0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Skąd ten zjazd Messiego w rzutach wolnych?
Czy to tylko i wyłącznie jego głowa i to, że coś mu cały czas ciąży i nie może nad tym zapanować, czy po prostu Leo wybiera niedogodne pozycje i szuka bramki na siłę?
Jakos nigdy nie przykuwalem uwagi do rzutów wolnych, bo to ciężkie rzemiosło, ale zaczyna mnie irytować komentarz meczowy w którym wyliczają mu te próby

0

@MesQueUnClub_87 rozegrałem bodajże 4 godziny i gra mnie nie wciąga, ale wiele osób mi mówi żebym dał szanse. Jak to u Ciebie wygląda

0

Gra ktoś w Cyberpunk 2077?

1

Generalnie Real jak mało który klub na świecie potrafi z wielkiego gówna wychodzić ogromną ręka.
Wszyscy myślą, że to już koniec i festiwal żenady, a tu Real robi Barce i Atletico.
Nie zdziwię się jeżeli na koniec roku to Real wygra ligę dystansując nas i Atletico na poziomie 10 pkt.

Czy to zasługa trenera, czy po prostu piłkarzy, którzy są na innym poziomie mentalnym?

0

Marzy mi się Upamecano do środka obrony.
Mógłby Pan namieszać z Araujo w niedalekiej przyszłości.

0

@Fabik87 ups faktycznie

16

Fati, Pedri, Dest, Araujo to fantastyczna przyszłość tego klubu.
Miejmy nadzieję, że Dembele w tym sezonie na stałe zapisze się w skład Barcelony, a także życzmy Puigowi, że karta się odwróci.

2

Nie wiem co Busquets musi jeszcze zrobić żeby trener dostrzegł jego brak formy i to, że jest zagrożeniem niż wartością dodatnia

2

Asysta Pedriego nie miała prawa dotrzeć do celu, ale gramy z Valladolid...
Ta piłka z ledwością była nakryta.
Nie ujmując Pedriemu nic, bo jest fenomenalny pod względem otwierających oraz ostatnich piłek.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Wiele osób pisze o tym, że Braithwaite nie jest napastnikiem na 1 skład, a kto w tej chwili jest napastnikiem na 1 skład?
Dzięki obecności Martina na boisku proporcje i w ogóle sam atak wygląda lepiej, aczkolwiek błędem jest wystawianie go na skrzydle co zaburza jego obraz gry.
Analogiczna sytuacja dotyczyła Paco Alcasera.
Osobiście wydaje mi się, że najrówniej w tej kampanii gra Dest, czyli młokos który przyszedł kilka miesięcy temu do nowego klubu.


1

@Elnuum przed chwilą do Messiego

42

Najman jest taki głupi...
Stano zrobił z niego kolejne pośmiewisko, a ten cep udostępnia, krótki film w którym Achilles pod murami Trojan wzywa Hectora i widzi w tym analogię do swojego darcia japy " Stanowski ".

Najman wygrał ten rok zdecydowanie

0

Która Chelsea Londyn była najmocniejsza?

Mi się podobała ta Mourinho z 2005

0

@Chwytliwy daj sobie spokój z takimi uwagami

3

Mam wrażenie, że Borek powiedział już wszystko o polskiej piłce.
Ciągle słyszymy o piłkarzach, którzy mają przejść reaktywację o piłkarzach, którzy mogą ciągle liczyć się w kadrze tak jak Grosicki...
Tego nie da się słuchać momentami, nie wiem jakie macie odczucie.
Mati jest spoko, ale czasami zaczyna gadać tak aby po prostu dać innym do zrozumienia, że jest numerem jeden w programie publicystycznym

0

Nie ma karnego, proszę...

0

Cyberpunk 2077 w wersji na ps5 oraz Xbox SX będzie osobną grą do kupienia czy te konsole dostaną aktualizacje tak jak FIFA 21.

Reasumujac mam Cyberpunka 2077 w wersji ps4, a gram na ps5 i zastanawiam się czy jeżeli ukaże się wersja na nowe generację konsol w 2021 roku, to czy żeby w nią zagrać będę musiał kupić ja ponownie, czy dostanę darmowa aktualizacje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyobrażacie sobie gdyby ta Barca z poprzedniego i obecnego sezonu grała w Premier League?
Myślicie, że Liga Mistrzów byłaby realna?

0

Szkoda, że nie trafiliśmy na hegemona typu Bayern czy Liverpool, bo coś czuję, że to PSG uda się ograć choć szanse są 50/50.
Wole bolesna prawdę niż takie oszukiwanie się, że może jednak...

Wolałbym wyżej wymienione drużyny z krótkiego powodu, Barca miałaby czas na rozgrywki ligowe.
A tak to w lutym okazac się być może, że nie ma o co grać.

1

@BarcaInfo 24 października był klasyk, a Cou zagrał 30 minut z Atletico 21 listopada.
Od tego momentu rozegrał tylko 40% minut.
Rzucany po różnych pozycjach w różnych momentach meczu.

1

@Rewolucja123 to zobacz ile zagrał minut i w jakich fazach meczu wchodził.

2

@BarcaInfo stary co Ty piszesz dopiero co wrócił po kontuzji, jest zrzucany po pozycjach, a Ty wymyslasz farmazon.

0

@Worny przede wszystkim nie ma tam środka pomocy. O ile jakkolwiek idzie dobrać dwóch defensywnych pomocników tak ofensywnego rozgrywającego nie ma w ogóle.
Wszystko dzieje się w haosie nie ma piłkarza który przytrzyma piłkę podniesie głowę i podejmie dobra decyzję o konstrukcji ataku.

Nie ma skrzydeł gdzie w Premier League większość klubów bazuje na szybkich atakach.

Obrona w kratkę, bo to zestaw a bardziej zlepek obrońców.
No i Arteta, którego wrzucono do tonącego statku i nie bardzo wie co zrobić

0

@BarcaInfo co musiałeś zrobić?
Nadajesz się tak jak on...
Nie znasz się na piłce i kropka, już wcześniej pisałeś, że Lenglet, to top level wśród obrońców w Europie i co nadal podtrzymujesz te opinie?
Śmiać mi się chce

0

@BarcaInfo idź się połóż

0

@Encore albo utrzymanie w lidze

0

@Uukasz_93 zapytaj @BarcaInfo to jego idol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?