3

Mbappe wczoraj pokazał jak znakomitym jest piłkarzem i jak bardzo zasługuje na indywidualne tytuły.

Tacy pilkarze powinni być wyrozniani!
Według mnie nasz Robert Lewandowski nie ma podjazdu do takich piłkarzy. Owszem Robert zasłużył na indywidualne osiągnięcie, ale nie oszukujmy się gdybyśmy wymienili tych piłkarzy miedzy Bayernem i PSG, to Mbappe miałby większe szansę.

Reasumując bardzo doceniam indywidualności takie jak Neymar, Mbappe czy Fernandes, ale to trochę smutne, ze tak wielkie talentu są uzależnione od tytułów swoich druzyn.
W pamięci mam piękny sezon Ronaldinho 2006 w którym Canavaro zgarnął ZP.

0

Mam nadzieje, ze będą pieniądze w lecie na transfery, bo bez tego ani rusz.
Napad, napad i jeszcze raz napad

0

@Catalanian1991 napisze Ci tylko tyle.
Widać, że nigdy nie grałeś w piłkę, chodzi mi o grę z reguralnym treningiem.
Może bys miał namiastkę tego jak funkcjonuje glowa w całym tym świecie sportowca, a nie się wymądrzasz, czy ktoś potrafi dokopnac do bramki, czy też nie.

0

@Catalanian1991 szkoda Twojego wysiłku, słabe.

0

@Catalanian1991 weź rozbieg i uderz w ścianę koniu

0

@Catalanian1991 chodzi o to, ze nie gra tak jak powinien. Gdyby dostal 3, 4 mecze pod rząd po 90 minut byłoby inaczej.
Odczuwa również, że trener nie ma do niego zaufania, wpuszcza go na ochłapy i co ma zrobić np w takim meczu przy 1-4 ?

2

@Kamileq96 na chwile obecna, to żaden transfer po Suarezie nie jest udany.
Nawet wątpliwy jest De Jong, nie kwestionuje umiejętności, ale pieniądze

1

Przeciez nie było żadnej rewolucji, historia się powtarza. Piłkarze typu Pique, Busquets czy Alba żyją wspomnieniami, ze niegdyś byli najlepsi.
Słabsze kluby jeżeli graja z mocniejsza druzyna wiedza o tym,że są słabsi i muszą to w jakiś sposób nadrobić. Zazwyczaj jest to taktyka, presing i zapier... w obronie. A tu co jest leci babol na wysokości 4 metrów wbiega napastnik doklada gola i jest 3 gol na wyjeździe z wielką Barceloną.

Statystyka się zgadza rok po roku. Bayern dał nam w mordę. To jak mogliśmy ludzic się, że damy rade finalistą, którzy szli w ramie w ramie z Bawarczykami.
Najgorsze jest to, ze kiedyś nabijałem się z Realu, który nie mógł przejsc 1/8, ale 4 raz z rzędu baty to juz popis totalny w kartach historii futbolu.

0

@Azi Nie rozumiesz takich łatwych wniosków i treści?

Widzę, że za bardzo tez się nie popisujesz na forum

0

@Azi nie zadawaj głupich pytań

1

PSG dzisiaj pokazuje ile warte są kontrakty piłkarzy Barcelony.

1

Dokladnie jak ktoś niżej napisał. Paryz gra prosty, szybki futbol i to działa, a Barcelona za wszelką cenę chce udowodnić, ze jej styl jest najpiekniejszy i tylko ona tak potrafi grac. Szkoda tylko, ze zatrzymało się to wszystko w 2016 roku.

3

Nie pamiętam meczu Barcy z PSG w którym, kto inny niż Verratti byłby lepszy w środku pola

1

@Omoziu wystarczy zeby wcześniej siadła mu asysta przy sytuacji Griezmana i byłaby inna głowa

2

Busquets juz pajacuje. Gwiazda

0

Ktoś mi wczoraj odpisał, że gdyby Barca miała zdrowego Pique i Fatiego, to jest konkurencyjna dla każdej druzyny na świecie.
Jaja.

1

Nie ma defenaywnego pomocnika, który by walczył to tak jest. Wbiegają jak w masło

1

@Elpolaco od najmłodszych lat Ronaldo jak już

0

I jak tam Cyberpunk 2077 ? Redzi pokazali jak robić gry w otwartym świecie Rockstarowi?

2

Najbardziej boje się o Busquetsa i boki obrony przeciwko Mbappe.
Oby Busquets nie tracił głupio piłek i powodował kontr rywala, to będzie szansa

0

Wiadomo już czy Araujo mógłby zagrać od 1 minuty?

0

@Borneo i tylko dlatego dostqli z Sevilla w pysk?

0

W ogóle co myślicie o Laporcie ?
Nie wydaje mi się, że przyjdzie on czy kto inny i latem zobaczymy wzmocnienia na miarę tego klubu, bo kto realnie może przyjść i dać zastrzyk ? Garcia?, uważam że Araujo na te chwile jest wyżej i kto tam jeszcze, Memphis...
Pilkarz, który już raz się odbił od wielkiego klubu, piłkarz który zagwarantuje nam bramki na poziomie Eto, Villi czy Suareza? Wątpię.

Co za bajzel i brak realnych szans na powrót do Europejskiej czołówki.
Mamy fajna młodzież jak nie genialna, ale bez 3 mocnych nazwisk możemy sobie pomarzyć.

Mam na myśli napastnika który będzie waliłseriami, defensywnego przecinaka,który będzie biegał i walczył i obrońcę który pospina wszystko razem z Araujo.


0

@Piernik zdecydowanie warto!

0

Jak tam wasze ps5 ?

0

Pomysły na kupon?

1

Neymar ma za chwilę 30 lat, a ludzie mówią, że za chwilę obejmie tron po Messim i Ronaldo.
Przeciez to bzdura. Ney bazuje na dryblingu i szybkości, a z roku na rok to traci.

0

Mam odczucie, że Rivaldo powiedział juz wszystko na tej stronie ....

0

Jak myślicie będą baty z PSG, czy mimo braku obrony jakoś to wyciągniemy chociażby na remis ?

0

@eckov daj spokój. Gdyby nie problemy Liverpoolu z obrona myślę,że ponownie oglądałby plecy czerwonych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?