0

@mikka2000 to co Lewandowski, głupie pytanie

3

Argument z przyznaniem Złotej Piłki Lewandowskiemu w związku z pobitym rekordem Mullera jest po prostu śmieszny...


1

Dzisiaj słyszałem kontrowersyjna wypowiedź, ale zarazem dającą do myślenia.

Sir Alex Ferguson to zarazem było błogosławieństwo dla klubu, ale obecnie także przekleństwo.
Ta druzyna od 2013 roku jest na karuzeli.

0

@Worny kolejny transfer " na siłę "
Przy takiej kadrze nie wróżę mu aby grał co week, podobna sytuacja do tej niegdyś z Sane...

0

@mekston przeciez te bramkę dzisiaj Chelsea sama sobie strzeliła...
Ta bramka nawet nie uratowała jego zmiany w 2 połowy, bo facet był bezproduktywny.

0

@mekston cooooo ? XD

1

@tadzik447 2 dni pod rząd?

0

A co się dzieje z Granerudem, skacze w ogóle?

4

Drużyna PSG, to kompletne przeciwienstwo balansu na boisku.
Jestem ciekawy pod kogo bądź pod co jest ustalana taktyka.

Wszyscy chcą grać z piłką, nie ma ruchu bez, wolne pozycje prawie nie istnieją.
Ich obecna sytuacja przypomina mi tę Los Angeles Lakers (...)

Messi nie wie co tu robi, Mbappe już na pewno zdania nie zmieni...
Ta druzyna nie istnieje, czy oni zagrali jakiś dobry mecz ?
Pierwszy pojedynek z Man City?

0

@Lisek a co Cie to obchodzi ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam madzieje, że taki duet bocznych obrońców jak Garcia, Minqueza wyjdzie na Allianz przeciwko Commanowi i Sane. XD

2

Dlaczego Dest nie gra, ma jakieś dolegliwości?

2

@sebo939 tak, pokazał sambo bojowe

0

Villarreal powinien w tym meczu dostać dwie jedynastki.
Sędzia kibic Barcelony ?

0

@jutroIV kto byłby lepszy ?

0

Depay vs F. Torres ?

1

Trochę przymula Barcelona aż boję się jaki muł z niej będzie jak Pedri wróci do rozgrywania

2

Widzę tutaj potencjalne wzmocnienia do ataku, czyżby Barca zrobiła błąd biorąc za darmo Depaya, omijając napastników z LaRambla ?

0

Niestety, ale poza Araujo wszyscy wyglądają słabo badz miernie

2

Osobiście uważam, że Torres to poziom i rola Pedro, umiejętnościami bardzo zbliżeni do siebie.

Z tym, że no właśnie, Pedro wyglądał dobrze kiedy w drużynie miał od siebie lepszych piłkarzy i wszystko grało jak należy, czy z Torresem nie jest tak samo ?
Pozycja wyjściowa w City, to miejsce numer 3 w linii ofensywnej, choćby Mahrez, Bernardo są wyżej.

Myślę, że na te chwile to nie jest dobry pomysł, pieniądze też nie małe.
Zbawca nie będzie.

0

@Emhyr przeciez to leszcz, szkoda pieniędzy na niego

0

@Kitek1640 Andrzej zęby zjadł na piłce

0

Memphis z bramka numer 7, wygląda to dobrze, zważywszy na perturbacje w klubie.

0

Nico powinien dostać żółtą leszcz

0

@Octane do teraz wyglądało to, że podczas przyspieszania szarpało.

Zostawiłem samochod i kazałem wymienić na nowe świece, odebrałem i jest jeszcze gorzej, na wolnych obrotach trzęsie, gdzie wcześniej tego nie było, prawie nie idzie jechać, wcześniej też tego nie było.

Stwierdził, że wyskoczył błąd 3 cylindra, zamienił cewki z 3 na 1 i na odwrót i ten sam błąd.

Zadzwoniłem po wszystkim i widzę widzę z nim jutro, co robić ?
Kazać mu włożyć stare świece, pojechać i nie płacić I po prostu zmienić warsztat ?

0

Przed chwilą mechanik wymienił mi świece zapłonowe ( samochod podczas przyspieszania zaczal mi szarpać więc pomyślałem, że dam do wymiany )

Wymienił na nowe, a teraz samochod jedzie jak gówn0, nie ma siły, szarpie, pracuje na 3 cylindrach.

Myślicie, że to spaprana robota ?

0

@clyde PPSA 02050, mógłbyś mi sprawdzić byłbym bardzo wdzięczny

0

Witam
Czy jeżeli pudełko z gra jest w jezyku angielskim, czyli nie ma standardowego logotypu " w polskiej wersji jezykowej " to zawartość gry po zainstalowaniu nie będzie miała tego języka?

Call of Duty Black Ops Cold War PS5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?