barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Coutinho?
3
Zastanawiam się czego wszyscy oczekują od Coutinho... Fakt widać, że jest pod formą, ale kiedy można uznać, że zagra dobry mecz? Kiedy regurslnje będzie strzelał bramki? Nie możemy liczyć na to, że co drugi mecz będzie ladowal z dystansu. Ja osobiście wymagam od niego przyspieszenia gry w drugiej linii, wygrywania pojedynków i kluczowych podań oraz asyst na poziomie 10-15 w całym sezonie.
0
Auto do 25 tyś w benzynie?
1
Trudno... Szkoła się kłania
7
Nikt nie potrafi prowadzić meczu tak jak Andrzej Twarowski, kapitalny wachlarz słów, a jak już się pomyli, to tak to obróci, że fajnie idzie się pośmiać!
2
Panowie jeżeli poślę pocztę kwiatowa z małym mankamentem, bo nie znam dokładnego nr domu, to kurier dostarczy? Myślałem żeby podać obojętnie który i liczyć na łaskę sąsiada. Co myślicie?
0
Ale nie na boisku
0
Oby Semedo już na stałe został graczem podstawowym!
0
Alba w ogóle potrafi podać piłkę górą?
0
Jak myślicie transfer Pogby jest otwarty?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Real Murcia
8
Większość polskich komentatorów broni tego Bayernu, tłumaczy się za ten klub... Nie ogarniam tego. Od trzech lat ten klub idzie w dół, nie ma tam świeżej krwi, szatnia stoi w miejscu. Po odejściu Henkesa nie widzę tam drużyny z top5, a najśmieszniejsze jest to, że kibice jak i legendy klubu wciąż wierzą w slogan " Hollywood". Jak dla mnie grają tam przeciętni gracze, proste.
1
Ten sezon. Ja jestem zdania, że Van Dijk, Koulibaly, a trzecie nazwisko ciężko wytypować
1
Obecnie 3 najlepszych stoperów?
0
Lakers vs Spurs transmituja w C+?
1
Pierwsze odczucia Furego po walce raczej nie chcą rewanżu. Dwa razy leżał za drugim razem ciężko, a wątpię żeby Wilder drugi raz wszedł tak słabo do ringu.
1
Jak długo się czeka na zwrot pieniędzy?
Miałem jechać na koncert Alana Walkera do Poznania niestety imprezę odwołano.
5
Najlepsi na boisku są dzisiaj zadaniowcy. Vidal i Busquets.
Ten mecz pokazuje jakich piłkarzy pod nieobecność Coutinho mamy w drugiej linii, zadaniowców!
Żaden z nich nie robi przewagi 1 na 1 czy choćby piłką na jeden kontakt. Co to za czasy nastały?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mecz kwestią kilku godzin
0
Wczoraj obejrzałem Creeda II.
Generalnie film mi się podobał, ale nie ukrywam, że pojechałem tam dla Rocka.
Podsumowując. Ta generacja nie ma startu do tych z lat 80 wtedy klimat był prawdziwy, surowy, jakby dynamiczniejszy i porównanie gry głównego bohatera to niebo a ziemia.
36
Paco za 23 mln robi im większą robotę niż Dembe za 140.
Futbol jest nieprzewidywalny w każdym znaczeniu tego słowa.
0
To prawda, że Borek przegadał dzisiaj cały program?
14
Oglądam powtórkę meczu Juve z United, to jak Borek podniecał się nazwiskiem "Ronaldo" jest niezdrowe.
Z każdym kolejnym kontaktem tracę do niego sympatię...
Facet zachowuje się jakby pozjadal wszystkie rozumny. Już nawet Misji Futbol nie oglądam z takim zaangażowaniem, bo Borek 70% programu po prostu przegląda, przerwie, wydrze!
0
Na końcu każdy kibic musi zadać sobie pytanie, czy lepiej jest grać tak jak dziś wieczorem, bardzo dobrą, szybką, na jeden kontakt dokładną piłkę z dominacją pod każdym względem, ale nie zdobywać 3 oczek, czy tak jak w większości meczów tamtego sezonu u Valverde 4-4-2 na zimno raz po raz zwyciężać.
Ja bardzo szanuje pracę naszego trenera i jego wyniki. Jedyne co mnie irytuje, to bardzo rzadkie roszady w składzie, ale mam nadzieję, że dzisiejszy występ Malcoma i ostatnie dwa wejścia Vidal zapaliły lont o nazwie "zaufanie do ławki"
4
Champions League w Polsacie stwarza takie emocje, co audycja w radio
0
Generalnie jest po kontuzji, ale przed nie grał wszystkiego
0
Liverpool jak nie jest w formie w linii ataku, to robi się klops. Druga linia nie powala, bo większość to zadaniowcy, a Keita nie gra.
3
Mam nadzieję, że w końcu wyjdzie Vidal w środku pola, to w sumie dobra chwilą żeby Rakitic odpoczął.
Semedo na PO też mógłby śmiało zagrać, a co do Messiego sądzę, że jeżeli mecz nie będzie się układał wejdzie po przerwie.