1

Wielkie poprawki Mercedesa poszły się j3bać.
Bolid podskakuje, jest niestabilny w zakrętach.
15 Ham
17 Ruś

Dla porównania Hass 6 i 8 lokata

0

@Pogba skąd Ty to możesz wiedzieć ?
Suche liczby Ronadlo nie są miarodajne.
Dużo ludzi uważa, że United bez Ronaldo był bardziej konkurencyjny

1

Ferrari i Mercedes poprawiły kwestie podskakiwania bolidów?

1

@Matix28 Stary co Ty wkręcasz w ogóle

0

Chce zwrócić zakupione słuchawki do PS5.
Płatność kartą podarunkowa 200 zl, plus kartą bankowa 300 zł .

Czy w ogóle jest możliwy zwrot całej 500 ?
I czy muszę mieć kartę która płacono?

0

Czy jest jakiś określony termin gwarancyjny w którym sklep, czy też producent musi się zobowiązać od momentu przyjęcia reklamowanego towaru ?

1

@Oskar00 widziałem, że Friz zorganizowal odcinek chowanego w którym można było wygrać 10 000zl.
Ferran byłby faworytem

0

Czy ustawienie Ferrana na skrzydle jest optymalne ?

1

Kiedy Dest próbuję dryblować zamykam oczy

0

Kolejny raz puściły sznurówki Gaviemu

1

Brawo Dest.
Mam nadzieję, że Xavi go pożegna

0

Jakie macie odczucia związane z Viaplay ?
Raczej nieunikniony jest zakup pakietu zważywszy na Premier League

0

Myślicie, że Guardiola byłby w stanie odnieść te same, a może większe wyniki z Liverpoolem i analogicznie Klopp z City ?

0

Oby United ściągnął wszystkich piłkarzy grających w Europie.
Może wtedy zarówno im jak i pismakom znudzi się!

0

Ciekawe czy dzisiaj gramy bez bramkarza

0

Po co ten Alaba pi3rdoli, że żaden obrońca nie chciałby grac przeciwko Lewemu

7

Szybka wymianka:

Alves
Aubameyang
Adama

Dest
Depay
Ferran

0

@Pogba co oznacza XD ?

0

Czemu ten Ferran jest taki statyczny ?

0

@FioletoweOczy co to znaczy LOL ?

0

@ObiektywnyKibic121 też nie pamiętam w sumie

0

Ferran wygrał kiedykolwiek drybling 1 vs 2 ?

1

@klopx no nie, Depay najlepiej wygląda przy 9.

0

@tbas jak to ?

0

Jak wygląda przygoda Mourinho w Romie tak w dużym skrócie?

0

Jakiego składu Xavi by nie wystawił gra wyglądałaby tak samo.
Piłkarze od kilku meczów wyraźnie odczuwają trudy, zmęczenie.
Za Guardioli Barcelona również łapała zadyszkę o ile pamiętam był to przelom 1/8 Champions League.
Lyon, Stuttgar...

Różnica była taka, że był Messi, który przełamywał rywali.
Dzisiaj nie ma zawodnika w kadrze, który wezmie cała gre na siebie jeśli wszystko daje w łeb.

Ja nie jestem zawiedziony, myślę, że ta porażka przyda się Xaviemu, bo było zbyt kolorowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tu tylko przemowa w przerwie może pomóc, bo tu nic nie gra dzisiaj.

0

Kusi mnie aby zaryzykować na awans Atletico.
Za 100,- ponad 600 do wyjścia.

Co myślicie?

0

Szkoda czasu na ten mecz.
Mam nadzieję, że Marciniak nie wyjdzie ponad fazę grupowa Ligi Europy za tego babola!

Polaczek cebulaczek w Hejt Parku był, taki erudyra i powazny facet.
Zwykły leszcz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?