barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy gra bądź grał ktos w Call of Duty Cold War ?
1
Ale mamy młodych. Moriba piekna robota !!
4
Ten mecz powie nam wszystko o ewentualnych szansach na mistrzostwo.
Mam nadzieje, ze piłkarze zdają sobie z tego sprawę i wyjdą walczyć!
1
Czyli Griezman zostaje na kolejny sezon ?
Dzis słyszałem, że Laporta jest jego fanem.
Pytanie czy któryś z dwójki Dembele, Coutinho odejdzie, bo to jedyna szansa na dobrą gotówkę
2
Jak obstawiacie, gdyby Fati byl zdrowy, to miałby 20 bramek w lidze na te chwile ?
Mnie najbardziej urzekł tym, że do strzelenia bramki potrzebuje tak niewiele.
8
Griezman nigdy nie byl tak dobry jak pisano o nim w styczniu. Nie rozumiem tych zali, że znowu ma zjazd, surowe bramki to nie jest wykładnik formy.
Ten zawodnik w tym klubie czasami jest poprawny i to wszystko.
0
Myslicie, że nowy prezydent zrobi czystki, czy bardziej zadziała to na zasadzie zobacze co zastałem i czy da się z tego coś wyciągnąć ?
0
@koksik2700 kolejny spiewak z autotuna
0
@koksik2700 jaki to gatunek muzyki ?
9
Manchester zrobił transfer cudo Bruno Fernandesa
1
Na upadek Barcelony ma wpływ tyle składowych, ze ciężko jest to uargumentowac.
Większość mowi, że to wina Bartomeu i tez najbliżej mi do tego, aczkolwiek kto wiedział, że piłkarzy którzy przychodzili w swoim prime moment Coutinho, Dembele nie dadzą żadnej wartości sportowej, bo dla przykładu Dembele oprócz bramki z Chelsea w lidze mistrzów czym poważnym moze się pochwalić.
Transfer mistrza świata Griezmana ? Nagle zapomniał jak gra się w piłkę?
Czysto teoretycznie gdyby ta trojka dalaby to samo co w poprzednich klubach nasz pion sportowy byłby w innym miejscu.
Do tego dochodzi ciagla zmiana trenera, brak ruchów transferowych w linii defensywnej, bo przecież caly zarzad skupiał się na znalezieniu nowego Alvesa, a teraz zostaliśmy w gówn3m...
Klub jest winny wszystko Messiemu, ale jego ciągle nowe kontrakty co 2 lata żeby za wszelką cenę pokazać Realowi, ze sa w stanie najlepiej opłacać swoją gwiazdę były potrzebne ?
Nie wierze, ze Leo przychodzil do biura i wolał o kolejne miliony....
Ciagle nie mogę pojąć sytuacji finansowej, Bartomeu od 2017 roku rok w rok przedstawiał bilans roczny i mówił, że Barca z roku na rok kończy z coraz to większym zyskiem i przewodzi w Europie zaraz po Realu i United, a dzisiaj WIRUS odkrył te karty i co ?
Po prostu nie stać klub na pilkarza średniej jakości za ok 10 mln.
Pomimo tego wszystkiego wierze, ze za 2, 3 sezony Barceloną wroci do czołówki.
Naprawdę możemy być mocni z takimi piłkarzami jak Pedri, Fati, Araujo, Puig, Dest, De Jong czy Ter Stegen.
Nowy prezydent będzie miał ręce pełne roboty !
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720758#comment-8720758
Wpis z lipca 2020
W chu.. mam czy miałem rację, ale zobaczcie sobie jak działa ta strona.
0
@Don Lucas dokładnie myślę, że 7 na 10 trenerów zrobiłaby to samo, ale nasi eksperci na tej stronie wiedza lepiej co zrobić @BarcaInfo, a trenera najlepiej obrzucić gówn3m.
Czemu nikt Messiego nie rozlicza z roli kapitana i przywództwa na boisku.
Drugi mecz w tym tygodniu, a facet glowa na dół.
26
Manchester City Pepa Guardioli zasługuje na zdobycie Ligi Mistrzów.
Patrząc realnie, to w tym sezonie graja najrówniej. Obok Bayernu i PSG są papierowym faworytem.
Idealny moment dla Pepa aby się przełamał !
0
W ogóle jak tam Semedo sobie radzi w Premier League?
2
Tak się gra. Strzał i gol !
2
Diament portugalskiej pilki Trincao hahaha
3
Wychowankowie Barcelony zazwyczaj są bezpłciowe, a jedyne co potrafią robić to celnie podać i utrzymać się przy piłce.
Dlatego taki Alena idąc do Getafe nie daje nic, bo tam nie wystarczy podać do najbliższego jak tu. To samo z Rafinha, Denisem Suarezem itp.
Cała ta banka o bajecznym stylu gry idzie do kosza.
2
Pamiętam jak niegdyś Mathieu byl krytykowany za pieniądze i wiek w jakim przyszedł do klubu. A było to w okresie, kiedy Barceloną robiła rewolucje po sezonie Martino.
Dzisiaj można śmiało uznać, że był to świetny transfer.
0
@ObiektywnyKibic121 mija 24 minuta, a Barca nie zrobiła nic z przodu.
W takich meczach zawodnicy pokroju Dembele notują przynajmniej asyste i kilka udanych dryblingów.
Masakra jakie czasy nastały
0
Drużyny ktore graja przeciwko Barcelonie, ktora nie ma nominalnej 9 mają tak ułatwione zadanie w obronie, nie muszą nawet biegać, a co najgorsza przy tym stylu Barcy wystarczy, że stana dwoma liniami i się przesuwają od prawej do lewej, bo tak chodzi piłka w astromicznej prędkości
0
Myślicie, że Laporta ogarnie w końcu te przesadne kwoty kontraktu w Barcelonie ?
Czy załóżmy, że przyjdzie Depay i dostanie ok 15 mln na start ?
1
Na potwierdzenie, znowu licza, licza Gramerud nie ma szans, a tu o 2 punkty wygrywa. Jaja.....
6
Mam wrażenie, że nawet komentatorzy oraz eksperci TVP nie ogarniają jak liczone są punkty w skokach narciarskich.
Babiarz liczy skok Paschke czy czasami nie wyprzedzi Stocha dodaje, obejmuje, a ten przegrał ostatecznie prawie 4 punktami.
2
@Elnuum brak szkoły się udziela widzę
1
Wiadomo kiedy Fati wraca ?
0
Myślicie, że transfer Alaby jest realny?
Alaba Araujo to byłoby coś
1
Panowie nie ma co się łudzić, że wróciła szansa na mistrzostwo hiszpanii.
Aby tak się stało Barca musiałaby wygrać wszystko w tym mecz z Atletico i Realem, po prostu nie ma szans
4
Niektórzy myślą, że gdyby trenerem byl Xavi to ta druzyna wczoraj by przynajmniej zremisowała, a w lidze mielibyśmy 6 punktów przewagi nad Realem i Atletico.
Koeman wykonuje swietna prace z młodzieżą, wiedział na co się pisze przychodząc tu po 8:2 z Bayernem.
Bartomeu nie dał mu napastnika oraz defensywnego pomocnika tak jak chciał, notorycznie o tym mówił.
Głęboko wierze, ze postawi te druzyne jak reprezentacje Hiszpanii, ale nie wierze, ze w następnym sezonie ten klub będzie zdolny do gry o najwyzsze cele.
Priorytetem jest odbudować cały pion sportowy, a nie bujać się prawie 10 lat jak United czy Milan.
2
Nie mogę wytłumaczyć sobie jak tacy piłkarze, szczególnie bardzo dobrze oplacani mogą dostawać baty co sezon.
Kiedy druzyna jest słabsza, to zazwyczaj nadrabia to sercem i płucem, ora w każdym fragmencie boiska, a Barca zwyczajnie jest klubem frajerów do bicia.
Normalnie kiedy pracownik przez 4 lata robilby taka kupę dostałby dyscyplinarkę, ale to pewnie na przestrzeni roku badz jakas reprymendę i nizsza pensje do momentu aż się poprawi.
System tego klubu jest zniszczony od podstaw, nawet Ci w biurze nie potrafią zrobić dobrej roboty skoro klub sięga dna na tle finansów.