barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gelson vs Deulofeu ?
0
Arszawin vs Zieliński ?
1
Patrzę na tego Denisa i w ogóle mu nie wierzę.
Z całym szacunkiem dla jego umiejętności oraz przywiązania do barw klubowych, ale to nie jest piłkarz na Barcelonę.
Kiedy patrzę na niego, to od razu przypomina mi się walka Adamka z Kliczka.
Polak nie mógł nawiązać równej walki, bo zwyczajnie nie miał do tego argumentów fizycznych.
Mocno wydaje mi się, że z Denisem jest analogiczna sytuacja, brakuje mu siły fizycznej, co widać w środku pola, kiedy ma rywala na plecach i musi wejść przed niego z piłką, kiedy jest w gąszczu i musi powalczyć ciałem... Nie wiem z czego to wynika, bo Iniesta czy Xavi również nie grzeszyli postura, ale dla porównania Iniesta jest tak mocny na nogach, że ciężko o sytuację w której się przewraca po pojedynku ciało w ciało.
Druga strona medalu, to głowa... Denis podejmuję złe decyzje bądź podaję na alibi, co bardzo rzuca się w oczy jak w przypadku Rafy.
Pozycja skrzydłowego, to również nie to.
Nie ma tej szybkości i dryblingu, strzału, ostatniego podania do jakich przyzwyczaili Neymar, Ronaldinho, Henry, Messi...
Chciałbym żeby chłopak eksplodował tak jak skreślny Roberto.
Co myślicie?
0
Czy ta czerwona kartka Pogby prządziła o mistrzostwie ?
1
Niesprawiedliwy jest ten wynik.
United dzisiaj dużo szczęścia, bo błędy przy bramkach karygodne na tym poziomie.
Arsenal gra ładnie w piłkę, niestety tylko ładnie
3
Co z Was za kibice ?
Od kiedy oglądacie nożną żeby nie wiedzieć, że wszystkiego nie idzie wygrać. Nasza drużyna jest liderem, który jeszcze nie przegrał, mająca na tę chwilę 9 punktów przewagi nad królewskim. Głowa na karku!
0
Arszawin vs Grosicki ?
0
Zgoda, ale weźmy pod uwagę z jaka intensywnością gra klub angielski 38 kolejek, a z jaka hiszpański.
Sam Mou otwarcie mówił, że w Hiszpanii miał tylko 4 mecze, 2 derbowe i 2 z Barca.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, iż La Liga jest lepsza od Premier League !
Byłbym skłonny powiedzieć, że w Hiszpanii występują lepsi piłkarze i na tym koniec.
Poziom czysto sportowy, konkurencyjność, atmosfera, oprawa przedmeczowa, stadiony, technologia, poziom sędziowania, to wszystko przemawia za wyspami.
Premier League nakrywa czapką La Lige.
4
Co myślicie o Alexisie latem w Barcelonie?
0
Jak zagrał wczoraj Paulinho ?
0
Moim zdaniem Neymar ma drybling na poziomie Gaucho, ale skuteczność przemawia za Netem.
Poza tym ma lepszą lewą mogę i grę głową
0
Dzisiaj sobie myślałem, czy Neymar jest lepszym piłkarzem niż Ronaldinho.
Co myślicie?
0
Mam taryfę Ja + mix przy doładowanie 50 zł.
25 zł to 500 min do wszystkich
10 zł to nielimitowane smsy do wszystkich
15 zł to 12 GG Internetu, który niestety wyłączyłem kodem z umowy, czy ktoś wie jak włączyć ponownie ten pakiet, bo na stronie plusa nie ma takiego kodu.
0
Tottenham opiera wszystko na swojej żelaznej 11.
Brakuje im ewidentnie ofensywnych piłkarzy na ławce, a i takiego gościa, który będzie szukał na skrzydle pojedynków z obrońcami.
Moim zdaniem aby zostać elitarnym klubem trzeba spełnić 3 warunki:
- kolektyw
- kocur na 9
- indywidualista
0
Eto'o 2008 vs Suarez 2014 ?
0
Dlaczego np Tottenham nie mógł kupić tego Lacazetta?
Przecież on w tym Arsenalu, szkoda gadać
0
Próbowałem
0
Samsung J3 2017
Nie mam massenger, który pokazuje " MY DAY " o co chodzi ?
Wcześniej miałem starszy tel LG G3 i takie coś miałem
0
Co sezon ubolewam, że nie ma spodenek w kolorze bordowym, ale te ciemne kocur !
0
PSG vs City
Real vs United
Juventus vs Bayern
Barcelona vs Chelsea
Chciałbym zobaczyć takie pary w ćwierćfinale
1
Czy MC Dolalds jest dzisiaj otwarty ?
0
Po czym twierdzisz, że miał dobieranych przeciwników?
5
Deontay Wilder w krótkim filmie na swoim koncie fb wzywa AJ do walki.
Co o tym myślicie?
Ja chciałbym tej walki teraz, kiedy obaj pięściarze są w idealnym dla siebie momencie.
0
Jak to jest z BONUSEM 50 ZŁ przyznawanym w str na start ?
Pamiętam, że miałem problem wypłacić pieniądze przez to...
Teraz jest okej, ale nie potrafię pomóc koledze
1
Paco to gość, ale nie można nim rzucać po skrzydłach tj miało to miejsce u Lucho, gdzie do tego dochodził krótki wymiar czasowy.
1
Najwięcej na odejściu Neymara stracił zdecydowanie Suarez, nie leżą mu akcje, kiedy dostaję piłkę na 20 metrze i musi wykonać kluczowe podanie, zwyczajnie gubi go czas i technika jaką dysponuje.
0
https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
Główna pozycja: ofensywny pomocnik.
Do spania gamoniu
1
Widziałem Coutinho w wielu meczach jako środkowego pomocnika, a nawet jeśli Klopp na papierze wystawia go jako skrzydłowego, to sam zawodnik cofa się po piłkę na 40 metr od pola karnego aby zaatakować bądź rozegrać z głębi pola.
Pomieszałem wątki aby pokazać Ci, że statystki, to tylko liczby.