0

Mogę zawieźć siostrę 50 km do innego miasta w sensie do jej domu?

0

Kto z Brazylijczyków w XXI wieku w swoim picku był najlepszy ?
Mnie osobiście np Ronaldo nie porywał, bardziej cenie Ronaldinho i Kake

0

To jest hit.
Oglądam chyba z 8 raz hejt park z Najmanem i co raz mam beke z tego jak Marcin mówi do Matiego, " macie ta kolkę jeszcze?"

0

Kozioł coś tam wykopał koło domu, wiecie co takiego?

0

Suarez już wyleczony?

0

Pytanie.
Mój abonament w C+ to 140 zł. W tej cenie mam Polsaty Sport, które z wiadomych przyczyn nie transmitują Champions League. Następnie lecą Canal + Sport i Ekstraklasa, Premier League oraz NBA to ta sama sytuacja, nadepnie Eleven, czyli La Liga, Bundesliga, F1.
Wiemy, że telewizję nie płacą klubom w tej chwili pieniędzy za prawa, bo nie grają, to dlaczego ja mam płacić im za coś czego nie dostarczają?
Mój koszt na pakiet sportowy to gdzieś ok 60 zł no więc nie mało.
Czy ktoś orientuje się jak i czy w ogóle można dojść do porozumienia z C+?

0

Brzęczek vs Janas?

0

Jak wypadli w Barcelonie Thuram i Zambrotta?

0

Po facebooku krążył taki wpis w którym Polska " gra dalej " na mistrzostwach świata 2018, a Kolumbia jest " zdyskwalifikowana ".
Ma to gdzieś ktoś zapisane? ????

0

Dobry film o mitologii nordyckiej?

0

Coutinho miałby odejść do Chelsea na zasadzie transferu czy wypożyczenie?

0

Stanowski pojechał z Najmanem jak z menelem z pod sklepu. Pozdro

12

Szkoda, że Henry trafił za późno do Barcelony

0

@mate92 co to był za potwór

0

@sebasek99 Srbastian


0

Czy któryś z was wie co robi kozioł od dwóch dni u siebie na podwórku? Coś tam kopie obok domu, ale co?

0

Co robi kozioł na podwórku, co on kopie?

0

Wie ktoś po jakim czasie AXA wypłaca pieniądze zgromadzone na PPK od momentu złożenia wniosku o zwrot?

3

Yaya Toure jeden z moich ulubionych piłkarzy tamtej ekipy

0

W którym sezonie Barcelona miała najlepsza obronę?

5

Olałbym Neymara.
Wzmocnic bok, środek obrony, środek pomocy + defensywny pomocnik, zostawić Coutinho

0

Kolejny Firpo ?

1

Właśnie obejrzałem Polski horror...
" w lesie dziś nie zaśnie nikt "
Żenada! Marna kopia Drogi bez powrotu, charakterystyka bohaterów, lokacja, sceny i te mutanty. Stracony czas. Dobrze, że nie musiałem wydać pieniędzy na bilet w kinie. Nie polecam

4

PS5 daleko w polu za Xboxem. Amerykanie odrobili ekcje i to z nawiązką. Technologicznie miazga. Po raz pierwszy w życiu zastanowię się nad zakupem Xboxa... Jestem zawiedziony

2

Roman Kołtoń mówi w Kanale Sportowym o ewentualnych kryzysach klubów piłkarskich i o wypłatach piłkarzy po czym mija 40 sekund i mówi, " zgubiłem wątek ".
Szpakowski mu przerwał, bo dopowiada co chwilę jedno słowo jak tu się nie wkur, o co temu chłopu chodzi?

0

Myślicie, że Bayern zapłaci 120 mln za Coutinho?

1

@koksik2700 przecież dopiero co Polacy byli zafascynowani Kownackim

0

Jakie są prognozy dla miejsc pracy o dużym zgromadzeniu ludzi tak jak fabryki czy logistyka?

0

@monsterrize dopiero co dołączył do BVB. Zejdź na ziemie

0

Kogo Barca mogłaby sprowadzić do środka pola przy założeniu, że odejdzie Rakitic, Vidal, a Busquets notuje z sezonu na sezon regres?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?