0

Dorobek reprezentacji punktów 4 bierzecie w ciemno?

1

Żurkowski rozegrał bardzo dobry sezon , a Frankowski mógłby być alternatywą dla Kuby na ostatnie 10- 20 minut

0

Obstawiam klauzule w wysokości 120 mln

45

Gdyby drużyna wygrywająca ligę i puchar automatycznie była triumfatorem superpucharu, to nie było by żadnego hałasu.

0

Gdzie jest Grzechu ?

0

Pippen vs Durant ?

1

Hiszpania bieda aż piszczy

0

Akurat ktoś zwraca uwagę na przedszkolaków z Polski

9

Dziś przeżyłem prawdziwy koszmar !
Nigdy tak źle się nie czułem jak dziś nad rankiem po meczu Cavs vs GSW .

To jaki basket dziś grał LeBron było niesamowite, ale to jak przegrała jego drużyna było okropne.
Jestem rozczarowany i zły na sport !
James wyprawia rzeczy niemozliwe w wieku 33 lat...

Długo się nie podniose po tym pierwszym meczu, bo to jak James wychodził na prowadzenie 11 punktowe i później sam odrabiał kilkukrotnie straty 7 i więcej dało mi nadzieję, że te finały są do wygrania, ale po takim GAME 1 nie wierzę, aby Wojownicy puścili drugi mecz u siebie.

Jemu ta wygrana po prostu się należała.
Sport jest okrutny

2

Nie rozumiem tego zachwytu, że Zidane odszedł.
Moim zdanie nie jest on czołowym trenerem w Europie.

Dokonał rzeczy wielkiej w Champions League, w której notabene Madryt miał dużo szczęścia, ale fakty są takie, że Zizu ma dziś na koncie 3 puchary.
Jeżeli chodzi o sam warsztat trenerski, to nie zrobił na przynajmniej na mnie dużego wrażenia.
Porównałbym jego pracę do Enrique, obaj mieli świetne zespoły przy czym Zidane miał więcej szczęścia i ma większy autorytet.
W dużej mierze to autorytet zaistniał w pracy z piłkarzami Królewskich.
Reasumując moje zdanie, to ta drużyna praktycznie była bez stylu, ale jak żadna inna potrafiła wygrywać trudne mecze mentalnością zwycięscy i to przełożyło się na te 3 puchary.
Real tak naprawdę mógł nie istnieć w meczu 60 minut, ale nie tracił przy tym bramki kto powie jak to możliwe?
Na krajowym podwórku nie dał rady Barcelonie, bo tak to należy powiedzieć.
Barca była drużyną lepszą w starciach z Realem, a tegoroczna liga pokazała to idealnie!
Byliśmy lepsi jako drużyna jak i w statystykach indywidualnych z Leo i Marcem na czele.

Także wolałbym aby Zizu kontynuował pracę w tym klubie.
Ciekawe kto po francuzie, może Marcelino, Allegri ?

0

Coutinho Suarez Messi

Thiago Busquets Rakitic

0

Jeżeli miałbym wybierać pomiędzy Suarezem z ostatniego sezonu na Anfield, a ubiegłym Mbappe, czyli najlepszy okres dla obojga, to Luis zostaje !

3

Nierealne.

1

Być może, to tylko pokazuję jacy są mocni.

2

Od dziecka byłem zafascynowany Brazylią, która notabene ma ogromne szansę na triumf w Rosji.
Mają dobrego selekcjonera, który stworzył monolit.
Ponad to Neymar jest liderem przez wielkie L, w końcu jest 9 pełną gębą mowa o Jesusie i kozak w bramce Alison, Coutinho, Willian czy Marcelo, to również nazwiska na ogromny plus !
Moim zdaniem będzie, to turniej Canarinios, nie wiem czy Francja mentalnie ma drużynę na mistrzostwo świata, ale na papierze wyglądają z kanarkami najmocniej.

Czy Argentyna może zagrać turniej tj Portugalia i Grecja ?
Mają trzy finały z rzędu za sobą i obawiam się, że limit został wyczerpany.
Z całego serca życzę złotego medalu Leo.

0

Jako PO czy ŚPD ?
CIEKAWE

0

Dałbym ją Leo, ale jeżeli nasi fani głośno mówią, że ZP dostaje się za Ligę Mistrzów, to o czym mówimy...

6

6 ZP dla Ronaldo i kolejne tytuły Realu w Champions League.
Trochę nie wygląda, to na erę Barcelony.

33

Nie porównujmy LeBrona do Cristiano, bo LeBron udowadnia, że jest najlepszy na parkiecie każdego meczu !

4

" Wiem, dlaczego Leo to zrobił. Więcej ci nie powiem, myśl teraz, co chcesz. " to też był hit Ronaldo

Wiem, ale nie powiem

3

Pozycja nr 6, to defensywny pomocnik.
Nr 8 rozgrywający, nr 10 ofensywny.

6- Busquets
8- Xavi
10- Iniesta

0

Również wolałbym transfer wybitnego środkowego pomocnika, Arthur to niestety kot w worku !

Rakitic nabiera lat i ogólnie gra wszystko, bo nie ma dla niego zmiennika na pozycje nr 8.

Coutinho, to teoretyczny zastępca Andresa, super transfer, ale widać, że jest zawodnikiem ultra ofensywnym.



Co do środka obrony, to co po transferze Lengleta bądź De Ligta skoro przez cały sezon zagra dwójka Umtiti - Pique, który z wymienionej dwójki zagra więcej meczów, aniżeli 2 grupowe w Champions League, 5-6 w lidze i Puchar Króla.

To chyba nie czas na takiego stopera, bo jeżeli Pique jest w formie, jest nie do wyjęcia, a Umtiti za chwilę może być jednym z najlepszym stoperów.

Moim zdaniem egzamin zdałby ktoś taki jak Miranda bądź Bonucci.

Doświadczony i solidny.

1

Jeżeli z klubu odejdą Andre i Denis, a zakładam, że Arthur będzie drugim Miną, to będziemy w niezłej .... !

0

To nie są słowa RPK, a co do samej kliki, to lepiej prawią niż nasi politycy.

0

Waszym zdaniem jak będzie wyglądać linia pomocy i atak Argentyny ?
3-3 czy 4-2 ? Kto w środku pola ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mascherano


0

Jestem za !

0

Ma ktoś zdjęcia Andresa w bardzo dobrej jakości z pożegnania?
Widziałem dobrą fote w gablocie z pucharami, ale kiepska jakość FACEBOOKA.

4

To jak Real Madryt zachował się w stosunku do Barcelony podczas El Clssico nie było dla mnie wyzwaniem, ale to w jaki sposób Madryt żegna największego piłkarza w historii reprezentacji kraju, to absurd !
Co musiałoby się stać żeby Madrycie gazety doceniły klasę swojego rodaka ?

Cieszę się, że sympatycy Barcy i cały klub dał lekcje Królewskim i innym klubom jak pożegnać legendę.
Poza tym ładny gest w stosunku Sociedad i na odwrót !

Barca to więcej niż klub !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?