barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ tan Camavinga szybko myśli i podejmuje dobre decyzję
0
Benzema piłkarz który gra od 2009 dla Realu.
Piłkarz który był najbardziej niedoceniany w czasach Ronaldo. Zawsze był tym trzecim w ataku
2
Ten klub zaczął psuć się od własnej broni.
Gadanie o DNA Barcelony to jakiś żart!
Już od 5 lat Barcelona nie budzi żadnego postrachu w Europie.
No ale okej, niech szukają trenerów i piłkarzy z " DNA BARCY "
0
Niewiarygodne, że pod uwagę jest brany Roberto Martinez.
Kolejny cielak z Evertonu...
Według mnie tylko Conte mógłby to ogarnąć w sezon.
Jeżeli mowa o Xavim, na pewno potrzebowałby kilku sezonów aby stworzyć drużynę na własne modło.pp
0
Wiadomo coś na temat Koemana ?
Czy wczoraj coś się wylało poważnego, czy cisza ?
1
Chciał złożyć się do przewrotki, ale przypomniało mu się, że rodzinny mu zakazał takich wybryków ze względu na plecki
7
Najmocniejsza strona De Jonga to uderzenia głową ?
Ciekawe jak strzela gorszą noga XD
1
Zysk z Emersona pójdzie na odprawę Rudego ech...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Koeman mowi, że Puig musi wiele rzeczy poprawić....
Ciekawa rada
1
@Ziemny a kto lepszy ?
0
Busquets potrenował medium kicki w weekend na salce treningowej.
Chciał postraszyć rywali przed chwilą
0
Twitter donosi, że Koeman w kalendarzu klubowym w przerwie miał odznaczyć wkalkulowana porażkę z Granada aby Laporta nie był zły po meczu.
Kpią z tego klubu na wszystkie sposoby, a mnie nawet już to nie denerwuje
4
Ta druzyna na mecze powinna dojeżdżać busami dorwanymi gdzieś z OTTOMOTO.
Na 4 busy z jedną pauza na szczocha.
W środku zakaz słuchawek i smartfona, ale wówczas za to plecak do którego mogliby wpakować swoje korki i stroj, ewentualnie spodenki pod dresami już żeby za długo się nie przebierać.
Na stadionie bez szatni, a przebieranie przy linii bocznej.
Maks 2 pilki na rozgrzewce.
W trakcie meczu do popitki butelka wody badz napoju pomarańczowego z witaminą C marki ALA, OLA.
Po wygranej jakaś dieta by się przydała.
I może wtedy kurw@ uswiadomiliby sobie w końcu, że już nie są gwiazdami przed którymi inni się boją tylko zwykłymi ogórami.
2
A gdyby tak ściągnąć Aduriza do De Jonga i pograć na dwóch napadziorów ?
0
Podziwiam wszystkich ludzi odpowiedzialnych za drużynę.
Od przynajmniej dwóch sezonów nie ma linii pomocy, do tego dwóch w tym oknie odeszło, a klub ściąga stopera leszcza, bocznego obrońcę, którego i tak sprzedaje, a trener szuka napastnika do ataku mimo, że ma ich 6 no, ale i tak ściągają 7 leszcza.
Masakra, ten klub to ŚWIATOWY MEM na każdym polu.
Wyniki
Transfery
Kontrakty
Atmosfera
Prezesury
Długi
Trenerzy
0
Mam madzieje, że Luk nie wejdzie, bo jeszcze uda mu się strzelić, a Rudy powie, że trafił z transferem
0
Ale mnie zamuliło w tej 1 połowie.
Dobrze, że Pedri nie gra bo bym usnął
0
Dlaczego Kanał Sportowy tytułuje bluzy napisem " IL FENOMENO " ?
Na Ronaldo nie mówiło się El Fenomeno ?
0
Za co oni pieniądze pobierają?
0
Ten klub nie ma środka pola.
Od j3banych kilku już lat !
2
Kto w tym klubie będzie chciał grać ...
Co za porażka, jakich czasów doświadczamy
0
To co w końcu Pedri dzisiaj odnotuje liczby, bo jak nie w takim meczu to kiedy ?
0
A teraz szczerze.
Wolelibyście w drużynie Pedriego czy Camavinge?
0
@AmigoBlancos o Martialu też mówiono podobne rzeczy. Piłkarz bez układu nerwowego.
Dajmy mu pograć sezon, dwa
0
@baartekk97 podaj proszę sukcesy niemieckich drużyn w Europie?
Piszmy o całokształcie, bo gadasz pierdolety jak Szpakowski.
Bayern, Bayern...
W Hiszpanii wygląda to następująco w najnowszej historii:
Atletico
Barcelona
Bilbao
Real
Villarreal
Sevilla
0
@baartekk97 mimo wszystko Serie A, La Liga są mocniejsze
3
Bayern na fotelu lidera 20 bramek strzelonych zaś druga i trzecia druzyna po 6 bramek.
Wydaje mi się, że ta liga jest przehaypowana na maxa.
Drużyny takie jak BVB, Leverkusen, Schalke czy teraz Lipsk chyba tylko na papierze wyglądają/ wyglądały groźnie.
0
@Dari0G rozumowanie wczesnej " zawodówki "
0
Matip, Joe Gomez, Robertson w obwodzie. Klopp fantastycznie skonstruował obronę The Reds.