barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Encore Irina Shayk lepsza. Georgina ma grube nogi i jeszcze szeroka ogólnie, barki, ramiona.
0
Klimatyzator przenośny, może ktoś polecić takie rozwiązanie?
1
@xAdrianx miałem hiszpanow w pracy na montażu lini maszynowej. Kategorycznie nie piją wody gazowanej
0
@VegetaPolska mordo j3bac pieniądze stary
0
No co się dzieje z tymi transferami ?
Mówiło się o Kessim i Christiansenie, rozumiem, że rejestracja jest od lipca, ale klub może ogłosić finalizację. Bayern z Manę czy Liverpool z Nunezem to zrobiły.
0
Co w ogóle dzieje się z tymi transferami ?
Kessie zapowiadany od kilku miesięcy, coś poważnego kręci się w tym kierunku, coś wiecie ?
0
@Luciano99 gdyby puścili walkę, która nie wyszłaby poza pierwsza rundę ludzie również pislaliby, że to zenada.
To takie polskie, cebula...
0
Po co oglądacie transmisję High League skoro wam nie pasuje i jest żałosna. Można wyłączyć
0
Russel wykorzystał limit szczęścia do SC, a znowu było blisko
0
@FCB24 dlatego zastanawiam się dlaczego jest brany pod uwagę
1
César Azpilicueta, Marcos Alonso co myślicie?
0
Przez pryzmat dwóch transferów, czyli Nunez, Halland człowiek nie może doczekać się już startu nowego sezonu PL.
Wg was kto może więcej zyskać na tych ruchach ?
0
Znowu Sokół zamula weekend wyścigowy
0
No dobra Christiansen plus Kounde/ Koulibaly.
A kto out ?
0
O której otwierają bramy na Narodowym ?
0
Kadra Liverpoolu czy Manchesteru City ?
0
@Medium nie jest to obiektywna opinia, Russel w kwalifikacjach jest lepszy, ale w wyścigach Hamilton ma strasznego pecha, to 3/4 wyścig w którym ma problemy przez SC plus kontakt w Hiszpanii.
0
@Medium co robi ?
0
Ale zadyma na trybunach w Ergo
0
@Pogba straszy kopnięciem, dobry atut
0
Zastanawiałem się, czy obecny Real to najsłabsza ( mocno nazwane ), najgorzej grająca może, druzyna, która wygrała Champions League, ale przypomniała mi się Chelsea z sezonu 11/12.
1
Dziwne, że Vinicius w tej sytuacji nie lobowal. Mogło być szybko 0:1
4
Ale bym widział Konate u boku Araujo
1
@pawello10 musi być dwóch w takiej sytuacji
0
Lewandowski w tym Realu statystyki miałby na podobnym poziomie co Benzema ?
0
Ciekawi mnie sytuacji Pereza w Redbullu, czy będzie drugim Bottasem, czy też Riccardo
0
@Messibestplayerintheworld Barca jak United, wszyscy są z nią łaczeni, wszystkich by chcieli
0
Nie dość, że F1 jedzie w Monaco, to jeszcze weekend komentuje Sokół, który zamula ten sport przed mikrofonem (...)
0
Kiedy rusza otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska vs Belgia ?
I czy bilety będą dostępne tylko na laczynaspilka ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika