0

@Uukasz_93 w czym rzecz ? Nie znam tematu

3

Zastanawia mnie jeden fakt.

Young Boys czy Club Brugge mimo piekielnie słabszej kadry potrafi zarówno wygrać jak i zremisować mecz z pretendentami do finału.
Sa na świecie drużyny które na papierze są bez szans, ale potrafią wywalczyć wynik.
Leicester, Monaco, Lille na dystansie pełnego sezonu wybiegały mistrzostwo.


Czy Barcelona na każdej pozycji musi mieć lepszego piłkarza od przeciwnika żeby coś wywalczyć w pojedynczym meczu ?
Nie pamiętam meczu, kiedy nie byliśmy faworytem, a coś ugraliśmy.
Ewentualnie batalię z Chelsea czy Milanem w latach 2004/2006
No ja pi3rdole czy ten klub w DNA ma granie po najniższej linii oporu ?

1

@albi nie odpisuj na komentarze, jeżeli nie czytasz ze zrozumieniem

5

Koeman to taki drugi Mourinho z najnowszej historii.
Zamyka się na piłkarzy, ma swoje fanaberie i myśli, że jest nieomylny.

Mam nadzieję, że Laporta faktycznie myśli nad zmianą trenera, bo to już dochodzi za daleko.

1.Barcelona nie ma tożsamości, każdy mecz wygląda inaczej, brak powtarzalności
2.Niezrozumiałe zestawianie obrony
3.Brak reakcji, bądź za późną na wydarzenia meczowe, w meczu z Bayernem aż się prosiło o min 2 zmiany po przerwie
4. Skreślanie piłkarzy
5. Brak wynikow z przeciwnikami walczącymi o puchary, pamiętam 2 dobre mecze. Ten 1 z Juve i rewanz z PSG
6. Ślepo zapatrzony w niektórych piłkarzy tak jak Pedri czy Busquets

Na plus... inwestycja w młodzież i na tym koniec.

Co uważacie?
Holender powinien prowadzić Barcelonę?

0

Szkoda, ze Luk De Jong nie zdążył dobiec do piłki i strzelić gola. Może wtedy Roberto i inni nie mieliby focha na kibiców

0

Gdyby, gdyby Messi wczoraj zagrał meczu z Bayernem byśmy nie przegrali.
Notoryczne komentarze w sieci.

Ups.... XD

2

Niech wejdzie ten Demir i Coutinho, bo Depay nie ma z kim grac z przodu.
Przeciez L. De Jong z Roberto nic już nie wniosą...
Dramat

0

@fcbarcafan19 Hamilton ewidentnie wygrał pozycje. To był wolny zakręt, a Max jechal na limitach toru, odcięło mu głowę

0

@Encore jakie kary wchodzą w grę?

0

@Ghotti nie u fanbojów Sony, bo takie sa fakty. Ta gra to arcydzieło, wszystko tam zagrało!

0

Ghost od Tsushima nakrył czapką Wiedzmina czy Assassins !

0

Witam
Zostawiłem czerwone buty adidas ozweego na słońcu, czytam o barwnikach do tkanin .
Czy ktoś z was miał z czymś takim styczność i może ewentualnie mi doradzić czy w ogóle jest sens ?

0

Boniek wyszedł jak leszcz w hejt parku.
Dostaje pytanie, odpowiada na nie idąc 20 km na około, zmienia temat i myśli, że jest gość bo dużo nawija

0

@Encore kiedy wraca ?

1

@hayek Coutinho to bardziej skrzydło, Puig nie gra także jakby go nie było

0

Czyli nominalnie mamy 4 środkowych pomocników w kadrze w tym 3 grających w wyjściowej 11

1

Zibi top. .


0

@TheNekro94 tutaj akurat bardziej myślę, że klub potrzebował napastnika, a kupili 6 pomocnika
Xavi
Iniesta
Busquets
Thiago
Keita
Fabregas

4

Pamiętacie wymianę Eto + 70 mln za Ibre ?

Nie mówmy, że nieudolne transfery dzieją się w ostatnich latach, bo już wtedy była porażka.
Sprzedaż Thiago za marne 20 mln ?
Kupno Fabregasa za grubo ponad 50 ?

4

Gdyby tylko Pjanic był tym z Serie A w tym sezonie...

0

@FC1899Barca a gdzie masz Araujo ?

1

Czyli łączna kwota 50 Griezmann + 30 Emerson + 16 Moriba to nie brzmi jak plan po klauzulę Hallanda ?

0

@cat_r37 z taką ilością minut to i Martin by postrzelał.
Poza tym jest bezużyteczny, a pieniądze pobiera zbyt duże

1

Po co nam Griezmann ?
Facet nie strzela, nie asystuje, nawet nie drybluje !
Od dwóch lat jest lincz na tej stronie w jego stronę, a teraz jak to jest ?

1

@HansFCB może Dybala, Lautaro

0

@macio_944 przynajmniej ich stać

0

@JimMorrisonFCB to nie ma w ogóle tematu

0

Nawet jeśli udałoby się spieniezyc Emersona i Moribe odpowiednio za 30mln oraz 20mln lepiej zostawić pieniądze i przeprowadzić pewny transfer niż to co wymyślą na poczet chwili.

50 mln to juz coś wiedząc, że klauzula Hallanda za rok to 80 baniek.


Generalnie największe brakinwidze w środku pola więc zdecydowanie wolalbym transfer do drugiej linii niż na sile napastnika

2

Leeds płaci za Jamesa United 28 mln + bonusy... o co tu chodzi ?

0

@Dojaar wątpię, że 30 mln to realna kwota.
Stawiam między 18 a 22 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?