barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidekFCB zajebiscie, dzięki
0
Czy muszę kupić cyfrówkę NFS UNBOUND aby móc zagrać 10 godzin z tytułu EA Play, czy po prostu jeśli tylko mam subskrypcję będę mógł pobrać gre na 10 godz ?
0
Paquetta to leszcz ?
2
Taka Brazylia daleko nie dojdzie.
Nie ma chemii i drużyny z przodu, wszystko oparte na indywidualnych rzeczach.
Nie wspominając o braku środka pola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
USA czy Walia ?
To kluczowy mecz na kuponie na dzisiaj
0
Najlepsze są te triki Mbappe, sztywna przekładanka nad piłką i dzida do przodu jakby bez tego nie dało się wyprowadził pilki do przodu i ruszyć sprintem.
Chłopaki naogladali się Ronaldinho w 2006 i teraz dostają flashbacki.
0
Wg was któryś z dwójki Alonso, Bellerin mają szansę na przedłużenie umowy ?
0
Szkoda, ze Kessie nie gra, potem będzie gadane, że nie wypalił jak szans praktycznie nie dostaje.
0
Gavi dobrze sobie radził na skrzydle w poprzednim sezonie
0
@TheNekro94 a kogo miał wpuścić Alphonso Davisa ?
0
Ćwiąkała krytykuje wszystkich z wyjątkiem Lewandowskiego, szok
2
Najlepszym trenerem Barcy byłby Cwiąkała, mówię wam
0
O której walka Wildera z Helleniusem ?
1
Sporo racji w Hola La Liga odnośnie Barcelony. Martwi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Co za hipokryta. Mecz trwa 90 minut i również dobrze można powiedzieć, że trudno gra się z przeciwnikiem który przez 60 min tylko przeszkadza.
4
@Rewolucja123 ocena transferów przez zarząd, dodane scenki przy transferach u ogólnie fajnie jest grac na " ważne momenty w ofensywie " zostajesz wrzucony w losowe wydarzenie w grze np. pod polem karnym rywala i jedziesz.
0
@Joe_Pesci nie bagietka tylko, bagieta.
Nie umniejszaj
4
FIFA 23
Rzeczywistej twarzy nie mają tacy piłkarze jak:
Kounde
Araujo
Darwin Nunez
I wielu innych (...)
Kino!
1
@hayek Kręciło to też ogórek. Lepiej przerzucić się na Hola La Liga C+
11
Kowal to powinien oceniać ludzi piszących na twitterku, czy ktoś jest po wódeczce, czy nacpany, a nie oceniać mecze reprezentacji.
Co za świr !
8
Mam wrażenie, że im po prostu wstyd siedzieć obok takiego Kowala, co on pi3rdoli w ogóle?
0
Co z tym Krychowiakem będzie transfer zima do Atleti ?
4
Ewentualny powrót Messiego sprawi, że któryś z trójki Dembele, Raphinha, Fati ucierpi.
Czy chce żeby Leo wrócił, tak. Czy chce żeby któryś z powyższej trójki na tym ucierpiał, nie.
Istnieje druga opcja w której Leo zagra w drugiej linii z Pedrim, ale co wtedy z Gavim ? Ta sama historia.
Współczuję Xaviemu jeżeli się to wydazy.
0
Dobra dawać już mecze ligowe, bo nudy
9
Jestem pod wrażeniem jak Gabriel Jesus wygląda w Arsenalu.
Bardzo niedoceniany napastnik, a ma praktycznie wszystko co potrzeba.
Gra tyłem do bramki, wykończenie, drybling, gra glowa, mobilność, technika.
Strzał w 10 Arsenalu.
4
Niestety dla bardzo wielu, ale takie są fakty.
Memphis na tę chwilę daje dużo więcej niż Ferran. Mam nadzieję, że Xavi w niego uwierzy
0
@kaczucha1899 super, dzięki