8

Puiq De Jong Pijanic to musi być podstawa w przyszłym sezonie

2

@Barca1992 Hamilton

3

Na czym polega magia Zidana?
Facet wydaje się przeciętnym trenerem, Real w trakcie tych 3 tytułów w Europie i teraz w lidze grał ewentualnie okej, nie rozumiem....

Co do Barcy uważam, że kluczową będzie dyspozycja De Jong i Messiego jeżeli gdziekolwiek mamy dojść w lidze mistrzów. Na nikogo innego w drugiej linii nie można liczyć, niestety

0

@kkbarca okej dzięki

0

Bmw e90 benzyna.
Migający check, spadki, rwana praca silnika.
Ktoś się orientuję?

0

Jeżeli kwota brutto z odszkodowania wynosi 1000 zł to jaka jest to stopa procentowa podatku? Jaka będzie wypłata netto?

0

A gdyby faktycznie zestawić pomoc Pijanic De Jong Griezmann w środku tak jak proponuję Tomasz Cwiakala.
Cała trójka jest zbilansowana.

2

Jak zagrał Griezmann z Messim?

0

Alba nawet przy zwykłym podaniu piłki pajacuje ta noga jak wirtuoz jakiś

0

@KamilZ Dembele do nas wróci?

0

Jak widzicie ligę mistrzów w tym sezonie?


0

Pożegnać : Umtiti, Rakitic, Firpo, Coutinho
Ławka: Alba, Busquets
Włączyć do składu w przyszłym sezonie bez wahania Fatiego i Puiga

Pozyskać uznane nazwisko na lewą i środek obrony i ewentualnie przemyśleć środek pomocy i to tyle.
Wydaje mi się, że kto by nie przyszedł nie posadzi jeszcze Suareza na ławce, a Fati musi się już ogrywać. Gdyby w klubie był Guardiola czy Klopp, Fati byłby od listopada podstawowym skrzydłowym w pierwszej 11.
Busquets w formie okej, ale gdzieś ta pomoc musi być odświeżona. Enrique również posadził Xaviego i dało to świeży oddech.
Alba tak naprawdę gra za asysty do Leo. Nie pamiętam serii meczów w defensywie gdzie byłby mocny.

Jak realnie widzicie wzmocnienie kadry?

0

Thomasa Partey dlaczego klub nie rozpatruje jego kandydatury, 50 mln to dobra cena.
Jak wy uważacie, które pozycje muszą być wzmocnione i kim?

0

@LukaszFan nie wiem jestem kompletnie zielony

0

Kupiłem auto od osoby która miała OC wykupione na 3 miesiące. Po 14 dniach od zakupu przerejestrowałem i ubezpieczyłem samochód w innej ubezpieczalni.
Niestety zapomniałem, że OC od sprzedawcy przechodzi automatycznie, a teraz dostałem list do zapłaty za całą składkę za stary nr rejestracyjny. Co mogę zrobić proszę o podpowiedź

0

Co dalej z Coutinho, są jakieś wiarygodne doniesienia?

0

Defensywny pomocnik, kogo widzicie?

1

Trzaskowski ogarnie drugą turę

4

Co wy z tym Arthurem?
Jedyny dobry mecz z jego udziałem, który pamiętam, to ten z Tottenhamem.
Facet jest bardzo statyczny, oprócz spokoju nie wnosi nic, nie jest witalny i to jego największy problem.
Niech idzie.

Absurd, to fakt, że chcą Pijanica za te pieniądze

1

@BarcaInfo nie pajacuj

0

@koksik2700 nacpany jesteś?

1

Panowie jakieś rady, specyfiki na trzeszczący plastik w samochodzie? Konkretnie boczek od drzwi

0

Panowie warto podciągnąć moc silnika? BMW E90 2 litry 150KM benzyna. Orientuje się ktoś jak to wygląda?

0

@FeloRPS Typowy polaczek cebulaczek :)

0

Piłkarz za grę w reprezentacji jest wynagradzany finansowo? Jak to wygląda

0

NBA 2K20 dlaczego nie ma komentarza?

0

@koziar 40000


.

0

Audi a4 b8 2.0 TFSI vs BMW e90 2.5?

0

@Irmscher10 bmw e90 sedan.
Najbardziej interesuje mnie koszt samego malowania, bo nie miałem z tym styczności i ewentualnie za co mógłbym się ubiegać, czy czas za zwłokę obejmuje, bo teoretycznie ze zbita lampa nie mogę jeździć

0

Witam.
Dziś dostałem na parkingu dzwona.
Mam pęknięty, porysowany zderzak, porysowany błotnik, zbita tynla lampę i do tego dochodzi bijące koło przy większej prędkości.
Orientuje się któryś z was o jakie pieniądze mógłbym powalczyć. Sprawca ma ub w link 4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?