barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Puiq De Jong Pijanic to musi być podstawa w przyszłym sezonie
2
@Barca1992 Hamilton
3
Na czym polega magia Zidana?
Facet wydaje się przeciętnym trenerem, Real w trakcie tych 3 tytułów w Europie i teraz w lidze grał ewentualnie okej, nie rozumiem....
Co do Barcy uważam, że kluczową będzie dyspozycja De Jong i Messiego jeżeli gdziekolwiek mamy dojść w lidze mistrzów. Na nikogo innego w drugiej linii nie można liczyć, niestety
0
@kkbarca okej dzięki
0
Bmw e90 benzyna.
Migający check, spadki, rwana praca silnika.
Ktoś się orientuję?
0
Jeżeli kwota brutto z odszkodowania wynosi 1000 zł to jaka jest to stopa procentowa podatku? Jaka będzie wypłata netto?
0
A gdyby faktycznie zestawić pomoc Pijanic De Jong Griezmann w środku tak jak proponuję Tomasz Cwiakala.
Cała trójka jest zbilansowana.
2
Jak zagrał Griezmann z Messim?
0
Alba nawet przy zwykłym podaniu piłki pajacuje ta noga jak wirtuoz jakiś
0
@KamilZ Dembele do nas wróci?
0
Jak widzicie ligę mistrzów w tym sezonie?
0
Pożegnać : Umtiti, Rakitic, Firpo, Coutinho
Ławka: Alba, Busquets
Włączyć do składu w przyszłym sezonie bez wahania Fatiego i Puiga
Pozyskać uznane nazwisko na lewą i środek obrony i ewentualnie przemyśleć środek pomocy i to tyle.
Wydaje mi się, że kto by nie przyszedł nie posadzi jeszcze Suareza na ławce, a Fati musi się już ogrywać. Gdyby w klubie był Guardiola czy Klopp, Fati byłby od listopada podstawowym skrzydłowym w pierwszej 11.
Busquets w formie okej, ale gdzieś ta pomoc musi być odświeżona. Enrique również posadził Xaviego i dało to świeży oddech.
Alba tak naprawdę gra za asysty do Leo. Nie pamiętam serii meczów w defensywie gdzie byłby mocny.
Jak realnie widzicie wzmocnienie kadry?
0
Thomasa Partey dlaczego klub nie rozpatruje jego kandydatury, 50 mln to dobra cena.
Jak wy uważacie, które pozycje muszą być wzmocnione i kim?
0
@LukaszFan nie wiem jestem kompletnie zielony
0
Kupiłem auto od osoby która miała OC wykupione na 3 miesiące. Po 14 dniach od zakupu przerejestrowałem i ubezpieczyłem samochód w innej ubezpieczalni.
Niestety zapomniałem, że OC od sprzedawcy przechodzi automatycznie, a teraz dostałem list do zapłaty za całą składkę za stary nr rejestracyjny. Co mogę zrobić proszę o podpowiedź
0
Co dalej z Coutinho, są jakieś wiarygodne doniesienia?
0
Defensywny pomocnik, kogo widzicie?
1
Trzaskowski ogarnie drugą turę
4
Co wy z tym Arthurem?
Jedyny dobry mecz z jego udziałem, który pamiętam, to ten z Tottenhamem.
Facet jest bardzo statyczny, oprócz spokoju nie wnosi nic, nie jest witalny i to jego największy problem.
Niech idzie.
Absurd, to fakt, że chcą Pijanica za te pieniądze
1
@BarcaInfo nie pajacuj
0
@koksik2700 nacpany jesteś?
1
Panowie jakieś rady, specyfiki na trzeszczący plastik w samochodzie? Konkretnie boczek od drzwi
0
Panowie warto podciągnąć moc silnika? BMW E90 2 litry 150KM benzyna. Orientuje się ktoś jak to wygląda?
0
@FeloRPS Typowy polaczek cebulaczek :)
0
Piłkarz za grę w reprezentacji jest wynagradzany finansowo? Jak to wygląda
0
NBA 2K20 dlaczego nie ma komentarza?
0
@koziar 40000
.
0
Audi a4 b8 2.0 TFSI vs BMW e90 2.5?
0
@Irmscher10 bmw e90 sedan.
Najbardziej interesuje mnie koszt samego malowania, bo nie miałem z tym styczności i ewentualnie za co mógłbym się ubiegać, czy czas za zwłokę obejmuje, bo teoretycznie ze zbita lampa nie mogę jeździć
0
Witam.
Dziś dostałem na parkingu dzwona.
Mam pęknięty, porysowany zderzak, porysowany błotnik, zbita tynla lampę i do tego dochodzi bijące koło przy większej prędkości.
Orientuje się któryś z was o jakie pieniądze mógłbym powalczyć. Sprawca ma ub w link 4