0

"
Liverpool analizuje kilka możliwości transferowych i żadna z nich nie wiąże się z przyszłością Philippe Coutinho. Brazylijczyk nie zostanie sprzedany tego lata, niezależnie od tego, czy Barcelona wystosuje 4 oficjalną ofertę za Brazylijczyka. "

Strona Liverpoolu

0

Lacazette na ławce rezerwowych, Bellerin na lewym skrzydle, jaja

0

Paulinho vs Casemiro?

0

Odniosłem dzisiaj wrażenie jakby Paulinho był częściej w grze aniżeli Gomes przez pełne 90'.
Pewnie to przez to, że uważnie oglądałem jego koszulkę, ale coś mi podpowiada, że szybko zaadaptuje się w sposobie poruszania po boisku w systemie Barcy.

0

4 bramki ma Paulo

0

Pytanie z innej beczki, gdzie grał Martial w Monaco, to była pozycja skrzydłowego jak w United ?

12

Wejście Paulinho kwestią kilku godzin

0

Miałem okazję jeździć każdym z opisanych wyżej aut.
Brat ma V50 w 2 litrowym dieslu i trochę pieniędzy już w nie włożył.
Auto jest bardzo wygodne i zrywne jak na ten gabaryt, niestety ma mało miejsca w porównaniu do innych wersji kombi w środku ubogie.
Spalanie 8l.
Z kolei dobry kolega ma mk4 również w 2l dieslu i to jest rewelacyjny samochód, bardzo ładny środek, duży komfort jazdy, fajne wyposażenie, niskie spalanie i w porównaniu do V50 jest bardzo pojemny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na stronie eleven za free

1

Ludzie tak ciężko jest wykupić kanały eleven za 15 zł miesięcznie ?
Paczka fajek.....

0

A ja się zastanawiam, czy Ty masz w ogóle jakieś pojęcie o piłce.
Piorytet dla pozycji nr 6, to zabezpieczanie środka pola i pomoc formacji defensywnej .
Gabi i Vidal, to goście którzy pobiegna za Tobą przez połowę boiska, nie dadzą Ci metra wolnej przestrzeni, zagrają ostro ciałem, zrownaja Cię z ziemią, a Busquets co ? Wszyscy się nad nim rozczulają, bo potrafi zagrać pięknie piłkę zza linie obrony, a jak gubi krycie albo nie chce mu się wrócić za kontra rywala, bo uznaje ze jest na to za wolny, to jest okej ?
Gdzie on był na 25 metrze, kiedy Assensio układał sobie piłkę do strzału ? Każdy wymieniony przeze mnie wyżej zawodnik wpadłby z impetem w tamtej sytuacji

14

Wiele ludzi piszę, że nasza pomoc, to tylko Busquets i długo, długo nic.
Moim zdaniem rewolucja w pomocy powinna zacząć się właśnie od niego, bo o ile za czasów Pepa, Busi nakrywał czapką swoich rywali i konkurentów na pozycji nr 6, to od kilku sezonów dobry miesiąc przeplata dwoma słabymi.
Ostatni sezon, to jakieś totalne nieporozumienie mecze tj. w Paryżu, Turynie, czy choćby ciężkie wyjazdy ligowe pokazują jego niewymuszone błędy i nieudolność gry pod własnym polem karnym, gdzie trzeba się wrócić i zagrać ciałem.
Dla mnie Sergio, to dzisiaj druga połowa top10 defensywnego pomocnika.
Daleko za Kante, Gabim, Casemiro, Vidalem, czy choćby objawieniem Bakayoko.

0

Kto odejdzie, jeśli przyjdzie Seri ?
Myślicie, że transfer Iworyjczyka równa się koniec z Coutinho?

9

Panowie spokojnie z tą pomocą, Rakitic strzeli bramkę z Betisem i znowu [ Sport ] napisze " Crakitić ".

0

Ronaldo
Neymar
Hazard
Alexis
Reus
Ribery
Carassco
Sterling
Mane
Martial


1

Drugi argument rzuca się mocno w oczy !
Luis był dużo szybszy, a jego rajdy siały popłoch w szeregach rywali, po prostu był nielicznym gościem, który potrafi wygrywać mecze w pojedynkę.

Jeśli chodzi o same rzuty wolne, to myślę, że po odejściu Neya będzie dostawał dużo więcej okazji wiec bądźmy dobrej myśli.

Z kolei strzały z dystansu, to dużo cięższy temat ponieważ w Barcelonie gra na " żądle " z kolei na Anfield był napastnikiem, który brał piłkę na 30 metrze od bramki rywala i siłą rzeczy miał więcej opcji.

Na plus musimy mu oddać, że na Camp Nou stał się jeszcze większym zabójcą w polu karnym.
Prawa, lewa, głowa, wolej, nożyce, czy przewrotka tak Suarez napie....la.

0

Grosicki w najlepszej formie bardzo od niego nie odbiega, więc co Ty z tym Draxlerem swirujesz

1

Ja cenie sobie u skrzydłowych niekonwencjonalne zagrania, grę 1na1 i dobre uderzenie.
Mogę śmiało wymienić 10 piłkarzy lepszych od niego o tej samej pozycji i nodze

1

Ściema, to piłkarz pokroju Pedro, Delofeu czy Lingarda

3

Gdyby Legia dostała takich frajerów jak Celtic wczoraj, to pewnie by grała w tej lidze mistrzów.
Pozdro

4

Potrzebowaliśmy faceta z jajami, który przed oddaniem strzału, mowa o Assensio wjedzie w niego całym impetem !

0

Paulinho wszedłby na wslizgu w Assensio, a przynajmniej ciałem !

4

W [ Bravo Sport ] plakat Coutinho w koszulce Barcy

0

Słabo, bo ustawienie zmienia się dynamicznie w trakcie meczu.
Liczą się wykonawcy, a reszta to improwizacja

0

Di Maria vs Dembele ?

6

Duet Twaro i Pan Rafał miażdży polska TV sportową!

0

Zastanawiam się dlaczego Liverpool wygląda tak blado, na pewno razi w oczy brak Lallany w środku pola i wszechstronnego Cou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?