0

Gelson vs Deulofeu ?

0

Arszawin vs Zieliński ?

1

Patrzę na tego Denisa i w ogóle mu nie wierzę.

Z całym szacunkiem dla jego umiejętności oraz przywiązania do barw klubowych, ale to nie jest piłkarz na Barcelonę.

Kiedy patrzę na niego, to od razu przypomina mi się walka Adamka z Kliczka.

Polak nie mógł nawiązać równej walki, bo zwyczajnie nie miał do tego argumentów fizycznych.

Mocno wydaje mi się, że z Denisem jest analogiczna sytuacja, brakuje mu siły fizycznej, co widać w środku pola, kiedy ma rywala na plecach i musi wejść przed niego z piłką, kiedy jest w gąszczu i musi powalczyć ciałem... Nie wiem z czego to wynika, bo Iniesta czy Xavi również nie grzeszyli postura, ale dla porównania Iniesta jest tak mocny na nogach, że ciężko o sytuację w której się przewraca po pojedynku ciało w ciało.

Druga strona medalu, to głowa... Denis podejmuję złe decyzje bądź podaję na alibi, co bardzo rzuca się w oczy jak w przypadku Rafy.

Pozycja skrzydłowego, to również nie to.

Nie ma tej szybkości i dryblingu, strzału, ostatniego podania do jakich przyzwyczaili Neymar, Ronaldinho, Henry, Messi...



Chciałbym żeby chłopak eksplodował tak jak skreślny Roberto.

Co myślicie?

0

Czy ta czerwona kartka Pogby prządziła o mistrzostwie ?

1

Niesprawiedliwy jest ten wynik.
United dzisiaj dużo szczęścia, bo błędy przy bramkach karygodne na tym poziomie.
Arsenal gra ładnie w piłkę, niestety tylko ładnie

3

Co z Was za kibice ?
Od kiedy oglądacie nożną żeby nie wiedzieć, że wszystkiego nie idzie wygrać. Nasza drużyna jest liderem, który jeszcze nie przegrał, mająca na tę chwilę 9 punktów przewagi nad królewskim. Głowa na karku!

0

Arszawin vs Grosicki ?

0

Zgoda, ale weźmy pod uwagę z jaka intensywnością gra klub angielski 38 kolejek, a z jaka hiszpański.
Sam Mou otwarcie mówił, że w Hiszpanii miał tylko 4 mecze, 2 derbowe i 2 z Barca.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, iż La Liga jest lepsza od Premier League !

Byłbym skłonny powiedzieć, że w Hiszpanii występują lepsi piłkarze i na tym koniec.

Poziom czysto sportowy, konkurencyjność, atmosfera, oprawa przedmeczowa, stadiony, technologia, poziom sędziowania, to wszystko przemawia za wyspami.

Premier League nakrywa czapką La Lige.

4

Co myślicie o Alexisie latem w Barcelonie?

0

Jak zagrał wczoraj Paulinho ?

0

Moim zdaniem Neymar ma drybling na poziomie Gaucho, ale skuteczność przemawia za Netem.
Poza tym ma lepszą lewą mogę i grę głową

0

Dzisiaj sobie myślałem, czy Neymar jest lepszym piłkarzem niż Ronaldinho.
Co myślicie?

0

Mam taryfę Ja + mix przy doładowanie 50 zł.
25 zł to 500 min do wszystkich
10 zł to nielimitowane smsy do wszystkich
15 zł to 12 GG Internetu, który niestety wyłączyłem kodem z umowy, czy ktoś wie jak włączyć ponownie ten pakiet, bo na stronie plusa nie ma takiego kodu.

0

Tottenham opiera wszystko na swojej żelaznej 11.
Brakuje im ewidentnie ofensywnych piłkarzy na ławce, a i takiego gościa, który będzie szukał na skrzydle pojedynków z obrońcami.
Moim zdaniem aby zostać elitarnym klubem trzeba spełnić 3 warunki:
- kolektyw
- kocur na 9
- indywidualista

0

Eto'o 2008 vs Suarez 2014 ?

0

Dlaczego np Tottenham nie mógł kupić tego Lacazetta?
Przecież on w tym Arsenalu, szkoda gadać

0

Próbowałem

0

Samsung J3 2017
Nie mam massenger, który pokazuje " MY DAY " o co chodzi ?
Wcześniej miałem starszy tel LG G3 i takie coś miałem

0

Co sezon ubolewam, że nie ma spodenek w kolorze bordowym, ale te ciemne kocur !

0

PSG vs City
Real vs United
Juventus vs Bayern
Barcelona vs Chelsea

Chciałbym zobaczyć takie pary w ćwierćfinale

1

Czy MC Dolalds jest dzisiaj otwarty ?

0

Po czym twierdzisz, że miał dobieranych przeciwników?

5

Deontay Wilder w krótkim filmie na swoim koncie fb wzywa AJ do walki.
Co o tym myślicie?
Ja chciałbym tej walki teraz, kiedy obaj pięściarze są w idealnym dla siebie momencie.

0

Jak to jest z BONUSEM 50 ZŁ przyznawanym w str na start ?
Pamiętam, że miałem problem wypłacić pieniądze przez to...
Teraz jest okej, ale nie potrafię pomóc koledze

1

Paco to gość, ale nie można nim rzucać po skrzydłach tj miało to miejsce u Lucho, gdzie do tego dochodził krótki wymiar czasowy.

1

Najwięcej na odejściu Neymara stracił zdecydowanie Suarez, nie leżą mu akcje, kiedy dostaję piłkę na 20 metrze i musi wykonać kluczowe podanie, zwyczajnie gubi go czas i technika jaką dysponuje.

0

https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444

Główna pozycja: ofensywny pomocnik.

Do spania gamoniu

1

Widziałem Coutinho w wielu meczach jako środkowego pomocnika, a nawet jeśli Klopp na papierze wystawia go jako skrzydłowego, to sam zawodnik cofa się po piłkę na 40 metr od pola karnego aby zaatakować bądź rozegrać z głębi pola.

Pomieszałem wątki aby pokazać Ci, że statystki, to tylko liczby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?