barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby teraz Barca trafiła na Liverpool, to rozjechałby ją gorzej niż Bayern w 2013
0
Kiedy wraca Dembele?
35
Messi jest skrzydłowy, dziesiątka, rozgrywającym i napastnikiem. Strzela jak z karabinu, asystuje, drybluje, kreuje, wygrywa mecze o czym my mówimy? Lewy to tylko egzekutor. Dlaczego nikt nie mówi o Immobile? Gość ma podobne statystyki co Polak z tym, że gra w gorszym klubie
0
I co kto dzisiaj zgranie Ballona?
2
Kto wygląda lepiej Messi dzisiaj, czy Lewandowski wczoraj?
0
Jaka jest szansa żeby Pochettino objął Barcelonę?
0
@Andi18 myślę, że Wenger wziąłby tę drużynę do końca sezonu
3
Bartomeu powinien po tym meczu podjąć męska decyzję. Z tego już nic nie da... Przygoda Valverde dobiegła końca.
2
Co ten Messi robi... Nie wiem po co w ogóle ta dyskusja na temat złotej piłki przez Rudzkiego, Pola, Borka i całego YouTube.
1
Chciałbym zobaczyć Barce z Messim i Griezmannem z przodu.
Tak grał Liverpool z Suarezem i Sturidgem, wymiennosc pozycji była kapitalna tym bardziej, że Griez jak i Leo lubią atakować z każdego sektory boiska, za nimi ustawić czwórkę: De Jong, Vidal/ Rakitic, Arthur, Roberto / Dembele, a Busquetsa z Suarezem na stałe odsunąć od pierwszej 11. Kiedyś Enrique posadzil tak Xaviego na rzecz Rakitica i był efekt. Co myślicie? Na chwilę obecną nie mamy żelaznej " 11 "
3
Dziwię się dlaczego Valverde nie posadzi Busquetsa na ławce.
Facet już od trzech sezonów pokazuje, że jedzie po linii pochyłej. Nie odbiera piłek, ma liczne straty i to większość nieodpowiedzialnych, mało biega w defensywie i łatwo jest ogrywany. Jego największy atut, czyli czytanie gry odszedł do lamusa. Mam nadzieję, że Rakitic bądź Vidal dostaną zaufanie na miarę wyjściowej jedymastki.
0
Busquets, to tragedia. Nie odbiera piłek, liczne straty, brak zaangażowania... Po prostu zabiera miejsce.
Jestem ciekawy czy Vakverde w dalszej części sezonu posadzi go kosztem Vidala bądź Rakitica.
2
Brawo Griezmann!
36
Wczoraj Semedo był świetny. Wydaje mi się, że w każdym klubie top 6 Premier League byłby kozakiem na tej pozycji przed duże K. Barca go ogranicza, bo zwyczajnie nie ma ruchu na 20/30 metrze od bramki rywala dlatego wiele osób mu zarzuca, że biegnie do przodu, a przed bramka robi hamulec i piłka do tyłu, a z kim ma grać jak wszyscy spacerują i czekają aż piłka pójdzie do nóżki, albo głową w jedną stronę ( patrz Leo Messi )
0
@Barca17griezz10 to był zupełnie inny etap jego przygody trenerskiej.
0
Tottenham gra, a Bayern strzela...
2
Czy tylko mnie irytuje Borek, który imorowizuje i do danej sytuacji w meczu, czy do danego zawodnika musi wymienić trzy synonimy wypowiadanego słowa?
1
@Jakchcesz według mnie strata czasu. Trójka dobitnie pokazała, że czas zamknąć ten serial.
0
@Gacu95 którego dnia?
0
Witam czy któryś z was nabył fife 20 edycję mistrzowska i dostał już 1 z 12 paczek?
Zapraszam do dyskusji.
Moim zdaniem obecna fifa jest jedną z najlepszych
16
Wszyscy gadają na Griezmanna, który nie gra na swojej pozycji, a facet jest najlepszym strzelcem w lidze, 3 bramki i 2 asysty w 6 meczach.
Bardzo dużo pracuje w defensywie
2
Suarezowi został już tylko wolej i pretensje.
Nie ma szybkości, dryblingu, rzutu wolnego i zaczyna coraz mocniej kuc w oczy przyjęcie kierunkowe i cwaniactwo.
0
@Hushovt Koeman przed Mistrzostwami Euro?
2
Wszedłem na tramsfermark aby zobaczyć potencjalnych trenerów na rynku
Allegri
Blanc
Wenger
Mourinho
Dunga
Spaletti
Osobiście dałbym szansę Wengerowi
1
Ta drużyna już nie będzie lepsza pod wodzą Valverde. Pytanie tylko kto ?
Allegri byłby lepszy ?
0
Kto mógłby o ja stanowisko trenera przy następnej przerwie reprezentacyjnej?
0
Co się dzieje z tym Realem ?
Ma ktoś obiektywna ocenę tej sytuacji.
0
@Wilczeq chyba Ty go przynosisz
1
Co jeszcze musi zrobić Busquets żeby ludzie ze sztabu zauważyli, że od ostatnich dwóch sezonów ten zawodnik do takich meczów nie dojeżdża. Mam wrażenie, że gra tylko i wyłącznie za naziwko i status wychowanka.
Griezmann jest najgroźniejszy kiedy piłkę ma na lewej nodze bądź operuje od środka, a ustawiony jest z lewej strony.
2
Fantasy Champions League.
Kod: 20TZXWBRBM
https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy/leagues/20TZXWBRBM/4C6152616D626C613139/fcbarcelona19955