barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bayern gotowy wyłożyć 100 mln za Luke Modrica [ Don Balon ]
0
Z nim czy bez historia byłaby ta sama
0
Na Mistrzostwa Świata w Rosji niepowołany, na pierwszy mecz po Mistrzostwach dostaje powołanie.
Leroy Sane...
0
Myślicie, że w najbliższym meczu od 1' dostanie szansę Arthur bądź Malcom ?
0
Czy tylko ja oglądając Misje Futbol miałem wrażenie, że Borek prowadzi monolog i tym fajtem mocbo podirytowany był Rudzki ?
0
Obecna Barcelona Valverde przypomina mi tę Tito.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ooo widzę na flashscorze 2:0 Suarez
1
Śmierdzą te kontry.
Według mnie musi wejść Semedo, bo oprócz Alby nikt nie ogarnia...
0
A podanie do Dembele wykonał Pique...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak ja długo czekałem na LaLige w C+ !
0
Tak naprawdę jakie są wasze odczucia odnośnie ewentualnego transferu Rakitica za 90 mln ?
1
Z powodu Finansowego Fair Play.
Bilans PSG jest ujemny, bodajże na poziomie 200 mln, czyli wypożyczenie Mbappe trwa do 27 sierpnia, a decyzja odnośnie ewentualnej kary ma zapaść przed końcem okna.
Reasumując, PSG dostaje bana i tym samym Mbappe wraca do Monaco.
Jak może być dalej wszyscy wiemy...
0
Wszyscy skreślali Real, a jeżeli UEFA nałoży sankcje na PSG i transfer Mbappe będzie realny, to Blancos będą mieli lepszą drużynę niż przed rokiem.
0
Spekulacje na temat Thiago w Realu są wiarygodne ?
0
Coś pewnego dzisiaj na STS w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów ?
Ajax da radę ?
1
Od kilku tygodni jestem strasznie senny.
Są dni gdzie kładę się spać, co 4-5 godzin bo nie mam siły, ochoty na proste czynności.
W pracy którą lubię niekiedy tak się męczę, że jak wrócę do domu to pierwsze o czym myślę, to łóżko.
Chcę iść w przyszłym tygodniu do lekarza.
Może ktoś z was wie co się dzieję, niedobór magnezu ? Czytałem o tym w internecie
0
Wilder vs Tyson Fury co myślicie o tej walce ?
77
Krytyka na tej stronie robi się żenująca i haniebna.
Ludzie którzy nie wierzą w piłkarzy, trenera, nie wspierają klubu, a go krytykują nie są kibicami.
Zresztą o czym mowa skoro połowa ogląda mecz na streamie i pajacuje w internecie zamiast uważnie oglądać i z pokorą się wypowiadać.
5
Tylko, że on dzisiaj nic nie wyprawia
2
Messi jest genialny w podaniu otwierającym.
Druga linia nie istnieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piwo 330 mln 4.9%
Po jakim czasie można wsiąść w samochód od momentu zakończenia.
2 godz wystarczą?
5
Nie wiem po co Arsenal ściągał Lacazetta jak wystawia Iwobiego.
Byłoby dobrze wyjąć go z Arsenalu jako potencjalnego następcę Suareza.
0
Ciekawe który debiut, Neymara w PSG, czy ten Ronaldo będzie miał większą oglądalność...
12
Bo moje życie jest nudne siedzę tylko przed komputerem i przewijam LR jak nastolatek facebooka.
1
https://www.instagram.com/p/Bmna5Gth5Jb/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=xmmwthmw2pia
Messi....
5
Hańba !
3
Myślałem, że większego gówn_ niż na Mistrzostwach Świata nie da się zagrać.
To co prezentuje Legia, Mistrz Polski pod wodzą Miodulskiego jest haniebne.
Współczuję fanatykom z Łazienkowskiej.