0

Ależ tan Camavinga szybko myśli i podejmuje dobre decyzję

0

Benzema piłkarz który gra od 2009 dla Realu.
Piłkarz który był najbardziej niedoceniany w czasach Ronaldo. Zawsze był tym trzecim w ataku

2

Ten klub zaczął psuć się od własnej broni.

Gadanie o DNA Barcelony to jakiś żart!
Już od 5 lat Barcelona nie budzi żadnego postrachu w Europie.

No ale okej, niech szukają trenerów i piłkarzy z " DNA BARCY "

0

Niewiarygodne, że pod uwagę jest brany Roberto Martinez.
Kolejny cielak z Evertonu...

Według mnie tylko Conte mógłby to ogarnąć w sezon.
Jeżeli mowa o Xavim, na pewno potrzebowałby kilku sezonów aby stworzyć drużynę na własne modło.pp

0

Wiadomo coś na temat Koemana ?
Czy wczoraj coś się wylało poważnego, czy cisza ?

1

Chciał złożyć się do przewrotki, ale przypomniało mu się, że rodzinny mu zakazał takich wybryków ze względu na plecki

7

Najmocniejsza strona De Jonga to uderzenia głową ?
Ciekawe jak strzela gorszą noga XD

1

Zysk z Emersona pójdzie na odprawę Rudego ech...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Koeman mowi, że Puig musi wiele rzeczy poprawić....
Ciekawa rada

1

@Ziemny a kto lepszy ?

0

Busquets potrenował medium kicki w weekend na salce treningowej.
Chciał postraszyć rywali przed chwilą

0

Twitter donosi, że Koeman w kalendarzu klubowym w przerwie miał odznaczyć wkalkulowana porażkę z Granada aby Laporta nie był zły po meczu.

Kpią z tego klubu na wszystkie sposoby, a mnie nawet już to nie denerwuje

4

Ta druzyna na mecze powinna dojeżdżać busami dorwanymi gdzieś z OTTOMOTO.
Na 4 busy z jedną pauza na szczocha.

W środku zakaz słuchawek i smartfona, ale wówczas za to plecak do którego mogliby wpakować swoje korki i stroj, ewentualnie spodenki pod dresami już żeby za długo się nie przebierać.
Na stadionie bez szatni, a przebieranie przy linii bocznej.
Maks 2 pilki na rozgrzewce.
W trakcie meczu do popitki butelka wody badz napoju pomarańczowego z witaminą C marki ALA, OLA.

Po wygranej jakaś dieta by się przydała.

I może wtedy kurw@ uswiadomiliby sobie w końcu, że już nie są gwiazdami przed którymi inni się boją tylko zwykłymi ogórami.

2

A gdyby tak ściągnąć Aduriza do De Jonga i pograć na dwóch napadziorów ?

0

Podziwiam wszystkich ludzi odpowiedzialnych za drużynę.
Od przynajmniej dwóch sezonów nie ma linii pomocy, do tego dwóch w tym oknie odeszło, a klub ściąga stopera leszcza, bocznego obrońcę, którego i tak sprzedaje, a trener szuka napastnika do ataku mimo, że ma ich 6 no, ale i tak ściągają 7 leszcza.

Masakra, ten klub to ŚWIATOWY MEM na każdym polu.

Wyniki
Transfery
Kontrakty
Atmosfera
Prezesury
Długi
Trenerzy


0

Mam madzieje, że Luk nie wejdzie, bo jeszcze uda mu się strzelić, a Rudy powie, że trafił z transferem

0

Ale mnie zamuliło w tej 1 połowie.
Dobrze, że Pedri nie gra bo bym usnął

0

Dlaczego Kanał Sportowy tytułuje bluzy napisem " IL FENOMENO " ?
Na Ronaldo nie mówiło się El Fenomeno ?

0

Za co oni pieniądze pobierają?

0

Ten klub nie ma środka pola.
Od j3banych kilku już lat !

2

Kto w tym klubie będzie chciał grać ...
Co za porażka, jakich czasów doświadczamy

0

To co w końcu Pedri dzisiaj odnotuje liczby, bo jak nie w takim meczu to kiedy ?

0

A teraz szczerze.
Wolelibyście w drużynie Pedriego czy Camavinge?

0

@AmigoBlancos o Martialu też mówiono podobne rzeczy. Piłkarz bez układu nerwowego.
Dajmy mu pograć sezon, dwa

0

@baartekk97 podaj proszę sukcesy niemieckich drużyn w Europie?
Piszmy o całokształcie, bo gadasz pierdolety jak Szpakowski.
Bayern, Bayern...

W Hiszpanii wygląda to następująco w najnowszej historii:
Atletico
Barcelona
Bilbao
Real
Villarreal
Sevilla

0

@baartekk97 mimo wszystko Serie A, La Liga są mocniejsze

3

Bayern na fotelu lidera 20 bramek strzelonych zaś druga i trzecia druzyna po 6 bramek.

Wydaje mi się, że ta liga jest przehaypowana na maxa.
Drużyny takie jak BVB, Leverkusen, Schalke czy teraz Lipsk chyba tylko na papierze wyglądają/ wyglądały groźnie.

0

@Dari0G rozumowanie wczesnej " zawodówki "

0

Matip, Joe Gomez, Robertson w obwodzie. Klopp fantastycznie skonstruował obronę The Reds.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?