barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co po City, ja obstawiam Juventus bądź Milan
0
Myślicie, że Guardiola może objąć Barcelonę w przyszłości, czy definitywnie nie ma na to szans ?
0
Jakiej firmy olej silnikowy polecacie do Diesla?
Lepkość 5w30
0
Alltube, aktualnie oglądam 5 sezon
13
Według Was, które nazwisko na tę chwilę jest najlepszym transferem tego sezonu ?
Moim bezapelacyjnie Salah, piłkarz skrojony pod Liverpool i Klopa.
Żeby było śmieszniej przed sezonem nie uważałem, to za jakąś petarde okna transferowego.
Salah zawsze mi się kojarzył z jeźdźcem bez głowy o niskiej skuteczności. Być może to przez fakt, iż nie oglądam z pasją Serie A, ale mimo wszystko facet zaskoczył wszystkich.
Dzisiaj jest liderem, snajperem, asystentem, generalnie robi wszystko, a media piszą o nim, że jest jednym z najlepszych piłkarzy w Europie.
Natomiast miałem większe nadzieje, co do Neymara, który mnie niczym nie rozczarował, ale również nie zaskoczył. Może gdyby nie kontuzja, to biłby się o to miano do ostatniej kolejki sezonu z Salahem.
Myślałem, że Lacazette da z siebie więcej.
Największy minus tego okna, to Morata.
3
Czasami chciałbym wrócić do czasów, kiedy mama kupowała Gdzie jest Wally i Brawo Sport.
0
Jak pierwsza połowa w Madrycie ?
Oglądam F1
0
Generalnie teraz przydałby się taki komfort w kalendarzu, aby mógł 2 spotkania odpocząć Rakitic, Suarez, Roberto i po jednym Pique, Ter Stegen, Alba.
0
Szkoda, że w takich meczach nie ma Cillessena.
Ernesto w tej fazie sezonu jakby nie ufa tym zmianom ogólnie w trakcie meczu, bo na początku zmiany były nawet bronią. Paulinho, Denis z ławki dawali punkty.
Teraz druga zmiana, to zmiana na max 10 min.
2
Według mnie Dembele był bardziej konkretny w tym co robił. Brazylijczyk był nadto widoczny, ale pamiętam go z kilku strat.
1
hahahaha : D.
0
Generalnie, to w tej fazie sezonu nie wiadomo, czy wybrać opcję, gramy dobrą piłkę, czy spojrzeć na to realnie, bo gramy strasznie prostą, a niekiedy wręcz nudną, nie wiem skąd się biorą wyniki, chyba z tego, że naprawdę mamy Leo.
Luis Suarez dzisiaj bardzo słabo jak zresztą pisałem, że jego forma idzie po krzywej w dół wyraźnie.
Dlatego zastanawiam się dlaczego fani nie chcą Griezmana.
Środek pola bez błysku, ale od razu rzuciła się pewność sobie i lekkość u Gomesa, zagrał fajne zawody, nie tracił, był znaczną część meczu pod grą, statystycznie wypadł ok.
Rakieta na swoim poziomie, na papierze miało to wyglądać 3 w drugiej linii, ale praktyczne Cou grał bliżej bandy i wyżej.
Coutinho z Dembele porównywalnie, chociaż Francuz ma asystę i fajnie wymieniał się piłka z Messim jak atakowali z głębi pola, ale to i tak nie miało większego znaczenia, bo nie dały nic groźnego.
W obronie kolejny mecz dla Semedo, był mega aktywny. Natomiast widać zmęczenie Roberto.
No i Verma wrócił.
1
Masz rację bez sensu jest takie gadanie hahahaha
9
Reasumując ten mecz.
Alba wszedł żeby dostać kartkę, a Iniesta aby być przygotowany na rewanż z Romą.
Suarez pokazuję, że nazwiska w Barcelonie, to największe piwo dla trenera tego klubu.
0
Sama gra Suareza nie denerwuje najbardziej, ale brak szansy dlz Paco, kiedy ewidentnie Luis jest bez formy, kiedy jak nie w takim meczu ?
1
Griezman jest nam potrzebny, to idealny kamdydat na już !
7
Alba na ratunek...
Ciekawe ile pośle piłek po ziemi do Leo, jak obstawiacie ?
1
Odnośnie naszej gry w ataku, która czasami jest bsrdzo przewidywalna.
Pare lat temu w wywiadzie Leo został zapytany o jego najsłabszą stronę.
Argentyńczyk odpowiedział, że ustawienie na boisku stwarza mu największe problemy.
Według mnie Messi faktycznie zajmuję pozycję, które z góry są skazane na niepowodzenie, a koledzy posyłają do niego te piłki.
Notorycznie robi to Suarez z Alba...
W tym meczu była już tego próbka w akcji kiedy Suarez powinien posłać piłkę Cou, ale dostrzegł nabiegającego Leo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Klopp dał świetną lekcje jak grać przeciwko City Guardioli, a Mourinho znowu poszedł na wagary.
0
Dlaczego?
Według mnie mają lepszych komentatorów i programy.
Eleven z tym cwaniakiem Mirosławskim nie zasługują na LaLige.
1
Oby stracili te prawa na rzecz nc+
0
Myślicie, że przyszły sezon będzie ostatnim Pepa i Jose ?
0
Nie rozumiem, można jaśniej ?
0
Tak w ogóle wiadomo coś na temat przetargu do praw LaLiga ?
Osobiście mam nadzieję, że Canal + odzyska te prawa, bo finanse jakby większe po utracie Ligi Mistrzów.
0
Specjalnie to napisałem, bo kiedy Aytekin w identycznej sytuacji podyktował rzut karny na Suarezie w meczu z PSG, to większość użytkowników tutaj pisała, że słusznie. Więc gdzie tu logika ?
0
Co myślicie o niepodyktowanej 11 na Dżeko?
0
Nie wiem być może przesadziłem, ale swojego czasu był dobrym piłkarzem
2
O Suarezie napisano już chyba wszystko, osobiście uważam, że jest najlepszą 9 jaką widziałem na oczy, a widziałem Eto, Drogbe, Shevchenko, Torresa, Ville, czy aktualnie Benzeme, Aguerro itd.
Według mnie Griezman jest nam bardziej potrzebny niż sobie wyobrażamy, Urus notuje wyraźny regres w swojej grze, a przy życiu trzyma go skuteczność i otoczenie w jakim jest.
Gołym okiem widać, że ma duży ciężar wygrać pojedynek biegowy, a co dopiero drybling, a o prostej wymianie piłki na jeden kontakt nie wspomnę.
Kiedy nie ma Leo nie mamy piłkarza, który może odmienić mecz, bo Neymara już nie ma, Iniesta nigdy taki nie był, a Dembele to jeszcze długa droga.
Za chwilę ktoś może napisać, że Barcelona to kolektyw, ale wystarczy spojrzeć na mecze towarzyskie w których gramy rezerwami z teoretycznie przeciętnymi klubami i gramy piach.
Nasuwa mi się myśl, że wielkie kluby muszą mieć lidera.
Natomiast Griezman to piłkarz, który jest dobry we wszystkich aspektach gry ofensywnej.
0
Zgadza się.
Ja już jestem tak sfrustrowany tymi zmianami, że wstyd mi za siebie jak czasami zachowuje sie w trakcie meczu.