
0
Blokuje miejsce Bartrze, a sam nie potrafi wygrać rywalizacji z Masche, jest świetny lubię go, ale główny powód to stoper Evertonu, jeśli chcemy mieć stopera na lata, to szybko trzeba starać się o Stonesa. Takie jest moje zdanie.
0
Masz pojęcie o footballu haha
0
Alex Sandro bądź Moreno, Stones, Pogba.
Adriano, Mathieu out
Douglas, Sandro wypożyczenie
0
Aleix jest świetny, szybki i silny. Alves jest bardziej odbytu na prawej stronie z Leo i chyba tylko to przemawia za Brazylijczykiem.
2
Po pierwsze to mecz z Baskami odpowiedział na pytanie, Aleix czy Alves.
A drugą ważną rzeczą jest fakt, iż po zejściu Messiego Barca grała dynamicznie, Suarez miał jakby więcej swobody, a Neymar jakby stwierdził, że to teraz ja jestem liderem. Ogólnie rzecz biorąc Leo powinien mniej ingerować w rolę środkowych pomocników, a przynajmniej wtedy kiedy jest mało ruchliwy, a wczoraj taki był, kiedy nie ma pomysłu nadużywa przerzutow na lewą stronę.
0
A wystarczyło obejrzeć kilka meczów Premier League za czasów jego gry w Arsenalu. Świetny stoper!
2
Vermaelen jest znakomity w powietrzu! Co myślicie?
1
Mamy za wąską kadrę na ten sezon.... Pomoc, to najsłabsza formacja od lat.
2
Zgodzę się z Tobą, Ronaldo jest wybitny, najlepszy na swojej pozycji, piłkarz kompletny jeśli chodzi o technikę uzytkowa piłkarza tj. prawa czy lewa noga, to nie ma znaczenia u CR, fenomenalny w powietrzu, silny i szybki w dodatku potrafi byc lidera szatni, ale Messi, to geniusz połączenie elegancji Zidana, dryblingu Maradonny, wzrokiem Xaviego, nieprzewidalnosci Ronaldinho, golami Pelego. To prawdziwy killer pola karnego, świetny rozgrywający, drybler po poprostu jest najlepszy. On nie ma ustalonej pozycji i roli na boisku, wychodzi i gra.
0
Może Barto jest jaki jest, ale w sprawach ekonomicznych dobrze prowadzi klub, znacznie obcięto długi, sprowadzono dobrych piłkarzy w tym fenomenalnego Suareza. Owszem kontrakt sponsorski z Katarem, to duża kontrowersja, ale w tych czasach, to rynek dyktuje warunki począwszy od niebotycznych kwot za transfery i gaże zawodników, dużo fanów zarzuca Barto nieudolne postępowanie w sprawie młodych talentów tj. Denis Suarez, ale jest to był ruch ze strony Zubiego, a ja osobiście nie wierze, aby Denis wskoczył nagle w buty Xaviego, Rafinha to także ogromny talent, a gołym okiem widać, że na ten moment nie potrafi rządzić w drugiej linii, dlatego uważam, że Denis będzie lepszym piłkarzem jezeli zagra przez następny sezon dla Sevilli. Faktem jest, że obecny zarząd popełnił dużo błędów, ale jeśli chodzi o byt w Europie wypełniają swoje obowiązki jak należy. Laporta, to wspaniała postać, ale w głośnej mierze kojarzona z era Pepa i samymi sukcesami lecz, to za jego czasów Barca narobiła ogromnych długów, nie wiem czy ewentualne zwycięstwo Laporty wyjdzie na dobre, boje się, ze Barca stanie się drugim Milanem na przestrzeni lat. Wierzę w to i chce, aby wygrał Bartomeu. Visca el Barca!
1
Masz pojęcie o piłce geniuszu?
0
Potwierdził, że to Hiszpan?
0
Jak duży to transfer?
0
Wkręcasz sobie ostro?
0
Niemożliwe, za słaby transfer