0

Czy gra bądź grał ktos w Call of Duty Cold War ?

1

Ale mamy młodych. Moriba piekna robota !!

4

Ten mecz powie nam wszystko o ewentualnych szansach na mistrzostwo.
Mam nadzieje, ze piłkarze zdają sobie z tego sprawę i wyjdą walczyć!

1

Czyli Griezman zostaje na kolejny sezon ?
Dzis słyszałem, że Laporta jest jego fanem.

Pytanie czy któryś z dwójki Dembele, Coutinho odejdzie, bo to jedyna szansa na dobrą gotówkę

2

Jak obstawiacie, gdyby Fati byl zdrowy, to miałby 20 bramek w lidze na te chwile ?

Mnie najbardziej urzekł tym, że do strzelenia bramki potrzebuje tak niewiele.

8

Griezman nigdy nie byl tak dobry jak pisano o nim w styczniu. Nie rozumiem tych zali, że znowu ma zjazd, surowe bramki to nie jest wykładnik formy.

Ten zawodnik w tym klubie czasami jest poprawny i to wszystko.

0

Myslicie, że nowy prezydent zrobi czystki, czy bardziej zadziała to na zasadzie zobacze co zastałem i czy da się z tego coś wyciągnąć ?

0

@koksik2700 kolejny spiewak z autotuna

0

@koksik2700 jaki to gatunek muzyki ?

9

Manchester zrobił transfer cudo Bruno Fernandesa

1

Na upadek Barcelony ma wpływ tyle składowych, ze ciężko jest to uargumentowac.
Większość mowi, że to wina Bartomeu i tez najbliżej mi do tego, aczkolwiek kto wiedział, że piłkarzy którzy przychodzili w swoim prime moment Coutinho, Dembele nie dadzą żadnej wartości sportowej, bo dla przykładu Dembele oprócz bramki z Chelsea w lidze mistrzów czym poważnym moze się pochwalić.
Transfer mistrza świata Griezmana ? Nagle zapomniał jak gra się w piłkę?
Czysto teoretycznie gdyby ta trojka dalaby to samo co w poprzednich klubach nasz pion sportowy byłby w innym miejscu.

Do tego dochodzi ciagla zmiana trenera, brak ruchów transferowych w linii defensywnej, bo przecież caly zarzad skupiał się na znalezieniu nowego Alvesa, a teraz zostaliśmy w gówn3m...
Klub jest winny wszystko Messiemu, ale jego ciągle nowe kontrakty co 2 lata żeby za wszelką cenę pokazać Realowi, ze sa w stanie najlepiej opłacać swoją gwiazdę były potrzebne ?
Nie wierze, ze Leo przychodzil do biura i wolał o kolejne miliony....

Ciagle nie mogę pojąć sytuacji finansowej, Bartomeu od 2017 roku rok w rok przedstawiał bilans roczny i mówił, że Barca z roku na rok kończy z coraz to większym zyskiem i przewodzi w Europie zaraz po Realu i United, a dzisiaj WIRUS odkrył te karty i co ?
Po prostu nie stać klub na pilkarza średniej jakości za ok 10 mln.

Pomimo tego wszystkiego wierze, ze za 2, 3 sezony Barceloną wroci do czołówki.
Naprawdę możemy być mocni z takimi piłkarzami jak Pedri, Fati, Araujo, Puig, Dest, De Jong czy Ter Stegen.
Nowy prezydent będzie miał ręce pełne roboty !

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720758#comment-8720758

Wpis z lipca 2020

W chu.. mam czy miałem rację, ale zobaczcie sobie jak działa ta strona.


0

@Don Lucas dokładnie myślę, że 7 na 10 trenerów zrobiłaby to samo, ale nasi eksperci na tej stronie wiedza lepiej co zrobić @BarcaInfo, a trenera najlepiej obrzucić gówn3m.

Czemu nikt Messiego nie rozlicza z roli kapitana i przywództwa na boisku.
Drugi mecz w tym tygodniu, a facet glowa na dół.


26

Manchester City Pepa Guardioli zasługuje na zdobycie Ligi Mistrzów.
Patrząc realnie, to w tym sezonie graja najrówniej. Obok Bayernu i PSG są papierowym faworytem.

Idealny moment dla Pepa aby się przełamał !

0

W ogóle jak tam Semedo sobie radzi w Premier League?

2

Tak się gra. Strzał i gol !

2

Diament portugalskiej pilki Trincao hahaha

3

Wychowankowie Barcelony zazwyczaj są bezpłciowe, a jedyne co potrafią robić to celnie podać i utrzymać się przy piłce.

Dlatego taki Alena idąc do Getafe nie daje nic, bo tam nie wystarczy podać do najbliższego jak tu. To samo z Rafinha, Denisem Suarezem itp.

Cała ta banka o bajecznym stylu gry idzie do kosza.

2

Pamiętam jak niegdyś Mathieu byl krytykowany za pieniądze i wiek w jakim przyszedł do klubu. A było to w okresie, kiedy Barceloną robiła rewolucje po sezonie Martino.

Dzisiaj można śmiało uznać, że był to świetny transfer.

0

@ObiektywnyKibic121 mija 24 minuta, a Barca nie zrobiła nic z przodu.
W takich meczach zawodnicy pokroju Dembele notują przynajmniej asyste i kilka udanych dryblingów.
Masakra jakie czasy nastały

0

Drużyny ktore graja przeciwko Barcelonie, ktora nie ma nominalnej 9 mają tak ułatwione zadanie w obronie, nie muszą nawet biegać, a co najgorsza przy tym stylu Barcy wystarczy, że stana dwoma liniami i się przesuwają od prawej do lewej, bo tak chodzi piłka w astromicznej prędkości

0

Myślicie, że Laporta ogarnie w końcu te przesadne kwoty kontraktu w Barcelonie ?

Czy załóżmy, że przyjdzie Depay i dostanie ok 15 mln na start ?

1

Na potwierdzenie, znowu licza, licza Gramerud nie ma szans, a tu o 2 punkty wygrywa. Jaja.....

6

Mam wrażenie, że nawet komentatorzy oraz eksperci TVP nie ogarniają jak liczone są punkty w skokach narciarskich.

Babiarz liczy skok Paschke czy czasami nie wyprzedzi Stocha dodaje, obejmuje, a ten przegrał ostatecznie prawie 4 punktami.

2

@Elnuum brak szkoły się udziela widzę

1

Wiadomo kiedy Fati wraca ?

0

Myślicie, że transfer Alaby jest realny?

Alaba Araujo to byłoby coś

1

Panowie nie ma co się łudzić, że wróciła szansa na mistrzostwo hiszpanii.
Aby tak się stało Barca musiałaby wygrać wszystko w tym mecz z Atletico i Realem, po prostu nie ma szans

4

Niektórzy myślą, że gdyby trenerem byl Xavi to ta druzyna wczoraj by przynajmniej zremisowała, a w lidze mielibyśmy 6 punktów przewagi nad Realem i Atletico.

Koeman wykonuje swietna prace z młodzieżą, wiedział na co się pisze przychodząc tu po 8:2 z Bayernem.
Bartomeu nie dał mu napastnika oraz defensywnego pomocnika tak jak chciał, notorycznie o tym mówił.
Głęboko wierze, ze postawi te druzyne jak reprezentacje Hiszpanii, ale nie wierze, ze w następnym sezonie ten klub będzie zdolny do gry o najwyzsze cele.
Priorytetem jest odbudować cały pion sportowy, a nie bujać się prawie 10 lat jak United czy Milan.

2

Nie mogę wytłumaczyć sobie jak tacy piłkarze, szczególnie bardzo dobrze oplacani mogą dostawać baty co sezon.

Kiedy druzyna jest słabsza, to zazwyczaj nadrabia to sercem i płucem, ora w każdym fragmencie boiska, a Barca zwyczajnie jest klubem frajerów do bicia.

Normalnie kiedy pracownik przez 4 lata robilby taka kupę dostałby dyscyplinarkę, ale to pewnie na przestrzeni roku badz jakas reprymendę i nizsza pensje do momentu aż się poprawi.
System tego klubu jest zniszczony od podstaw, nawet Ci w biurze nie potrafią zrobić dobrej roboty skoro klub sięga dna na tle finansów.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?