barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W poprzednim sezonie dwa kluczowe mecze w Champions League były przegrane już w głowach.
Dzisiejsza Barcelona potrafi cierpieć i odwracać niekorzystny wynik.
1
Zgadza się, dwa razy napisałem efektywny
3
Odnośnie szkoleniowca Valverde minął już znaczny czas, aby móc ocenić jego pracę.
Na plus:
1 Szatnia - w tym sezonie można powiedzieć, że Barcelona jest drużyną
2 Środek pola - wyraźna różnica w porównaniu kadencji Lucho, Rakitic z Busim grają bardziej kompaktowo, co widać szczególnie u Rakitica
3 Zbalansowana gra, która daje efektywny wymiar w wynikach i traconych bramkach
Na minus:
1 Nelson Semedo - podejrzewam, że w każdym innym klubie byłby objawieniem. Liverpool, to idealne miejsce dla takuch kozaków
2 Efektowność gry - w dużej mierze wynik lepszy niż gra
Warto odnieść się do kadry, która na papierze jest szeroka, a tacy piłkarze jak Pique, Rakitic, Busquets grają na okrągło.
Ewidentnie widać zmęczenie w środku, a za bardzo w oraktyce nie ma kim grać...
W ostatnich meczach straszymy Vidalem i drobna korektą w srodku pola.
Druga linia dalej kuleje !
Mamy Cou, który jest realnym następcą Iniesty, ale od odejścia Xaviego nie mamy prawdziwego rozgrywającego...
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
14
Jesteście do bani...
Po kilku słabych występach całej drużyny wieszacie psy na Paulinho i nagle chcecie Gomesa.
Kiedy Dembele wrócił po kontuzji do składu i nie zanotował bramki bądź asysty napisaliście, że gra jak junior, a teraz widzicie go jako wieszcza w tym meczu.
Jak możecie nazywać się fanami skoro bie macie za grosz zaufania i cierpliwości dla drużyny... Już nie wspomnę, że nie wydajecie pieniędzy na bilety i nie jezdzicie po różnych miejscach Europy za tym klubem, a macie się za katalońskich Cule.
1
Przebieg meczu podobny do tego z Santiago Bernabeu.
Wiadomo kto jest kim, oby tak się nie skończyło
0
30.
0
Przyda się, dzięki wielkie tam
0
Od kilku miesięcy nie, ale było to powiązane z moim zdrowiem.
Teraz chciałbym wrócić na siłownię
0
Panowie, czy któryś z was mógłby mi polecić dobrą dietę?
Chciałbym schudnąć 15 kg.
Mierze 178 cm waga 90 kg
0
The 100 i Stranger Things
10
Bardzo ładne są
0
Jest tu osoba, która gra w fantasy liga wp?
0
Czy w NBA LIVE 18 można grać sezon reguralny i potem playoffs ?
0
Ciekawe, czy Dembele zagra od pierwszej
0
Co się dzieję z FANTASY LIGA WP ?
2
A co miał powiedzieć....
Zawsze gadają tak samo
0
Co jest grane z fantasy liga wp ?
Wie ktoś?
6
Ręka Ramosa była ewidentnie nastrzelona z bliskiej odległości, więc o czym mowa ?
8 na 10 sędziów zachowała by się tak samo.
Mbappe nie był na spalonym, ale nie oceniajmy tego w kategoriach bramki, bo obrona Realu nie miała pożaru, a co najwyżej chwilowy wybuch.
Dlaczego dmuchacie ten balon z Realem w roli głównej, to trochę głupie patrzeć wstecz poza swoje podwórko.
Sędziowie gwiżdżą zarówno na korzyść jaki i drugą strone, to zwyczajni ludzie.
Dlaczego nikt nie napisze o Shevchenko, który strzelił prawidłową bramkę w 2006, bądź ręce Eto w 2009.
Karny na Suarezie z PSG również był naciągany patrząc na przebieg meczu.
Błędu są częścią tego sportu i tak już zostanie.
0
Jak byście wiedzieli Argentyne w Rosji?
Według mnie na chwile obecną 4-4-2 z Messim i Aguerro
4
Śmiać mi się chciało jak czytałem, że Real wygrywa Champions League, bo gra z ogórkami.
Dzisiaj gra z PSG, a od czasu losowania wszyscy widzieli jeden scenariusz, Paryż ich przejedzie jak chce, a tu zdziwienie.
Real jest zbyt doświadczony, a pieniądze i słaby szkoleniowiec nie robią wyników.
3
Jaki naciągany? Kross wchodził w pole karne twarzą do bramki pmus ta ręka na jego barku, sędzia dostal dwa poważne argumenty na odgwizdanie 11
4
Pewnie.
0
Kup sobie telewizje
0
Astra H
Problem z nawiewem, kiedy mam docelowo ustawione na szybe, to powietrze wychodzi na twarz badz nogi i to bardzo słabo, zaś kiedy ustawie na nogi, to powietrze kierowane jest na szybę.
Zauważyłem, że największy odgłos i nadmuch skierowany jest na nogi pasażera niezależnie od ustawienia kierunku nadmuchu.
Filtr kabinowy wymieniony.
0
Mnie sie podoba jest bardzo ruchliwy, całokształt pomocy jest bardzo statyczny dlatego razi jego gra w ofensywie. W drugiej połowie będzie lepiej
0
Cała linia pomocy nie jest kreatywna, ale Coutinho gra dużo bez piłki. Odegranie w polu karnym do Suareza, odbiór we własnym polu karnym
3
Na minus:
Gra Alby z przodu bardzo przewidywalna
Niedokładne odegrania Suareza
Świadome wybory Leo pod siebie, gdzie kolega jest lepiej ustawiony
Na plus:
Równowaga Rakitica
Chęci Roberto i Coutinho
Digne rewelacja
0
Marcelo gra obiema nogami i strzela bramki
0
Alba przynajmniej w ofensywie nie jest lepszym piłkarzem od Marcelo.
Ma zdecydowanie węższy warsztat od Marcelo, hiszpan każdą akcje chciałby kończyć ciętym podaniem do wbiegającego Leo.