barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rycz !
0
Nie ma pewniaków ;)
2
Ostatnie dni okna transferowego.
Wiadomo coś na temat rzekomego odejścia piłkarzy Barcy?
Ja osobiście licze na Aubameyanga w Londynie
0
Fut.
0
Kogo polecacie na prawe skrzydło w FIFIE?
Mam Sterlinga, ale nie ma wykończenia, Willianem wolę grać w środku.
Wcześniej miałem Salaha, którym nie lubię grać tj na lewym skrzydle Sane... O niebo lepiej gra mi się Martialem
11
Liverpool drużyna, która może zdominować kazdego na wyspach, a także drużyna, która może przegrać z każdym
0
Nikt tego nie ogarnia....
1
Niewyobrażalne jak dumne z Leo muszą być jego mama i żona.
Na całym świecie żyją wielcy ludzie, ale Leo należy do elity, jego nazwisko jest ponadczasowe jak Leonadro da Vinci, czy Michael Jackson.
0
Z perspektywy młodych fanów, którzy kupuja Bravo Sport dla plakatów, to byłoby coś wspaniałego zobaczyć Hazarda, Pogbe, czy Neymara w jednym zespole z Cristiano.
6
FIFA powinna pomyśleć nad ALL STARS GAME tak jak to się dzieje w NBA.
MESSI z RONALDO jako kapitanowie swoich drużyn wybierali by swoje jedynastki jak Lebron z Currym.
0
Co myślicie o juniorze Xavim Simonsie ?
0
W umowie jest wpis, ze po wykorzystaniu danych transfer danych nie spadnie poniżej 5 mb.
1
Posiadam internet LTE 40 GB z Plusa, a moja prędkość pobierania wynosi od 2 do 4 MB.
Płacę 50 zł miesięcznie, to są jaja !
0
PSN działa.
0
Konserwacja PSN
0
Mam internet z plusa.
Zazwyczaj prędkość pobierania była na poziomie 15 MB, a teraz jest 2.5 MB. O co chodzi ? Czy może to wina 3 letniego routera?
3
To są jaja.
Tacy wielcy kibice Barcelony, do krytykowania jej pierwsi, wymagania jakby byli cules, a nawet nie potrafią wykupić abonamentu TV aby oglądać swoją druzyne na wyłączność.
Mam na myśli ludzi którzy pracują, ale wolą palić pety, a internet 20 zl nie kosztuje.
Pozdro
2
Żal patrzeć na Real, który tak się męczy.
Nie przystaje to tak wielkiej drużynie, oby wrócili do optymalnej formy.
Zastanawia mnie skąd bierze się ta niemoc, Barcelona w ostatnim sezonie Pepa i Enrique, Real teraz i w ostatnim sezonie Ancelottiego, drużyny Mourinho.
3
Dokładam pytanie
0
Kto jest lepszym piłkarzem Alexis czy Griezman i dlaczego ?
1
Samsung serii GALAXY, Sony serii Xperia Z, LG serii G i Huawei serii P
0
A z Tobą co jest nie tak? Chcesz być sławny, to się obudź! Zadałem normalne pytanie kolego, człowiek uczy się całe życie.
Miałem prawo nie wiedzieć nic na temat spekulacji transferowych
0
Podobno 500 tyś
0
Czy faktycznie Alexis chciał odejść do City ?
Czytaliście coś konkretnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na pozycji numer 6 może zagrać Rakitic, który spisuje się rewelacyjnie w tej roli, Paulinho i Roberto.
Więc po co nam zmiennik Busiego, który będzie grał co 4 mecz skoro mamy w repertuarze trzech kreatywnych graczy, ktorzy mogą zagrać na defensywnym.
10
Teraz wszyscy ubolewaja nad Rafinha, a kiedy grał, to co trzeci użytkownik niemal go wyciągnął z boiska.
To co robi zarząd jest dobre dla nas jak i dla niego, obecna kadra jest zbyt szeroka aby pomocnik po tak długiej przerwie doszedł do optymalnej formy, bądź wspiął sie o level wyżej, a Rafa jesli wróci, to tylko silniejszy.
11
Poproszę o GIFa z tą akcją Leo
0
Współczuje Vermaelenowi! Kto wie, czy te wejścia w niego nie spowodowały tego urazu.
0
Polecam, mozna się pośmiać