barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo już co stacje tv będą pokazywać w związku z tą przerwą ligową?
0
Co robić żeby nie zwariować bez piłki?
1
Kogo byście widzieli w Barcelonie latem?
Ja jakoś nie mam przekonania do Lautaro. Wydaje mi się, że jest to drugi Dybala aniżeli 9.
1
Ale derby Los Angeles!
5
To że Braithwait gra dobrze, to historia...
Przy nim widać jak piłkarze Barcelony piłkarsko dużo lepsi grają. Jak śmierdzące lenie, które myślą, że nazwisko ma koszulce samo wygra.
0
Wiadomo który dziennikarz jest zamieszany w aferę z Izą Koprowiak?
0
Czy śledzi ktoś Matheusa Fernandesa i Trincao?
0
Co byście zrobili z Coutinho po sezonie?
0
Od miesiąca czuję się senny, słaby i ciągle zmęczony. W jakim iść kierunku? Morfologia krwi?
0
Wichniarek nie potrafi odmienić słowa wygrać, to co on za kasę bierze z Polsatu. 2 tysie?
0
Eee a jakiej pozycji gra Vidal?
0
Jak taki słaby piłkarz jak Zieliński przebiegł sobie 20 metrów ma lajcie i zrobił asystę?
0
@ShawnC a kto na plus?
0
@Damian11 zainwestuj w telewizję stary. Internet wyjaśnia Twoje kibicostwo
0
@Uukasz_93 a co Ty chcesz od niego? Jak wszyscy grają dno
1
Jak pisałem, że latem potrzeba 5 wzmocnień, to mieliście beke.
Rakitic, Busquets, Arthur, Dembele, Firpo to żenada.
Co dalej z Suarezem i Pique ktoś mi powie?
0
Jak gra Trincao?
0
@jacobFCB tak pomyślałem
0
Astra H radio nie odbiera fal oraz zamek centralny nie działa. O co chodzi?
0
Podobno oszukali Gordona w konkursie Dunkow?
0
Gordon ciągle wsadza to samo. Dobry werdykt
0
Myślę, że w lecie nieuniknione jest 4-5 transferów
0
Co Umtiti teraz zrobił?
0
Z którym transferem wiązaliscie największe nadzieję?
Dla mnie był to Alex Song
1
Polsat Sport Premium 2 mecz Chelsea vs Arsenal 2003/04
3
Właśnie.
Williams byłby dobrym kandydatem
0
Siema.
Czy wie ktoś może na jakiej zasadzie, po jakim czasie zostają wypłacane środki PPK? wraz z początkiem nowego roku złożyłem rezygnację
5
A co was teraz dziwi Semedo?
Gra się tak jak przeciwnik pozwala i jak nakreśli trener.
Zawsze uważałem, że Semedo ma duży potencjał, tylko kwestia jest jak trafia trener do takich piłkarzy, bo talent to nie wszystko
1
Zazdroszczę Realowi Mendyego jak niegdyś Krossa
47
Griezmann fajnie wygląda w tym meczu. Widać, że zaczyna mu odpowiadać piłka Setiena.
Busquets to byłby idealny profil zawodnika gdyby w wyjściowym składzie było 12 zawodników.