7

@Encore Irina Shayk lepsza. Georgina ma grube nogi i jeszcze szeroka ogólnie, barki, ramiona.

0

Klimatyzator przenośny, może ktoś polecić takie rozwiązanie?

1

@xAdrianx miałem hiszpanow w pracy na montażu lini maszynowej. Kategorycznie nie piją wody gazowanej

0

@VegetaPolska mordo j3bac pieniądze stary

0

No co się dzieje z tymi transferami ?
Mówiło się o Kessim i Christiansenie, rozumiem, że rejestracja jest od lipca, ale klub może ogłosić finalizację. Bayern z Manę czy Liverpool z Nunezem to zrobiły.

0

Co w ogóle dzieje się z tymi transferami ?
Kessie zapowiadany od kilku miesięcy, coś poważnego kręci się w tym kierunku, coś wiecie ?

0

@Luciano99 gdyby puścili walkę, która nie wyszłaby poza pierwsza rundę ludzie również pislaliby, że to zenada.
To takie polskie, cebula...

0

Po co oglądacie transmisję High League skoro wam nie pasuje i jest żałosna. Można wyłączyć

0

Russel wykorzystał limit szczęścia do SC, a znowu było blisko

0

@FCB24 dlatego zastanawiam się dlaczego jest brany pod uwagę

1

César Azpilicueta, Marcos Alonso co myślicie?

0

Przez pryzmat dwóch transferów, czyli Nunez, Halland człowiek nie może doczekać się już startu nowego sezonu PL.

Wg was kto może więcej zyskać na tych ruchach ?

0

Znowu Sokół zamula weekend wyścigowy

0

No dobra Christiansen plus Kounde/ Koulibaly.
A kto out ?

0

O której otwierają bramy na Narodowym ?

0

Kadra Liverpoolu czy Manchesteru City ?

0

@Medium nie jest to obiektywna opinia, Russel w kwalifikacjach jest lepszy, ale w wyścigach Hamilton ma strasznego pecha, to 3/4 wyścig w którym ma problemy przez SC plus kontakt w Hiszpanii.


0

@Medium co robi ?

0

Ale zadyma na trybunach w Ergo

0

@Pogba straszy kopnięciem, dobry atut

0

Zastanawiałem się, czy obecny Real to najsłabsza ( mocno nazwane ), najgorzej grająca może, druzyna, która wygrała Champions League, ale przypomniała mi się Chelsea z sezonu 11/12.

1

Dziwne, że Vinicius w tej sytuacji nie lobowal. Mogło być szybko 0:1

4

Ale bym widział Konate u boku Araujo

1

@pawello10 musi być dwóch w takiej sytuacji

0

Lewandowski w tym Realu statystyki miałby na podobnym poziomie co Benzema ?

0

Ciekawi mnie sytuacji Pereza w Redbullu, czy będzie drugim Bottasem, czy też Riccardo

0

@Messibestplayerintheworld Barca jak United, wszyscy są z nią łaczeni, wszystkich by chcieli

0

Nie dość, że F1 jedzie w Monaco, to jeszcze weekend komentuje Sokół, który zamula ten sport przed mikrofonem (...)


0

Kiedy rusza otwarta sprzedaż biletów na mecz Polska vs Belgia ?
I czy bilety będą dostępne tylko na laczynaspilka ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?