barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo co możesz o nim napisać, po prostu pytam
1
Collado to leszcz ?
Dużo znajomych się z niego nabija
0
@mekston Stary przecież Ty używasz słów których nie rozumiesz nawet, to po co się do tego odnosisz.
3
" MAX, MAX, MAX, MAX "
Nie da się już czytać, ani słuchać komentatorów Eleven szczególnie Sokola.
Skąd to się wzięło w ogóle ? Stąd, że to jedyny kierowca, który na poważnie może zagrozić Lewisowi, bo jest za nudno kiedy Mercedes wygrywa?
Dla mnie jeżeli ktoś jest w czymś dobry, nieustannie się rozwija to niech zwycięża nawet i do końca świata.
Max jeszcze nic nie wygrał, sam rozbijał bolidy swoje i innych, a robi się z niego nie wiadomo kogo.
Nie jestem fanem ani jednego, ani drugiego, ale to Lewsi jest mistrem i narazie jest 7:0 a ciągle się mu ujmuje, z każdej strony.
Max i ten cały Horner to kawał cynika.
Od początku sezonu pitolą o tym jak Mercedes to i tamto (...)
Dla mnie incydent wyścigowy, aczkolwiek mogli obaj rozegrać to inaczej.
Każda inna kara byłaby przesadzona.
0
@Tasde jaki Ty jesteś G....
0
@Tasde czy ja napisałem, że on nie zawinił?
Zgadzam się z jego wina, ale nie piszmy, że ta kara jest zbyt mała, bo Lewis jedzie, a Max wypadł.
0
@mekston daj spokój xd
0
@Encore każdy z was tak napisze, bo po prostu ludzie go nie lubią.
Oceniajcie obiektywnie
3
A Max jak się zachował?
Te jego przyruchy w końcu zebrały żniwo.
Obaj kierowcy zawinili, ale nie piszcie, że 10 sek to śmieszna kara, bo wydaje mi się, że jest karą z górnej półki za ten incydent.
0
@LionelM95 Marcelina Zawadzka ja zjada i wypluwa
0
@Herato wciągnie go lekko
2
Waszym zdaniem najlepsza trójka raperów w Polsce to ?
Według mnie :
Wilku WDZ
Eldo
Sokół
0
Orietuje się ktoś jakie przychody może generować kanał sportowy i jak to później może wyglądać w przełożeniu na dochód netto/ os ?
0
Florentino Perez to taki sam wieśniak jak nasz Jan Tomaszewski tyle, że Jan nigdy nie mówił z ukrycia.
6
@Colin94
Jak ja tesknie za tym prostym życiem kiedy wszyscy spotykali się po szkole o 18 na boisku i mama musiała wołać przez okno żeby przyjść do domu, bo woda jest ciepła.
Człowiek wracał zmęczony, zasypiał i witał nowy dzień nie martwiąc się o to " co ja będę robił w weekend "
0
Tak na marginesie odnośnie wczorajszego hejt parku.
Eldo to bardzo mądry człowiek!
Generalnie kiedy zaczynałem słuchać hip hopu inni ludzie, którzy tego nie słuchali mieli złe zdanie o raperach.
Czyli że są to ludzie trochę na marginesie społecznym, prostacy i ludzie bez szkół.
Po latach słuchając takich ludzi jak Sokół, Eldo czy Tadek uważam, że tacy raperzy biją na łeb wiedzą, obyciem, zasadami przede wszystkich wszystkich tych mądrzejszych po szkołach, szkołach muzycznych śpiewaków. Nie wspominając już o tej nowej generacji raperów, których nie da się słuchać, bo za bardzo nie mają nic do powiedzenia.
2
Najwiekszy minus Mateusza Borka.
Jest zbyt stanowczy, pewny siebie, a wręcz arogancki momentami.
Jest Kaziu Węgrzyn, a tak naprawdę go nie ma. Zagadany.
Przychodzi Michniewicz do Stana po 1 w nocy, a Stano nie istnieje.
Reasumując, Stano ma dwóch super gości, widzowie mają dwóch super gości, a nie mogą nawet się dodzwonić ponieważ Mati Borek musi powiedzieć A,B,C i nawet Z.
1
Michniewicz sobie myśli, " co Ty pierdoli.. człowieku "
1
@DaPidejpi lepiej obejrzeć LIVE Stanowskiwgo w Kanale Sportowym
0
@masq w ps plus za darmo
0
@kuz na sucho, mokro czy pianka ?
0
@Objectivo czy ogoli na gładko jak zwykła maszynka jednorazowa ?
2
Philips OneBlade czy któryś z was używa tej maszynki ?
0
Według was Aguerro jest w stanie strzelić ok 20 bramek w la lidze ?
6
Dajcie spokój z tym Griezmannem.
Po przyjściu Aguerro, Depaya i powrocie Fatiego, gdzie on niby będzie grał?
Ma przesiedzieć sezon, dwa i odejść za darmo do Lyonu badz innego klubu z Ligue?
0
@Sysia11 a ile czysto sportowo wart jest Griezman ? 30 baniek ?
0
Stano właśnie rusza 24 godzinny hejt park
22
@amanter nadal wierzycie w ten szajs ?
0
@Vebrol Piotr Zieliński lubi to
1
Okropnie to wygląda
Coutinho
Dembele
Umtiti
Pjanic
Cała ta czwórka ma grube kontrakty i cala ta czwórka pewnie zostanie.
Realnie patrząc, to ewentualnie dwa nazwiska uda sie wypożyczyć.
Co dalej ? A no jeszcze gorzej. Nie mamy defensywnego pomocnika, którego potrzebujemy na wczoraj, nie wiem czy możemy sobie pozwolić na całoroczne obrażanie Busquetsa...