1

Bayern gotowy wyłożyć 100 mln za Luke Modrica [ Don Balon ]

0

Z nim czy bez historia byłaby ta sama

0

Na Mistrzostwa Świata w Rosji niepowołany, na pierwszy mecz po Mistrzostwach dostaje powołanie.

Leroy Sane...

0

Myślicie, że w najbliższym meczu od 1' dostanie szansę Arthur bądź Malcom ?

0

Czy tylko ja oglądając Misje Futbol miałem wrażenie, że Borek prowadzi monolog i tym fajtem mocbo podirytowany był Rudzki ?

0

Obecna Barcelona Valverde przypomina mi tę Tito.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ooo widzę na flashscorze 2:0 Suarez

1

Śmierdzą te kontry.
Według mnie musi wejść Semedo, bo oprócz Alby nikt nie ogarnia...

0

A podanie do Dembele wykonał Pique...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak ja długo czekałem na LaLige w C+ !

0

Tak naprawdę jakie są wasze odczucia odnośnie ewentualnego transferu Rakitica za 90 mln ?

1

Z powodu Finansowego Fair Play.
Bilans PSG jest ujemny, bodajże na poziomie 200 mln, czyli wypożyczenie Mbappe trwa do 27 sierpnia, a decyzja odnośnie ewentualnej kary ma zapaść przed końcem okna.
Reasumując, PSG dostaje bana i tym samym Mbappe wraca do Monaco.
Jak może być dalej wszyscy wiemy...

0

Wszyscy skreślali Real, a jeżeli UEFA nałoży sankcje na PSG i transfer Mbappe będzie realny, to Blancos będą mieli lepszą drużynę niż przed rokiem.

0

Spekulacje na temat Thiago w Realu są wiarygodne ?

0

Coś pewnego dzisiaj na STS w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów ?
Ajax da radę ?

1

Od kilku tygodni jestem strasznie senny.
Są dni gdzie kładę się spać, co 4-5 godzin bo nie mam siły, ochoty na proste czynności.
W pracy którą lubię niekiedy tak się męczę, że jak wrócę do domu to pierwsze o czym myślę, to łóżko.

Chcę iść w przyszłym tygodniu do lekarza.
Może ktoś z was wie co się dzieję, niedobór magnezu ? Czytałem o tym w internecie

0

Wilder vs Tyson Fury co myślicie o tej walce ?

77

Krytyka na tej stronie robi się żenująca i haniebna.
Ludzie którzy nie wierzą w piłkarzy, trenera, nie wspierają klubu, a go krytykują nie są kibicami.

Zresztą o czym mowa skoro połowa ogląda mecz na streamie i pajacuje w internecie zamiast uważnie oglądać i z pokorą się wypowiadać.

5

Tylko, że on dzisiaj nic nie wyprawia

2

Messi jest genialny w podaniu otwierającym.
Druga linia nie istnieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piwo 330 mln 4.9%
Po jakim czasie można wsiąść w samochód od momentu zakończenia.
2 godz wystarczą?

5

Nie wiem po co Arsenal ściągał Lacazetta jak wystawia Iwobiego.

Byłoby dobrze wyjąć go z Arsenalu jako potencjalnego następcę Suareza.

0

Ciekawe który debiut, Neymara w PSG, czy ten Ronaldo będzie miał większą oglądalność...

12

Bo moje życie jest nudne siedzę tylko przed komputerem i przewijam LR jak nastolatek facebooka.

5



Hańba !

3

Myślałem, że większego gówn_ niż na Mistrzostwach Świata nie da się zagrać.
To co prezentuje Legia, Mistrz Polski pod wodzą Miodulskiego jest haniebne.

Współczuję fanatykom z Łazienkowskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?