0

Wiadomo już co stacje tv będą pokazywać w związku z tą przerwą ligową?

0

Co robić żeby nie zwariować bez piłki?

1

Kogo byście widzieli w Barcelonie latem?
Ja jakoś nie mam przekonania do Lautaro. Wydaje mi się, że jest to drugi Dybala aniżeli 9.

1

Ale derby Los Angeles!

5

To że Braithwait gra dobrze, to historia...
Przy nim widać jak piłkarze Barcelony piłkarsko dużo lepsi grają. Jak śmierdzące lenie, które myślą, że nazwisko ma koszulce samo wygra.

0

Wiadomo który dziennikarz jest zamieszany w aferę z Izą Koprowiak?

0

Czy śledzi ktoś Matheusa Fernandesa i Trincao?

0

Co byście zrobili z Coutinho po sezonie?

0

Od miesiąca czuję się senny, słaby i ciągle zmęczony. W jakim iść kierunku? Morfologia krwi?

0

Wichniarek nie potrafi odmienić słowa wygrać, to co on za kasę bierze z Polsatu. 2 tysie?

0

Eee a jakiej pozycji gra Vidal?

0

Jak taki słaby piłkarz jak Zieliński przebiegł sobie 20 metrów ma lajcie i zrobił asystę?

0

@ShawnC a kto na plus?

0

@Damian11 zainwestuj w telewizję stary. Internet wyjaśnia Twoje kibicostwo

0

@Uukasz_93 a co Ty chcesz od niego? Jak wszyscy grają dno

1

Jak pisałem, że latem potrzeba 5 wzmocnień, to mieliście beke.

Rakitic, Busquets, Arthur, Dembele, Firpo to żenada.
Co dalej z Suarezem i Pique ktoś mi powie?

0

Jak gra Trincao?

0

@jacobFCB tak pomyślałem

0

Astra H radio nie odbiera fal oraz zamek centralny nie działa. O co chodzi?

0

Podobno oszukali Gordona w konkursie Dunkow?

0

Gordon ciągle wsadza to samo. Dobry werdykt

0

Myślę, że w lecie nieuniknione jest 4-5 transferów

0

Co Umtiti teraz zrobił?

0

Z którym transferem wiązaliscie największe nadzieję?
Dla mnie był to Alex Song

1

Polsat Sport Premium 2 mecz Chelsea vs Arsenal 2003/04

3

Właśnie.
Williams byłby dobrym kandydatem

0

Siema.
Czy wie ktoś może na jakiej zasadzie, po jakim czasie zostają wypłacane środki PPK? wraz z początkiem nowego roku złożyłem rezygnację

5

A co was teraz dziwi Semedo?
Gra się tak jak przeciwnik pozwala i jak nakreśli trener.
Zawsze uważałem, że Semedo ma duży potencjał, tylko kwestia jest jak trafia trener do takich piłkarzy, bo talent to nie wszystko

1

Zazdroszczę Realowi Mendyego jak niegdyś Krossa

47

Griezmann fajnie wygląda w tym meczu. Widać, że zaczyna mu odpowiadać piłka Setiena.

Busquets to byłby idealny profil zawodnika gdyby w wyjściowym składzie było 12 zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?