barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Od czasów Toure i Keity nie mamy faceta, który swoją siłą rozbija przeciwników w środku pola i we własnej szestnastce, dlatego dla mnie pod tym względem jest zrozumiałe przyjście Paulinho.
Wielu ludzi wypomina wiek i cenę, a co powiedzieć o Premier League, gdzie co trzecie nazwisko, to kwota rzędu 40 mln.
Ja dałbym mu szansę, bo w takich meczach jak ten w Paryżu, Turynie, czy ligowe wyjazdy do Sevilla bądź Valencii potrzeba takiego gościa.
Druga strona medalu, to nasza kadra, która liczy na chwilę obecną 9 pomocników, nie wierzę w to, że Roberto mógłby odejść, bardziej jestem skłonny stwierdzić, że z klubem pożegna się Arda, Denis i Rafinha.
W sytuacji, kiedy Coutinho wzmocni środek pola, a wierzmy, że tak będzie, to nikt nie będzie już mówił o Paulinho
0
Wojownik, spoko film
0
Jaka szansa na skład ?
Przecież Coutinho miałby u nas pełnić rolę " ósemki " na boisku, to jest jego prawdziwe miejsce.
On nie jest napastnikiem !
Denerwuje mnie, to jeśli ktoś o nim tak mówi.
W miejsce Neya ma przyjść Dembele
0
Co z Cou ? Przejdzie za kilka godzin ?
0
Wiadomo coś na temat Coutinho?
0
Odpowiedz sobie na pytanie z kim zagrał, to po pierwsze. Po drugie mogłeś uważnie prześledzić karierę Delou począwszy od Evertonu po ostatni sezon w Milanie...
Ten piłkarz jest za słaby na Barcelone i mówię Ci to z góry. Poza szybkością nie ma nic do uwzględnienia, ciągle szuka nóg przeciwnika w polu karnym i chce przekładać na jeden zwód ostatniego obrońcę. Ma dziwnie osadzony środek ciężkości, co sprawia, że w grze na małej przestrzeni się nie odnajduje.
0
Semedo vs Bellerin?
Proszę o obiektywne odpowiedzi
10
Ruszcie się do roboty ludzie, a nie tu siedzita i myslita nad Coutinho
0
Uważam, że nie ma gościa, który miałby obie nogi równe, to właśnie prowadzenie piłki weryfikuje, która noga jest lepsza.
Ze stojącej piłki każdy potrafi kopnąć.
0
Piłkę prowadzi lewą nogą i większość akcji przeprowadza jak Robben
0
Gdyby to ode mnie zależało, to ściągnął bym Coutinho i Dybale.
Oba te nazwiska są bardzo interesujące jeśli chodzi o pozycję. Coutinho może grać w ataku jak i u boku Rakitica i Busiego w pomocy, gdzie chyba widzi go większość kibiców Barcy.
Jeśli chodzi o Paulo, to mógłby grać równocześnie z Cou, Suarezem i Leo jako " dyszka " gdzie za plecami miałby Ivana i Busi ego i ewentualnie w trakcie meczu mógłby wymieniać się pozycjami z Leo i Luisem.
Jeśli chodzi o Dembele, to nie jestem przekonany, iż jest on wart tych 100 mln i czy jest lepszym piłkarzem od Dybali.
Dembele jest świetny, ale to typowy lewonóg, który gra naprawej stronie. Wole opcje z Paulo .
0
Bo mam klienta, który uważa, że Barca się sfrajerzyła ustalając tylko taka klauzulę
0
Jak to się ma do klauzuli odstępnego ?
Klub ustala jaką chce ? Czy są jakieś czynniki ?
Czy Barca mogła wpisać np 700 Neymarowi?
14
Coutinho zostanie zawodnikiem Barcelony bez względu na wszystko inne. To życzenie Ernesto Valverde. Potwierdzenie pojawi się niebawem – napisał na Twitterze, Carazo.
0
Ja uważam, że głównym powodem jego odejścia był Messi.
Natomiast Ney z szacunku do niego nigdy o tym nie powie.
1
Zapytałem poważnie
0
Myślicie, że głównym powodem odejścia Neymara były pieniądze ?
0
Takie postępowanie byłoby przejawem braku szacunku dla Neymara. Klub do końca wierzył, że Neymar zostanie
Po fakcie dokonanym klub może przeanalizować wszystkie nazwiska i podejść do działania.
Zaznaczam, że transfer środkowego pomocnika był brany pod uwagę przed odejściem Neya więc pula 222mln jest przeznaczona na to by uzupełnić lukę na jego pozycji.
0
Myślicie, że zarząd chce ściągnąć Coutinho i gościa za Neya, czy zadowoli się samym Cou o ile dojdzie do skutku ?
Mam nadzieję, że Cou bądź jego alternatywa, to pomysł na pomoc, a zastępca Neymara swoją drogą
1
No to kto teraz ? Wiadomo juz coś?
0
Panowie zróbmy coś
0
Też jestem zdania, że Dembele choć po głowie chodzi mi jeszcze Dybala
1
Myślicie, że Mbappe mógłby chcieć założyć koszulkę Barcy, czy jednak jedyna opcja w jego głowie, to Madryt jak wszystko na to wskazuje ?
1
Słuchaj uważnie.
Piłka nożna ewoluuje potężnie...
Sport ten staje się jednym wielkim marketingiem i domem dla biznesmenów. Kluby generują niebotyczne kwoty z reklam, sponsorów, czy choćby meczów sparingowych poza starym kontynentem.
Moim zdaniem UEFA przysnęła, kiedy w 2008r. grupa Abu Dhabi przejęła Manchester City.
Na dzień dzisiejszy zagraniczni przedsiębiorcy śmiało przejmują kluby z Europy, a sytuacja nie wygląda dobrze.
Wystarczy spojrzeć na tegoroczny rynek w wykonaniu Milanu, a transfer Neymara do PSG, to ostatni dzwonek dla władz piłki nożnej.
Kluby tj. PSG, czy Manchester City nie grają czysto. Ich przychody oparte są o zewnętrzne przelewy arabskich monet ! Na tę chwilę bilans finansowy PSG przewyższa zysk uzyskiwany przez Real i Manchester United razem wziętych.
Strach pomyśleć jak to będzie wyglądało za 5-10 lat.
Kluby tj. Legia Warszawa, czy Ajax nigdy nie będą miały szans nawet wywrzeć presji w europejskich pucharach. UEFA jak najszybciej musi coś z tym zrobić.
Co do Barcy, to czasy la masii spotkały się z dużą przeszkodą.
Nie możemy żyć przeszłością i kierować się takimi nazwiskami jak: Xavi, Puyol, czy Iniesta... Od czasów Thiago tak naprawdę szkółka nie wypuściła do poważnej piłki gracza, który mógłby konkurować w poważnych klubach. Gdzie są w tej chwili piłkarze tacy jak Bojan, Tello, Adama, Fontas, Romeu, czy Samper? Naprawdę wierzysz w to, że Alena mógłby z miejsc wejść w buty Iniesty? W tych czasach trzeba reagować szybko na to co się dzieje u konkurencji.
Wystarczy spojrzeć na United, który zaniedbał kadrę po Fergusonie, on również zbudował potęgę na wychowankach, ale nie można oczekiwać, że skład będzie rósł płynnie z generacji na generację.
Z tamtej ekipy został juz tylko Carrick, który za chwilę zawiesi buty na kołku.
Na dzień dzisiejszy nie widzę innego kandydata do zastąpienia Iniesty niż Coutinho, Verratti, sam generał jasno deklaruje kogo widzi jako swojego następcę.
Mówisz o Realu, a prawda jest bolesna, bo Madryt przez te kilka okienek tak się wzmocnił, że na dzień dzisiejszy ma najmocniejszą kadrę na świecie. Ich pomoc, to jakiś kosmos, a i ławka rezerwowych bez dwóch zdań lepsza od naszej podstawy w pomocy.
Jak wyobrażasz sobie Dellofeu, który załóżmy jest następcą Neymara w tym sezonie ?
Jest gwarancją 25 bramek i 15 asyst w sezonie ? Niekoniecznie, a dałby radę wejść na poziom Neya w meczu z PSG, gdzie nie było lidera Leo ? To niemożliwe, Ger nie jest w stanie zrobić przewagi w grze 2 na 1 więc nie ma co się oszukiwać, że istnieje łatwe życie po Neymarze. Więc zarząd idzie po klasowego napastnika I pomocnika albo czeka nas taki sam sezon jak ubiegły w którym takie marki jak Juve, czy Paryż obnażyły nasz problem w pomocy, dodajmy do tego dziurę w ataku, a będzie efekt domina.
Moim zdaniem, jeśli chce się pokonywać najlepszych, to takich tez trzeba posiadać, a wychowanków wprowadzać z głową.
0
Mam nadzieję, że zarząd stanie na wysokości zadania i ściągnie adekwatnych piłkarzy, nie piłkarza !
Nie da się zastąpić Neymara w skali 1:1, tu potrzeba klasowego napastnika i pomocnika.
Moja lista wygląda tak :
Atak:
Dembele
Dybala
Hazard
Pomoc:
Coutinho
Eriksen
Dele
Thiago, który jest raczej niemożliwy.
Problem Barcy w transferach tkwi w iż Barcelona potrzebuje piłkarzy z najwyższej półki i na zaraz.
2
O wiele więcej Barcelona zrobiła dla niego ?
Czyli co masz na myśli?
Gdyby w tamtym czasie przeszedł by do Manchesteru United, czy nawet Realu, to nie rozwinąłby się piłkarsko do tego stopnia, czy może chodzi Ci o wyjątkowe zarobki, których tak naprawdę nie miał?
Moim zdaniem Neymar dąży do tego, aby być liderem tak jak ma to miejsce w reprezentacji.
Tylko, że wybór PSG niekoniecznie może oznaczać krok w przód
4
Wszystko się zgadza tylko, że wielu kibiców zapomina, że Dembele to nie jest pozycja Neymara.
W skali 1:1 potencjalni następcy Neya, to:
Hazard, Reus, Mbappe i ewentualnie Coutinho.
Chociaż ten ostatni, to bardziej pozycja pół skrzydłowego, czyli tak naprawdę Iniesty.
1
Idę o gruby zakład, że Neymar zostanie u nas !
2
Co myślicie o Vermaelenie?
Moim zdaniem jest największym plusem tego tournee
1
Nie można sobie wyobrazić tej sytuacji.
Neymarem władają duże emocje.
Notorycznie jest nękany oskarżeniami za przestępstwo przy transferze, nie wiemy czy Ney nie widzi tego samego w naszym zarządzie, co Alves.
Druga sprawa, to Leo. Leo, który jest numerem jeden i bardziej zaprzyjazniony z Suarezem, aniżeli Neyem.
Neymar może mieć dosyć bycia tym drugim w szatnii, a zwyczajnie może liczył na większą przyjaźń od Leo, sam brazylijczyk jasno deklarował, że chce mu pomóc w byciu najlepszym na swiecie, kto to wie ?
A każdy wpis, który go obraża albo sugeruje, że robi źle jest nie na miejsc.
Ludzie obudźcie się! To takie polskie mówić, że zrobiłbym lepiej na miejscu tej, czy tamtego.
Przepadam za gra Neymara i uważam, że jest najlepszym piłkarzem na swojej pozycji, jednakże jakiej decyzji by nie podjął, to uszanuje ją.