0

Co po City, ja obstawiam Juventus bądź Milan

0

Myślicie, że Guardiola może objąć Barcelonę w przyszłości, czy definitywnie nie ma na to szans ?

0

Jakiej firmy olej silnikowy polecacie do Diesla?
Lepkość 5w30

0

Alltube, aktualnie oglądam 5 sezon






13

Według Was, które nazwisko na tę chwilę jest najlepszym transferem tego sezonu ?

Moim bezapelacyjnie Salah, piłkarz skrojony pod Liverpool i Klopa.
Żeby było śmieszniej przed sezonem nie uważałem, to za jakąś petarde okna transferowego.
Salah zawsze mi się kojarzył z jeźdźcem bez głowy o niskiej skuteczności. Być może to przez fakt, iż nie oglądam z pasją Serie A, ale mimo wszystko facet zaskoczył wszystkich.
Dzisiaj jest liderem, snajperem, asystentem, generalnie robi wszystko, a media piszą o nim, że jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie.

Natomiast miałem większe nadzieje, co do Neymara, który mnie niczym nie rozczarował, ale również nie zaskoczył. Może gdyby nie kontuzja, to biłby się o to miano do ostatniej kolejki sezonu z Salahem.
Myślałem, że Lacazette da z siebie więcej.

Największy minus tego okna, to Morata.

3

Czasami chciałbym wrócić do czasów, kiedy mama kupowała Gdzie jest Wally i Brawo Sport.

0

Jak pierwsza połowa w Madrycie ?
Oglądam F1

0

Generalnie teraz przydałby się taki komfort w kalendarzu, aby mógł 2 spotkania odpocząć Rakitic, Suarez, Roberto i po jednym Pique, Ter Stegen, Alba.

0

Szkoda, że w takich meczach nie ma Cillessena.

Ernesto w tej fazie sezonu jakby nie ufa tym zmianom ogólnie w trakcie meczu, bo na początku zmiany były nawet bronią. Paulinho, Denis z ławki dawali punkty.

Teraz druga zmiana, to zmiana na max 10 min.

2

Według mnie Dembele był bardziej konkretny w tym co robił. Brazylijczyk był nadto widoczny, ale pamiętam go z kilku strat.

1

hahahaha : D.

0

Generalnie, to w tej fazie sezonu nie wiadomo, czy wybrać opcję, gramy dobrą piłkę, czy spojrzeć na to realnie, bo gramy strasznie prostą, a niekiedy wręcz nudną, nie wiem skąd się biorą wyniki, chyba z tego, że naprawdę mamy Leo.

Luis Suarez dzisiaj bardzo słabo jak zresztą pisałem, że jego forma idzie po krzywej w dół wyraźnie.
Dlatego zastanawiam się dlaczego fani nie chcą Griezmana.
Środek pola bez błysku, ale od razu rzuciła się pewność sobie i lekkość u Gomesa, zagrał fajne zawody, nie tracił, był znaczną część meczu pod grą, statystycznie wypadł ok.
Rakieta na swoim poziomie, na papierze miało to wyglądać 3 w drugiej linii, ale praktyczne Cou grał bliżej bandy i wyżej.
Coutinho z Dembele porównywalnie, chociaż Francuz ma asystę i fajnie wymieniał się piłka z Messim jak atakowali z głębi pola, ale to i tak nie miało większego znaczenia, bo nie dały nic groźnego.
W obronie kolejny mecz dla Semedo, był mega aktywny. Natomiast widać zmęczenie Roberto.
No i Verma wrócił.

1

Masz rację bez sensu jest takie gadanie hahahaha

9

Reasumując ten mecz.
Alba wszedł żeby dostać kartkę, a Iniesta aby być przygotowany na rewanż z Romą.

Suarez pokazuję, że nazwiska w Barcelonie, to największe piwo dla trenera tego klubu.

0

Sama gra Suareza nie denerwuje najbardziej, ale brak szansy dlz Paco, kiedy ewidentnie Luis jest bez formy, kiedy jak nie w takim meczu ?

1

Griezman jest nam potrzebny, to idealny kamdydat na już !

7

Alba na ratunek...

Ciekawe ile pośle piłek po ziemi do Leo, jak obstawiacie ?

1

Odnośnie naszej gry w ataku, która czasami jest bsrdzo przewidywalna.
Pare lat temu w wywiadzie Leo został zapytany o jego najsłabszą stronę.

Argentyńczyk odpowiedział, że ustawienie na boisku stwarza mu największe problemy.

Według mnie Messi faktycznie zajmuję pozycję, które z góry są skazane na niepowodzenie, a koledzy posyłają do niego te piłki.

Notorycznie robi to Suarez z Alba...

W tym meczu była już tego próbka w akcji kiedy Suarez powinien posłać piłkę Cou, ale dostrzegł nabiegającego Leo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Klopp dał świetną lekcje jak grać przeciwko City Guardioli, a Mourinho znowu poszedł na wagary.

0

Dlaczego?
Według mnie mają lepszych komentatorów i programy.

Eleven z tym cwaniakiem Mirosławskim nie zasługują na LaLige.

1

Oby stracili te prawa na rzecz nc+

0

Myślicie, że przyszły sezon będzie ostatnim Pepa i Jose ?

0

Nie rozumiem, można jaśniej ?

0

Tak w ogóle wiadomo coś na temat przetargu do praw LaLiga ?

Osobiście mam nadzieję, że Canal + odzyska te prawa, bo finanse jakby większe po utracie Ligi Mistrzów.

0

Specjalnie to napisałem, bo kiedy Aytekin w identycznej sytuacji podyktował rzut karny na Suarezie w meczu z PSG, to większość użytkowników tutaj pisała, że słusznie. Więc gdzie tu logika ?

0

Co myślicie o niepodyktowanej 11 na Dżeko?

0

Nie wiem być może przesadziłem, ale swojego czasu był dobrym piłkarzem

2

O Suarezie napisano już chyba wszystko, osobiście uważam, że jest najlepszą 9 jaką widziałem na oczy, a widziałem Eto, Drogbe, Shevchenko, Torresa, Ville, czy aktualnie Benzeme, Aguerro itd.

Według mnie Griezman jest nam bardziej potrzebny niż sobie wyobrażamy, Urus notuje wyraźny regres w swojej grze, a przy życiu trzyma go skuteczność i otoczenie w jakim jest.
Gołym okiem widać, że ma duży ciężar wygrać pojedynek biegowy, a co dopiero drybling, a o prostej wymianie piłki na jeden kontakt nie wspomnę.

Kiedy nie ma Leo nie mamy piłkarza, który może odmienić mecz, bo Neymara już nie ma, Iniesta nigdy taki nie był, a Dembele to jeszcze długa droga.
Za chwilę ktoś może napisać, że Barcelona to kolektyw, ale wystarczy spojrzeć na mecze towarzyskie w których gramy rezerwami z teoretycznie przeciętnymi klubami i gramy piach.
Nasuwa mi się myśl, że wielkie kluby muszą mieć lidera.

Natomiast Griezman to piłkarz, który jest dobry we wszystkich aspektach gry ofensywnej.

0

Zgadza się.
Ja już jestem tak sfrustrowany tymi zmianami, że wstyd mi za siebie jak czasami zachowuje sie w trakcie meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?