barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierzę hahahahahahahaha
0
Generalnie Suarez ma 32 lata za rogiem, a następcy nie widać...
0
Hazard chyba nie kryje sie z tym, że chcę przejść do Realu.
1
Czy to jest profil jaki potrzebujemy ?
Mocno przypomina mi Sergio
1
Nie wierzę, aby PSG było w stanie usiąść do stołu z Barca
0
Jak widzicie Semedo w przyszłym sezonie ?
0
Nie rozumiem o co tu chodzi...
Dlaczego Barcelonie tak ciężko sprzedać piłkarza.
Wszyscy na okrągło proponują wypożyczenia...
0
Czyli tak naprawdę płacisz za abonament, aby móc oglądać siatkówkę, ligę rosyjską i cafe.
Za gale, mistrzostwa, a teraz Champions League doplacasz.
0
Największy problem tkwiłby w kontrakcie.
Barcelony nie stać aby zawodnik nr 12 zarabiał 15 mln netto.
13
Pamiętam kiedy po raz piereszy przeczytałem, że Barcelona szuaka stopera.
Piorytetem był Lemos zaś drugą opcją Umtiti i widniało 3 nazwisko...
Pomyślałem sobie, " kur... co oni odpierdal... Nie mogą wyłożyć 50mln na stół za gościa pokroju David Luiz "
Dzisiaj myślę, że człowiek czasami chcę wszystko na już, jest niecierpliwy.
Koniec końców mamy światową czołówkę na pozycji stopera. Myślę, że w naszej kadrze nr 1!
Chłopaka, który ma przed sobą piękne długie lata gry, chłopaka który kocha ten klub.
Oby również Arthur okazał się drugim Samem.
2
Historia.
0
Wątpię żeby Lakers chcieli płacić tak duże pieniądze Melo.
Mówi się o Leonardzie, a wczoraj czytałem info o Lilardzie
0
Wiadomo coś na temat transferów LA Lakers ?
1
Generalnie Rakitić prezentuję się wybornie na mundialu, ale według mnie ma to swoje argumenty związane ze stylem gry Chorwatów.
Osobiście odnoszę wrażenie, że Ivan czuje się lepiek, kiedy na boisku nie ma Busquetsa, jest on wtedy piereszym gościem za linią obrony.
Pamiętam, że chyba Fabregas miał taką przypadłość, że im bliżej grał bramki rywala tym częściej zanikały jego walory.
Odnosząc się do samego transferu, to trudno będzie o pomocnika, z każdym kolejnym rokiem o to jest trudniej.
Rabiot ? Fajny pomysł na adekwatnym kontrakcie, ale czy wniósłby do drużyny coś czego nie może dac nam Rakitic ?
Eriksen ? Bez szans, chyba że byśmy zaczęli od kwoty 150 mln
Thiago ? Nie wiem, nie przekonuje mnie ten piłkarz
Pijanic ? Chyba najlepsza opcja na ten moment, może zagrać na każdej z 3 pozycji w środku pola, ma stały fragment i dobre pasy
Saul/ Koke ? To już było...
A co byście powiedzieli na Banege jako Paulinho 2.1 ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Stawiam na Thibaut Courtois i pozycje napastnika
Hazard + Lewandowski
Hazard + Icardi
A jeżeli Ronaldo faktycznie odejdzie, to Dybala byłby mocnym kandydatem.
0
O Alderweirelda mocno zabiega Manchester United, a Verthongen jest po 30
1
Gdybym bym dyrektorem sportowym Barcy, to zaproponowałbym wypożyczenie Miny Tottenhamowi.
Uważam, że to idealne miejsce dla młodych defensorów, kinkretny rozmach ligowy, plus trener, który potrafi pracować z pół produktami.
2
Australia i poprzedni wyścig ?
To dzięki SF Mercedesy przegrały walkę
9
Jeśli Chorwacja znajdzie się w finale, to moim kamdydatem do Złotej Piłki jest Modric.
Wygrał to samo, co Ronaldo z klubem, a teraz gra o 1/2 MŚ.
W roku kalendarzowym z Mundialem, Champions League ma mniejszą rangę.
2006r. Gaucho zdobywa dublet z Barceloną, gdzie zdobywa Ligę Mistrzów (...) i kogo mamy ?
Kapitana Włoch, Cannavaro !
Pisząc o Iniescie w 2010 wydaje mi się błędem.
Lata 2009-2012, to był szczyt formy Leo.
Grał kosmos, a mecze wygrywał w pojedynkę tj ten na Bernabeu w Champions League...
Nie widziałem żadnego piłkarza na tak wysokim poziomie.
Generalnie uważam, że tę nagrodę powinni przyznawać za aspekty indywidualne takie który były widoczne u Leo, a które innych nakrywało.
Czyli:
Bramki
Asysty
Kluczowe podania
Dryblingi
Ogólna postawa
Czy nie możnaby było weryfikować finalisty na podstawie punktów tj w boksie ?
Umówmy się, że Ronaldo od września do połowy stycznia nie był piłkarzem na miarę top 10.
Dopiero od tego okresu zaczął strzelać i jego statystyki trochę zaklamuja obraz...
Cristiano praktycznie nie wygrywa pojedynków i nie jest kluczowym gościem w konstrukcji, ale trzeba mu oddać, że jest najlepszym egzekutorem.
8
Mathieu, to generalnie był dobry ruch
0
Gazeta popadła w fantazje
2
Wierzycie w to, że Paulinho wyraził gotowość na transfer?
Mi się wierzyć nie chce, że to Barcelona byłaby skłonna go wytransferować.
0
Źródło?
0
Wielce prawdopodobne, kontuzja nie okazała się ciężka.
0
Takie gadanie !
Kto by nie chciał piłkarza, który czysto sportowo daje inną jakość, 40 bramek w sezonie i większą mentalność w szatni.
Dodajmy jeszcze marketing i Ronaldo staje się piłkarzem, którego chciałby niemal każdy trener czy sam klub i kibice, oczywiście za cenę adekwatną do możliwości samego piłkarza.
1
Francja w 1/2.
10
Połóż się i leż
1
Rosja największym zaskoczeniem ?
Chorwacja najgorsze ma już za sobą, ale czy Rosja nie jest w stanie ich pokonać?
0
System Belgów ewidentnie nie leży De Bruyne...
Dlaczego nie grają 4-3-3 z Dembele w środku ?
Dla mnie układ z Carrasco i Mertensem jest nijaki