barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy gra ktoś w GT 7 ?
Osobiście jestem bardzo zawiedziony
0
Czemu Pique, Alba i Busquets muszą być takimi bucami
4
@FioletoweOczy za tydzień będziesz go obrazal
2
@KrychaFCB chyba potworka ewentualnie
0
@Clue obecnie obaj są beznadziejni
3
Nasuwa się pytanie czy " najlepszy " piłkarz świata, Robert Lewandowski potrafiłby odmienić przebieg meczu grając w United ?
A później pytanie numer 2, czy Mbappe badz Salah byłby w stanie to zrobić?
Wniosek, Lewandowski to tylko goleador
0
@DaPidejpi przeciez to nie jest jego rola.
Ronaldo ma po prostu strzelać tak jak Lewandowski
2
Manchester co okno robi po kilka transferów, a i tak w trakcie sezonu wychodzi, że kilku piłkarzy jest do wymiany.
I tak przez 10 lat
4
Polscy komentatorzy
" kompletnie niewidoczny Ronaldo, nie potrafi utrzymać się przy piłce "
" niewidoczny Lewandowski, który nie jest obsługiwany przez swoich kolegów tak jak być powinien "
0
Czy aby z przyjściem Ronaldo, United nie jest gorszą druzyna ?
1
@dmcteam ciekawa teoria
1
Depay przyszedł za darmo aby pomóc Barcelonie i co tak po prostu ma odejść?
Bo tak jak większość piłkarzy za Koemana zaliczył regres ?
W formie ten piłkarz jest znakomity.
Za Aubameyangem czułby się o wiele lepiej.
0
Mam nadzieję, że Depay stanie na nogi u Xaviego
3
Pedri w tym sezonie w końcu wygląda tak jak opinia sportowa go opisywała w poprzednim sezonie.
W ubiegłym roku ten piłkarz nie robił na mnie żadnego wrażenia, być może gra tak samo, ale styl Xaviego uwypuklił tego piłkarza w ekranie TV.
Jakie jest wasze zdanie ?
7
Gdzie tam był faul ?
0
Właśnie!
Problem najwiekszy De Joga ?
Zmiana trenerów, zmiana pozycji.
Frankie już dawno powinien grac na jednej pozycji wg mnie powinien grac niżej przy stoperach.
5
Dembele bardzo ładnie odczytał gre, wbiegł i zanotował asystę.
Klasa !
Zarówno Dembele jak i F.De Jong duży plus
0
@jeyx77x gdzie Suarezowi do tego...
Z całym szacunkiem Luis by nie wygrał tego biegowo
3
Auba zajeb@ł jak Ibra z Arsenalem !
0
@xSZYMONOx a po co Ci on ? Jest Gavi
0
Busquets co dzisiaj kiwa w środku.
Piłkarze Valencii maja karuzele
0
Budquets już zaczyna zamulać mecz
1
To teraz Denis z tata vs Murańscy
9
Najgorsza gala, federacja pod względem organizacji i stylu...
0
Ziemowit wyjdzie z Wawrzyniakiem ?
1
@marcin62 słaby film, klimatyczna sepia obrazu jak w tamtych czasach, aczkolwiek fabuła z dupy
0
Myślicie, że gdyby nie Janusz K.M. to Konfederacja liczyłaby się realnie w walce o władzę?
0
Mbappe jest lepszy od Lewandowskigo ?
3
Chłopaki pewnie obiadu nie zjedli i za bardzo im się nie chce biegać, a co jakby stary zadzwonił po meczu do każdego z nich, że za 40 min ma ciągnik i jedziemy do lasu 10 metrów sosny zrobić?
0
Stawiam na Real dyszkę