3

Gdyby teraz Barca trafiła na Liverpool, to rozjechałby ją gorzej niż Bayern w 2013

0

Kiedy wraca Dembele?

35

Messi jest skrzydłowy, dziesiątka, rozgrywającym i napastnikiem. Strzela jak z karabinu, asystuje, drybluje, kreuje, wygrywa mecze o czym my mówimy? Lewy to tylko egzekutor. Dlaczego nikt nie mówi o Immobile? Gość ma podobne statystyki co Polak z tym, że gra w gorszym klubie

0

I co kto dzisiaj zgranie Ballona?

2

Kto wygląda lepiej Messi dzisiaj, czy Lewandowski wczoraj?

0

Jaka jest szansa żeby Pochettino objął Barcelonę?

0

@Andi18 myślę, że Wenger wziąłby tę drużynę do końca sezonu

3

Bartomeu powinien po tym meczu podjąć męska decyzję. Z tego już nic nie da... Przygoda Valverde dobiegła końca.

2

Co ten Messi robi... Nie wiem po co w ogóle ta dyskusja na temat złotej piłki przez Rudzkiego, Pola, Borka i całego YouTube.

1

Chciałbym zobaczyć Barce z Messim i Griezmannem z przodu.
Tak grał Liverpool z Suarezem i Sturidgem, wymiennosc pozycji była kapitalna tym bardziej, że Griez jak i Leo lubią atakować z każdego sektory boiska, za nimi ustawić czwórkę: De Jong, Vidal/ Rakitic, Arthur, Roberto / Dembele, a Busquetsa z Suarezem na stałe odsunąć od pierwszej 11. Kiedyś Enrique posadzil tak Xaviego na rzecz Rakitica i był efekt. Co myślicie? Na chwilę obecną nie mamy żelaznej " 11 "

3

Dziwię się dlaczego Valverde nie posadzi Busquetsa na ławce.
Facet już od trzech sezonów pokazuje, że jedzie po linii pochyłej. Nie odbiera piłek, ma liczne straty i to większość nieodpowiedzialnych, mało biega w defensywie i łatwo jest ogrywany. Jego największy atut, czyli czytanie gry odszedł do lamusa. Mam nadzieję, że Rakitic bądź Vidal dostaną zaufanie na miarę wyjściowej jedymastki.

0

Busquets, to tragedia. Nie odbiera piłek, liczne straty, brak zaangażowania... Po prostu zabiera miejsce.
Jestem ciekawy czy Vakverde w dalszej części sezonu posadzi go kosztem Vidala bądź Rakitica.

2

Brawo Griezmann!

36

Wczoraj Semedo był świetny. Wydaje mi się, że w każdym klubie top 6 Premier League byłby kozakiem na tej pozycji przed duże K. Barca go ogranicza, bo zwyczajnie nie ma ruchu na 20/30 metrze od bramki rywala dlatego wiele osób mu zarzuca, że biegnie do przodu, a przed bramka robi hamulec i piłka do tyłu, a z kim ma grać jak wszyscy spacerują i czekają aż piłka pójdzie do nóżki, albo głową w jedną stronę ( patrz Leo Messi )

0

@Barca17griezz10 to był zupełnie inny etap jego przygody trenerskiej.

0

Tottenham gra, a Bayern strzela...

2

Czy tylko mnie irytuje Borek, który imorowizuje i do danej sytuacji w meczu, czy do danego zawodnika musi wymienić trzy synonimy wypowiadanego słowa?

1

@Jakchcesz według mnie strata czasu. Trójka dobitnie pokazała, że czas zamknąć ten serial.

0

@Gacu95 którego dnia?

0

Witam czy któryś z was nabył fife 20 edycję mistrzowska i dostał już 1 z 12 paczek?

Zapraszam do dyskusji.
Moim zdaniem obecna fifa jest jedną z najlepszych

16

Wszyscy gadają na Griezmanna, który nie gra na swojej pozycji, a facet jest najlepszym strzelcem w lidze, 3 bramki i 2 asysty w 6 meczach.
Bardzo dużo pracuje w defensywie

2

Suarezowi został już tylko wolej i pretensje.
Nie ma szybkości, dryblingu, rzutu wolnego i zaczyna coraz mocniej kuc w oczy przyjęcie kierunkowe i cwaniactwo.

0

@Hushovt Koeman przed Mistrzostwami Euro?

2

Wszedłem na tramsfermark aby zobaczyć potencjalnych trenerów na rynku

Allegri
Blanc
Wenger
Mourinho
Dunga
Spaletti

Osobiście dałbym szansę Wengerowi

1

Ta drużyna już nie będzie lepsza pod wodzą Valverde. Pytanie tylko kto ?

Allegri byłby lepszy ?

0

Kto mógłby o ja stanowisko trenera przy następnej przerwie reprezentacyjnej?

0

Co się dzieje z tym Realem ?
Ma ktoś obiektywna ocenę tej sytuacji.

0

@Wilczeq chyba Ty go przynosisz

1

Co jeszcze musi zrobić Busquets żeby ludzie ze sztabu zauważyli, że od ostatnich dwóch sezonów ten zawodnik do takich meczów nie dojeżdża. Mam wrażenie, że gra tylko i wyłącznie za naziwko i status wychowanka.

Griezmann jest najgroźniejszy kiedy piłkę ma na lewej nodze bądź operuje od środka, a ustawiony jest z lewej strony.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?