0

Czy gra ktoś w GT 7 ?
Osobiście jestem bardzo zawiedziony

0

Czemu Pique, Alba i Busquets muszą być takimi bucami

4

@FioletoweOczy za tydzień będziesz go obrazal

2

@KrychaFCB chyba potworka ewentualnie

0

@Clue obecnie obaj są beznadziejni

3

Nasuwa się pytanie czy " najlepszy " piłkarz świata, Robert Lewandowski potrafiłby odmienić przebieg meczu grając w United ?

A później pytanie numer 2, czy Mbappe badz Salah byłby w stanie to zrobić?

Wniosek, Lewandowski to tylko goleador

0

@DaPidejpi przeciez to nie jest jego rola.
Ronaldo ma po prostu strzelać tak jak Lewandowski

2

Manchester co okno robi po kilka transferów, a i tak w trakcie sezonu wychodzi, że kilku piłkarzy jest do wymiany.
I tak przez 10 lat

4

Polscy komentatorzy

" kompletnie niewidoczny Ronaldo, nie potrafi utrzymać się przy piłce "

" niewidoczny Lewandowski, który nie jest obsługiwany przez swoich kolegów tak jak być powinien "

0

Czy aby z przyjściem Ronaldo, United nie jest gorszą druzyna ?

1

@dmcteam ciekawa teoria

1

Depay przyszedł za darmo aby pomóc Barcelonie i co tak po prostu ma odejść?
Bo tak jak większość piłkarzy za Koemana zaliczył regres ?

W formie ten piłkarz jest znakomity.
Za Aubameyangem czułby się o wiele lepiej.

0

Mam nadzieję, że Depay stanie na nogi u Xaviego

3

Pedri w tym sezonie w końcu wygląda tak jak opinia sportowa go opisywała w poprzednim sezonie.
W ubiegłym roku ten piłkarz nie robił na mnie żadnego wrażenia, być może gra tak samo, ale styl Xaviego uwypuklił tego piłkarza w ekranie TV.

Jakie jest wasze zdanie ?

7

Gdzie tam był faul ?

0

Właśnie!
Problem najwiekszy De Joga ?

Zmiana trenerów, zmiana pozycji.
Frankie już dawno powinien grac na jednej pozycji wg mnie powinien grac niżej przy stoperach.

5

Dembele bardzo ładnie odczytał gre, wbiegł i zanotował asystę.
Klasa !

Zarówno Dembele jak i F.De Jong duży plus

0

@jeyx77x gdzie Suarezowi do tego...
Z całym szacunkiem Luis by nie wygrał tego biegowo

3

Auba zajeb@ł jak Ibra z Arsenalem !

0

@xSZYMONOx a po co Ci on ? Jest Gavi

0

Busquets co dzisiaj kiwa w środku.
Piłkarze Valencii maja karuzele

0

Budquets już zaczyna zamulać mecz

1

To teraz Denis z tata vs Murańscy

9

Najgorsza gala, federacja pod względem organizacji i stylu...

0

Ziemowit wyjdzie z Wawrzyniakiem ?

1

@marcin62 słaby film, klimatyczna sepia obrazu jak w tamtych czasach, aczkolwiek fabuła z dupy

0

Myślicie, że gdyby nie Janusz K.M. to Konfederacja liczyłaby się realnie w walce o władzę?

0

Mbappe jest lepszy od Lewandowskigo ?

3

Chłopaki pewnie obiadu nie zjedli i za bardzo im się nie chce biegać, a co jakby stary zadzwonił po meczu do każdego z nich, że za 40 min ma ciągnik i jedziemy do lasu 10 metrów sosny zrobić?

0

Stawiam na Real dyszkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?