barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielkie poprawki Mercedesa poszły się j3bać.
Bolid podskakuje, jest niestabilny w zakrętach.
15 Ham
17 Ruś
Dla porównania Hass 6 i 8 lokata
0
@Pogba skąd Ty to możesz wiedzieć ?
Suche liczby Ronadlo nie są miarodajne.
Dużo ludzi uważa, że United bez Ronaldo był bardziej konkurencyjny
1
Ferrari i Mercedes poprawiły kwestie podskakiwania bolidów?
1
@Matix28 Stary co Ty wkręcasz w ogóle
0
Chce zwrócić zakupione słuchawki do PS5.
Płatność kartą podarunkowa 200 zl, plus kartą bankowa 300 zł .
Czy w ogóle jest możliwy zwrot całej 500 ?
I czy muszę mieć kartę która płacono?
0
Czy jest jakiś określony termin gwarancyjny w którym sklep, czy też producent musi się zobowiązać od momentu przyjęcia reklamowanego towaru ?
1
@Oskar00 widziałem, że Friz zorganizowal odcinek chowanego w którym można było wygrać 10 000zl.
Ferran byłby faworytem
0
Czy ustawienie Ferrana na skrzydle jest optymalne ?
1
Kiedy Dest próbuję dryblować zamykam oczy
0
Kolejny raz puściły sznurówki Gaviemu
1
Brawo Dest.
Mam nadzieję, że Xavi go pożegna
0
Jakie macie odczucia związane z Viaplay ?
Raczej nieunikniony jest zakup pakietu zważywszy na Premier League
0
Myślicie, że Guardiola byłby w stanie odnieść te same, a może większe wyniki z Liverpoolem i analogicznie Klopp z City ?
0
Oby United ściągnął wszystkich piłkarzy grających w Europie.
Może wtedy zarówno im jak i pismakom znudzi się!
0
Ciekawe czy dzisiaj gramy bez bramkarza
0
Po co ten Alaba pi3rdoli, że żaden obrońca nie chciałby grac przeciwko Lewemu
7
Szybka wymianka:
Alves
Aubameyang
Adama
Dest
Depay
Ferran
0
@Pogba co oznacza XD ?
0
Czemu ten Ferran jest taki statyczny ?
0
@FioletoweOczy co to znaczy LOL ?
0
@ObiektywnyKibic121 też nie pamiętam w sumie
0
Ferran wygrał kiedykolwiek drybling 1 vs 2 ?
1
@klopx no nie, Depay najlepiej wygląda przy 9.
0
@tbas jak to ?
0
Jak wygląda przygoda Mourinho w Romie tak w dużym skrócie?
0
Jakiego składu Xavi by nie wystawił gra wyglądałaby tak samo.
Piłkarze od kilku meczów wyraźnie odczuwają trudy, zmęczenie.
Za Guardioli Barcelona również łapała zadyszkę o ile pamiętam był to przelom 1/8 Champions League.
Lyon, Stuttgar...
Różnica była taka, że był Messi, który przełamywał rywali.
Dzisiaj nie ma zawodnika w kadrze, który wezmie cała gre na siebie jeśli wszystko daje w łeb.
Ja nie jestem zawiedziony, myślę, że ta porażka przyda się Xaviemu, bo było zbyt kolorowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tu tylko przemowa w przerwie może pomóc, bo tu nic nie gra dzisiaj.
0
Kusi mnie aby zaryzykować na awans Atletico.
Za 100,- ponad 600 do wyjścia.
Co myślicie?
0
Szkoda czasu na ten mecz.
Mam nadzieję, że Marciniak nie wyjdzie ponad fazę grupowa Ligi Europy za tego babola!
Polaczek cebulaczek w Hejt Parku był, taki erudyra i powazny facet.
Zwykły leszcz!