0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dumfries już w FIFA 19 był dobry

0

Pozytywna wiadomość i w końcu jakieś pieniądze za transfer.

1

Jak wyszedł Zambrotta w Barcelonie ?
Badz co bądź, krótka przygoda, a obiecywałem sobie po tym transferze

1

@mextexperu no i co ?
I się spakowali, a może to jest tak, że my wierzymy w Lewandowskiego, bo gdyby go nie było spojrzelibyśmy realnie na te drużynę i cieszylibyśmy się tak jak reprezentację dla których sukcesem jest awans na jakikolwiek turniej, a nie pierdolety na miarę Tomaszewskiego (...)

3

@IronSanHybrid Zibi podzwonił po kolegach i wszyscy byli zgodni, Zibi top, top trener, top jeżeli chodzi o taktykę

Kabaret

1

Wczoraj pewien widz w hejt parku rzucił hasło, że jeśli Lewandowski nagle by zrezygnował, to w sumie katastrofa się nie dzieje.

Eliminacje jakość przebrniemy, z turnieju odpadamy.
Pomyśleć na chłodno, to trochę tak jest, czy gramy żelazno, rezerwowa, mieszaną czy też w innym systemie gramy tak samo przeciętnie.

1

Nie bierzcie narkotyków, bo was zmiotą z planszy.

Uważacie, że tacy piłkarze jak Glik, Krychowiak powinni odpuścić kadrę?
Aby Sousa mógł wymienić w pełni skład, oczywiście pomimo bramki i napastnika (...)

3

Francja przypomina mi trochę te z 2006 roku kiedy nie dało się jej oglądać, a mimo to weszła do finału.

Generalnie poziom tych mistrzostw jest średni, meczów dobrych na palcach jednej ręki.
Faworyta wyraźnego nie ma, bo Włosi nie mieli jeszcze testu

1

Jeżeli naruszyć przepisy UEFA to teraz. Reprezentacja Węgier zasłużyła aby zostać dłużej na tej imprezie.

3

@VirtuoZ przejdźmy najpierw Szwecję, serio

4

Cieszmy się z tego remisu, a nie piszmy, że mimo wszystko nie było tego czy tamtego, albo hiszpania była słaba.

Pierdoleni3 starego piernika.
Chłopacy sprawili, że możemy być dzisiaj dumni !

0

Mam nadzieję, że ten uznany gol będzie przełomem w przepisach o spalonym.
Morata miał wychyloną rękę czy tam bark, ale co to zmienia? Dla mnie nic.
Bardzo dobra decyzja sędziego!

Czekam na hejt ekspertów TVP jeżeli linia pokaże, ze faktycznie ta reka była wychyloną. Ciekawe co by powiedzieli w odwrotnej sytuacji.

11

@MaziFCB sam jesteś dramat marudo

0

@arasz1819 Jestem obiektywny. Uważam, że chciał zabłysnąć a sam dostał pocisk.

A tak na marginesie, po prostu zapytałem o co mu chodzi z tym tweetem, bo ja np nie wiem

0

@Kusco15 no dobra i o co mu chodzi ?
Pierwszy mecz w pape, drugi remis z 3 bramkami Leo. Koniec końców mistrzostwo dla Realu, a sam Ronaldinho grał słabo, strzelał z 11 i rzutów wolnych.

A o ile pamiętam to w tych meczach wcale nie ośmieszał Ramosa.
Chyba, że pomylił sezony z tym 0:3 na Bernabeu rok wcześniej.

W sumie to Ramos swoją odp go wyjaśnił

0

@NaFazieHitman oo największa maruda odpowiedziała

0

Ronaldinho chyba był nacpany i pomylił zdjęcia jak pisał tego tweeta do Ramosa.

2

Hasbulla to jest gość

0

Jestem pod ogromnym wrażeniem reprezentacji Włoch.
Zarówno oni jak i nasza reprezentacji zaczynała z tego samego poziomu, przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy kibica.

Dzisiaj te reprezentację widzę obok Francji i Portugalii do zdobycia tytułu.
O ile Włosi zrobili nie krok, a kilometr do przodu, to jak nazwać naszą kadrę?

Mam dosyć gadania, że indywidualnie mamy piłkarzy na poziomie światowym, że to najlepsza generacja piłkarzy i co z tego, gdzie jest ten kolektyw ?
Cały syf zaczyna się od złotoustego, nieomylnego Bońka, który w moich oczach z każdym kolejnym rokiem traci.
Idealnie podsumował go Mateusz Rokuszewski, wg Bońka młody dziennikarz, zwykły leszcz.

Nie dam się więcej oszukać, w tej chwili uważam, że sukcesem jest awans do jakiejkolwiek imprezy, to nasz poziom !

0

Co z Coutinho totalnie nic ?

2

Barcelony nie stać na piłkarza z pensja 10 mln plus za darmo, a wy o Mbappe piszecie.

0

Kto komentuje Francję z Niemcami ?

48

Czy tylko Polacy nie potrafią wybiegać meczu ?
Węgry zasuwają po całej szerokości, długości

3

To chyba najlepsza druzyna Portugalii jaka widziałem

1

@Conradxc misja futbol

1

Pamiętam jak w Misji Futbol o Lewandowskim, Miliku, Teodorczyku oraz Piątku mówiono, że mamy najlepszy atak na świecie (reprezentacja) tzw. Bogactwo napastników.

Dzisiaj ten pierwszy nie oddaje celnego strzału ze Słowakami, drugi ciągle w szpitalu, o trzecim już nikt nie pamieta, a czwarty nigdy nie był tak dobry jak się mówiło.

Niestety ale mamy jakieś dziwne tendencje, począwszy od zachłyśnięcia sie rankingiem FIFA w 2016 roku

2

W sumie to jaki macie stosunek do gry Lewego w kadrze ?
Zawszę się mówi, że koledzy (...)

Ale przecież mówi się, że to najlepszy piłkarz na świecie. Dla mnie jest on najlepszym, ale napastnikiem, niestety kadra uwypukla jego braki.
Robert nie potrafi przedryblować piłkarza 1 na 1, minąć na szybkości, zagrać ze skrzydła czy z głębi pola. Wydaje się w takiej układance dość czytelny.

Zobaczcie chociażby Depaya z pierwszych minut jak wjechał na pełnym fazie mijając 3 piłkarzy, niewiele zabrakło żeby otworzyć wynik spotkania.

Reasumując Robert jest świetnym piłkarzem, ale czy to ta sama piłka co Neymar, Mbappe, Messi czy Ronaldo ?

1

Mam nadzieję, że wejdzie Grosicki, aby szarpnąć, kiwnąć i dać impuls tej drużynie

0

Po co Wijnaldum jak jest Busquets ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?