7

W poprzednim sezonie dwa kluczowe mecze w Champions League były przegrane już w głowach.
Dzisiejsza Barcelona potrafi cierpieć i odwracać niekorzystny wynik.

1

Zgadza się, dwa razy napisałem efektywny

3

Odnośnie szkoleniowca Valverde minął już znaczny czas, aby móc ocenić jego pracę.



Na plus:

1 Szatnia - w tym sezonie można powiedzieć, że Barcelona jest drużyną

2 Środek pola - wyraźna różnica w porównaniu kadencji Lucho, Rakitic z Busim grają bardziej kompaktowo, co widać szczególnie u Rakitica

3 Zbalansowana gra, która daje efektywny wymiar w wynikach i traconych bramkach



Na minus:

1 Nelson Semedo - podejrzewam, że w każdym innym klubie byłby objawieniem. Liverpool, to idealne miejsce dla takuch kozaków

2 Efektowność gry - w dużej mierze wynik lepszy niż gra



Warto odnieść się do kadry, która na papierze jest szeroka, a tacy piłkarze jak Pique, Rakitic, Busquets grają na okrągło.

Ewidentnie widać zmęczenie w środku, a za bardzo w oraktyce nie ma kim grać...

W ostatnich meczach straszymy Vidalem i drobna korektą w srodku pola.



Druga linia dalej kuleje !

Mamy Cou, który jest realnym następcą Iniesty, ale od odejścia Xaviego nie mamy prawdziwego rozgrywającego...

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

14

Jesteście do bani...
Po kilku słabych występach całej drużyny wieszacie psy na Paulinho i nagle chcecie Gomesa.
Kiedy Dembele wrócił po kontuzji do składu i nie zanotował bramki bądź asysty napisaliście, że gra jak junior, a teraz widzicie go jako wieszcza w tym meczu.

Jak możecie nazywać się fanami skoro bie macie za grosz zaufania i cierpliwości dla drużyny... Już nie wspomnę, że nie wydajecie pieniędzy na bilety i nie jezdzicie po różnych miejscach Europy za tym klubem, a macie się za katalońskich Cule.

1

Przebieg meczu podobny do tego z Santiago Bernabeu.
Wiadomo kto jest kim, oby tak się nie skończyło

0

30.

0

Przyda się, dzięki wielkie tam

0

Od kilku miesięcy nie, ale było to powiązane z moim zdrowiem.
Teraz chciałbym wrócić na siłownię

0

Panowie, czy któryś z was mógłby mi polecić dobrą dietę?
Chciałbym schudnąć 15 kg.
Mierze 178 cm waga 90 kg

0

The 100 i Stranger Things

10

Bardzo ładne są

0

Jest tu osoba, która gra w fantasy liga wp?

0

Czy w NBA LIVE 18 można grać sezon reguralny i potem playoffs ?

0

Ciekawe, czy Dembele zagra od pierwszej

0

Co się dzieję z FANTASY LIGA WP ?

2

A co miał powiedzieć....
Zawsze gadają tak samo

0

Co jest grane z fantasy liga wp ?
Wie ktoś?

6

Ręka Ramosa była ewidentnie nastrzelona z bliskiej odległości, więc o czym mowa ?
8 na 10 sędziów zachowała by się tak samo.

Mbappe nie był na spalonym, ale nie oceniajmy tego w kategoriach bramki, bo obrona Realu nie miała pożaru, a co najwyżej chwilowy wybuch.

Dlaczego dmuchacie ten balon z Realem w roli głównej, to trochę głupie patrzeć wstecz poza swoje podwórko.
Sędziowie gwiżdżą zarówno na korzyść jaki i drugą strone, to zwyczajni ludzie.

Dlaczego nikt nie napisze o Shevchenko, który strzelił prawidłową bramkę w 2006, bądź ręce Eto w 2009.
Karny na Suarezie z PSG również był naciągany patrząc na przebieg meczu.

Błędu są częścią tego sportu i tak już zostanie.

0

Jak byście wiedzieli Argentyne w Rosji?

Według mnie na chwile obecną 4-4-2 z Messim i Aguerro

4

Śmiać mi się chciało jak czytałem, że Real wygrywa Champions League, bo gra z ogórkami.
Dzisiaj gra z PSG, a od czasu losowania wszyscy widzieli jeden scenariusz, Paryż ich przejedzie jak chce, a tu zdziwienie.
Real jest zbyt doświadczony, a pieniądze i słaby szkoleniowiec nie robią wyników.

3

Jaki naciągany? Kross wchodził w pole karne twarzą do bramki pmus ta ręka na jego barku, sędzia dostal dwa poważne argumenty na odgwizdanie 11

4

Pewnie.

0

Kup sobie telewizje

0

Astra H

Problem z nawiewem, kiedy mam docelowo ustawione na szybe, to powietrze wychodzi na twarz badz nogi i to bardzo słabo, zaś kiedy ustawie na nogi, to powietrze kierowane jest na szybę.
Zauważyłem, że największy odgłos i nadmuch skierowany jest na nogi pasażera niezależnie od ustawienia kierunku nadmuchu.
Filtr kabinowy wymieniony.

0

Mnie sie podoba jest bardzo ruchliwy, całokształt pomocy jest bardzo statyczny dlatego razi jego gra w ofensywie. W drugiej połowie będzie lepiej

0

Cała linia pomocy nie jest kreatywna, ale Coutinho gra dużo bez piłki. Odegranie w polu karnym do Suareza, odbiór we własnym polu karnym

3

Na minus:

Gra Alby z przodu bardzo przewidywalna
Niedokładne odegrania Suareza
Świadome wybory Leo pod siebie, gdzie kolega jest lepiej ustawiony

Na plus:

Równowaga Rakitica
Chęci Roberto i Coutinho
Digne rewelacja

0

Marcelo gra obiema nogami i strzela bramki

0

Alba przynajmniej w ofensywie nie jest lepszym piłkarzem od Marcelo.
Ma zdecydowanie węższy warsztat od Marcelo, hiszpan każdą akcje chciałby kończyć ciętym podaniem do wbiegającego Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?