barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"
Liverpool analizuje kilka możliwości transferowych i żadna z nich nie wiąże się z przyszłością Philippe Coutinho. Brazylijczyk nie zostanie sprzedany tego lata, niezależnie od tego, czy Barcelona wystosuje 4 oficjalną ofertę za Brazylijczyka. "
Strona Liverpoolu
0
Lacazette na ławce rezerwowych, Bellerin na lewym skrzydle, jaja
0
Paulinho vs Casemiro?
0
Odniosłem dzisiaj wrażenie jakby Paulinho był częściej w grze aniżeli Gomes przez pełne 90'.
Pewnie to przez to, że uważnie oglądałem jego koszulkę, ale coś mi podpowiada, że szybko zaadaptuje się w sposobie poruszania po boisku w systemie Barcy.
0
4 bramki ma Paulo
0
Pytanie z innej beczki, gdzie grał Martial w Monaco, to była pozycja skrzydłowego jak w United ?
12
Wejście Paulinho kwestią kilku godzin
0
Miałem okazję jeździć każdym z opisanych wyżej aut.
Brat ma V50 w 2 litrowym dieslu i trochę pieniędzy już w nie włożył.
Auto jest bardzo wygodne i zrywne jak na ten gabaryt, niestety ma mało miejsca w porównaniu do innych wersji kombi w środku ubogie.
Spalanie 8l.
Z kolei dobry kolega ma mk4 również w 2l dieslu i to jest rewelacyjny samochód, bardzo ładny środek, duży komfort jazdy, fajne wyposażenie, niskie spalanie i w porównaniu do V50 jest bardzo pojemny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na stronie eleven za free
1
Ludzie tak ciężko jest wykupić kanały eleven za 15 zł miesięcznie ?
Paczka fajek.....
0
A ja się zastanawiam, czy Ty masz w ogóle jakieś pojęcie o piłce.
Piorytet dla pozycji nr 6, to zabezpieczanie środka pola i pomoc formacji defensywnej .
Gabi i Vidal, to goście którzy pobiegna za Tobą przez połowę boiska, nie dadzą Ci metra wolnej przestrzeni, zagrają ostro ciałem, zrownaja Cię z ziemią, a Busquets co ? Wszyscy się nad nim rozczulają, bo potrafi zagrać pięknie piłkę zza linie obrony, a jak gubi krycie albo nie chce mu się wrócić za kontra rywala, bo uznaje ze jest na to za wolny, to jest okej ?
Gdzie on był na 25 metrze, kiedy Assensio układał sobie piłkę do strzału ? Każdy wymieniony przeze mnie wyżej zawodnik wpadłby z impetem w tamtej sytuacji
14
Wiele ludzi piszę, że nasza pomoc, to tylko Busquets i długo, długo nic.
Moim zdaniem rewolucja w pomocy powinna zacząć się właśnie od niego, bo o ile za czasów Pepa, Busi nakrywał czapką swoich rywali i konkurentów na pozycji nr 6, to od kilku sezonów dobry miesiąc przeplata dwoma słabymi.
Ostatni sezon, to jakieś totalne nieporozumienie mecze tj. w Paryżu, Turynie, czy choćby ciężkie wyjazdy ligowe pokazują jego niewymuszone błędy i nieudolność gry pod własnym polem karnym, gdzie trzeba się wrócić i zagrać ciałem.
Dla mnie Sergio, to dzisiaj druga połowa top10 defensywnego pomocnika.
Daleko za Kante, Gabim, Casemiro, Vidalem, czy choćby objawieniem Bakayoko.
0
Kto odejdzie, jeśli przyjdzie Seri ?
Myślicie, że transfer Iworyjczyka równa się koniec z Coutinho?
9
Panowie spokojnie z tą pomocą, Rakitic strzeli bramkę z Betisem i znowu [ Sport ] napisze " Crakitić ".
0
Ronaldo
Neymar
Hazard
Alexis
Reus
Ribery
Carassco
Sterling
Mane
Martial
1
Drugi argument rzuca się mocno w oczy !
Luis był dużo szybszy, a jego rajdy siały popłoch w szeregach rywali, po prostu był nielicznym gościem, który potrafi wygrywać mecze w pojedynkę.
Jeśli chodzi o same rzuty wolne, to myślę, że po odejściu Neya będzie dostawał dużo więcej okazji wiec bądźmy dobrej myśli.
Z kolei strzały z dystansu, to dużo cięższy temat ponieważ w Barcelonie gra na " żądle " z kolei na Anfield był napastnikiem, który brał piłkę na 30 metrze od bramki rywala i siłą rzeczy miał więcej opcji.
Na plus musimy mu oddać, że na Camp Nou stał się jeszcze większym zabójcą w polu karnym.
Prawa, lewa, głowa, wolej, nożyce, czy przewrotka tak Suarez napie....la.
0
Grosicki w najlepszej formie bardzo od niego nie odbiega, więc co Ty z tym Draxlerem swirujesz
1
Ja cenie sobie u skrzydłowych niekonwencjonalne zagrania, grę 1na1 i dobre uderzenie.
Mogę śmiało wymienić 10 piłkarzy lepszych od niego o tej samej pozycji i nodze
1
Ściema, to piłkarz pokroju Pedro, Delofeu czy Lingarda
3
Gdyby Legia dostała takich frajerów jak Celtic wczoraj, to pewnie by grała w tej lidze mistrzów.
Pozdro
4
Potrzebowaliśmy faceta z jajami, który przed oddaniem strzału, mowa o Assensio wjedzie w niego całym impetem !
0
Paulinho wszedłby na wslizgu w Assensio, a przynajmniej ciałem !
4
W [ Bravo Sport ] plakat Coutinho w koszulce Barcy
0
Słabo, bo ustawienie zmienia się dynamicznie w trakcie meczu.
Liczą się wykonawcy, a reszta to improwizacja
0
Di Maria vs Dembele ?
6
Duet Twaro i Pan Rafał miażdży polska TV sportową!
0
Zastanawiam się dlaczego Liverpool wygląda tak blado, na pewno razi w oczy brak Lallany w środku pola i wszechstronnego Cou