barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City: Mahrez
Liverpool: Keita, Allison, Fabinho i Shaqiri
United: Fred
Arsenal: Sokratis, Lichsteiner, Leno, Lucas Torreira
Chelsea: Jorginho, Kepa, Kovacic
Everton również nie leży do góry wentylem
O czym Ty mówisz :D
0
De Jong to taki drugi Denis Suarez, czy ktoś znacznie lepszy ?
2
A gdzie Zagubieni i Breaking Bad ?
0
Co to oznacza, że nie ma już wymówek ?
0
Od kilku dni zastanawiałem się, co musi się wydarzyć aby upadł temat Pogby, ale nie spodziewałem się, że Courtois odwróci tę sytuację.
Jak to napisał Sokół " Ludzie to dziwni są "
4
Porównując Real do Barcy, to według mnie, bramka dla Barcelony, bo Marc to wybitna jednostka długim momentem poprzedniego sezonu najlepszy na swojej pozycji.
Boki obrony uważam, że na remis.
Środek mimo wszystko stawiam na Ramos Varane.
Środek pomocy, to 2 pozycje są nasze, mam na myśli Coutinho Busquets.
Atak bezapelacyjnie Barcelona.
3
Co się dzieje na stronie devilpage i wokół Manchestrru United, to ja nie mam pytań.
Kibice czują mistrzostwo i wielki sezon, byli piłkarze tacy jak Rooney i trener Mourinho mówią, że potrzeba do układanki jeszcze dwóch piłkarzy.
Rio Ferdinand natomiast twierdzi, że Pogba nie pokazał jeszcze wszystkiego w klubie.
Po pierwsze z tym trenerem United nie ma szans do nawiązania walki z City i w tym sezonie ciężko będzie o top 4 takie mam odczucia.
Wcale się nie dziwie, że włodarze nie chcą wydawać więcej pieniędzy, bo ile w końcu można?
Przypomina mi to trochę Chelsea z lat 2007/9 kiedy Romek kupował byle wydać miliony.
Moim zdaniem Pogba w tym systemie był skazany na indywidualną porażkę od samego początku.
0
Rekord ?
1
Największy leszcz grający w NBA ?
Carmelo Anthony
2
Według mnie prawo klauzuli powinno obowiązywać w każdej lidze.
0
Wątpię aby w tym meczu Valverde nie postawił na środek Busquets - Rakitić i 4:4:2
0
Cillesen, Alba, Langlet, Pique, Semedo, Busquets, Arthur, Coutinho, Dembele, Suarez i Messi
Taki skład byłby malina na Puchar Gampera
7
Iniesta zwolnił pensję na poziomie 15 mln
Busquets, Rakitić to nie ludzie, którzy mają po 20 lat
Jest to niepowtarzalna szansa aby odskoczyć czysto sportowo od Realu Madryt
Vidal to zadaniowiec
Arthur to tak naprawdę niewiadoma
Dla mnie Pogba ma tak !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Jeżeli Valverde nie postawi w tym sezonie na Semedo, to życzę mu aby odszedł.
Jest to zbyt dobry piłkarz na ławkę !
Moim zdaniem wystarczy obdarzyć gościa kilku miesięcznym zaufaniem i z automatu staje się jednym z najlepszych bocznych obrońców w Europie.
0
A będzie po północy?
0
Zapewne Arthur będzie zawodnikiem nr 12
1
Tak naprawdę Pogba może grać na każdej pozycji w drugiej linii, ale wydaje mi się, że kiedy Coutinho byłby przesunięty wyżej, to z automatu w jego pozycje wszedłby Pogba
0
Rozumiem, bo myślałem ze to działa w obie strony
0
Czyli na sprowadzenie Pogby zostało Barcelonie raptem 63 godziny ?
0
Ja pier.... dzięki !
Można na was liczyć
2
Marzy mi się kanapka z gotowanym jajkiem na miękko ze szczyptą soli.
Myślicie, że wypada o tej godzinie ? :D
1
Zapewne po 1 kolejce Premier League
1
Ja bym spojrzał na to z drugiej strony.
Wiemy jak jest z naszymi wychowankami. W skrócie, podróżują ! Co kiedy żaden z wymienianych nie stanie na wysokości zadania ?
Mamy okazję zbudować kosmiczny projekt sportowy zostawiając Real daleko z tyłu, właśnie teraz.
Bo przecież Messi, Suarez, Busquets, Rakitic mają po 20 lat.
4
Nie gram w PESA odkąd wyszła FIFA 15 i nakręcił mnie Ultimate.
Według mnie PES nie ma nic do zaoferowania
8
Beznadzieja, to zabiera radość z grania.
0
Czy w FIFA 19 będzie Camp Nou ?
4
PSG, Atletico Madryt tych klubów obawiam się najbardziej
0
Stary, ale tu od dwóch tygodni, co 5 osoba ustala skład Barcelony, co Ty nie ogarniasz ?
Po co Valverde
0
Kogo macie w drugiej linii Fantasy Premier League ?