0

@DawidekFCB zajebiscie, dzięki

0

Czy muszę kupić cyfrówkę NFS UNBOUND aby móc zagrać 10 godzin z tytułu EA Play, czy po prostu jeśli tylko mam subskrypcję będę mógł pobrać gre na 10 godz ?

0

Paquetta to leszcz ?

2

Taka Brazylia daleko nie dojdzie.
Nie ma chemii i drużyny z przodu, wszystko oparte na indywidualnych rzeczach.
Nie wspominając o braku środka pola

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

USA czy Walia ?
To kluczowy mecz na kuponie na dzisiaj

0

Najlepsze są te triki Mbappe, sztywna przekładanka nad piłką i dzida do przodu jakby bez tego nie dało się wyprowadził pilki do przodu i ruszyć sprintem.
Chłopaki naogladali się Ronaldinho w 2006 i teraz dostają flashbacki.

0

Wg was któryś z dwójki Alonso, Bellerin mają szansę na przedłużenie umowy ?

0

Szkoda, ze Kessie nie gra, potem będzie gadane, że nie wypalił jak szans praktycznie nie dostaje.

0

Gavi dobrze sobie radził na skrzydle w poprzednim sezonie

0

@TheNekro94 a kogo miał wpuścić Alphonso Davisa ?

0

Ćwiąkała krytykuje wszystkich z wyjątkiem Lewandowskiego, szok

2

Najlepszym trenerem Barcy byłby Cwiąkała, mówię wam

0

O której walka Wildera z Helleniusem ?

1

Sporo racji w Hola La Liga odnośnie Barcelony. Martwi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Co za hipokryta. Mecz trwa 90 minut i również dobrze można powiedzieć, że trudno gra się z przeciwnikiem który przez 60 min tylko przeszkadza.

4

@Rewolucja123 ocena transferów przez zarząd, dodane scenki przy transferach u ogólnie fajnie jest grac na " ważne momenty w ofensywie " zostajesz wrzucony w losowe wydarzenie w grze np. pod polem karnym rywala i jedziesz.

0

@Joe_Pesci nie bagietka tylko, bagieta.
Nie umniejszaj

4

FIFA 23
Rzeczywistej twarzy nie mają tacy piłkarze jak:
Kounde
Araujo
Darwin Nunez
I wielu innych (...)

Kino!


1

@hayek Kręciło to też ogórek. Lepiej przerzucić się na Hola La Liga C+

11

Kowal to powinien oceniać ludzi piszących na twitterku, czy ktoś jest po wódeczce, czy nacpany, a nie oceniać mecze reprezentacji.
Co za świr !

8

Mam wrażenie, że im po prostu wstyd siedzieć obok takiego Kowala, co on pi3rdoli w ogóle?

0

Co z tym Krychowiakem będzie transfer zima do Atleti ?

4

Ewentualny powrót Messiego sprawi, że któryś z trójki Dembele, Raphinha, Fati ucierpi.
Czy chce żeby Leo wrócił, tak. Czy chce żeby któryś z powyższej trójki na tym ucierpiał, nie.

Istnieje druga opcja w której Leo zagra w drugiej linii z Pedrim, ale co wtedy z Gavim ? Ta sama historia.

Współczuję Xaviemu jeżeli się to wydazy.

0

Dobra dawać już mecze ligowe, bo nudy

9

Jestem pod wrażeniem jak Gabriel Jesus wygląda w Arsenalu.
Bardzo niedoceniany napastnik, a ma praktycznie wszystko co potrzeba.
Gra tyłem do bramki, wykończenie, drybling, gra glowa, mobilność, technika.
Strzał w 10 Arsenalu.

4

Niestety dla bardzo wielu, ale takie są fakty.

Memphis na tę chwilę daje dużo więcej niż Ferran. Mam nadzieję, że Xavi w niego uwierzy

0

@kaczucha1899 super, dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?