barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowaczkiewicz i Tromba.
Jeden kreuję się na gangstera, a drugi udawany influ, który wola największy pieniędzy od FAME.
2
@Technik bardzo niedoceniany mam wrażenie.
Fajnie byłoby zobaczyć jego walkę z Diego albo Labryga.
1
@matirix20 tam niestety Łaszczyk w dwóch pierwszych rundach nie istniał.
A tu walka była od pierwszej do ostatniej na pełnych obrotach.
0
Chyba najlepsza walka we freakach ever !
Paweł mocno się przeliczył, ale szacun za walkę do końca.
18
Ale ludzie są smutni.
Mati Borek korzysta ostro z życia i to jest jego, ma przyjaciół, podróżuje, dobrze się bawi przy alkoholu, jak ma ochotę wpada sobie na takie Fame MMA.
Ja osobiście chciałbym żyć na takim poziomie jak Mati. Pozdro
1
A czy Ronaldo wyjaśnił już wszystkim dlaczego Messi nie uderzał karnego tylko postanowił zrobić z tego asystę ?
0
Jakie plusy ma Oriol Romeu ?
Patrząc na skille jest jak taran w środku, ale idzie na raz.
1
@Firestone po czym stwierdzasz, że obaj są przereklamowani ?
Jeden i drugi zmienili ligę i trafili na katastrofalny czas w klubie.
Ja np zdecydowanie więcej wymagałem od Sterlinga, uznana marka w Premier League i co ?
A o którym piłkarzu Chelsea i Liverpoolu w poprzedniej kampanii można powiedzieć dobrze ?
0
@Herato
Numer jeden to bezdyskusyjnie ten finałowy z Chile
Numer dwa półfinał z Chelsea
0
@Firestone kolejny ekspert XD
1
@messi564 jestem pewien, że srogo się rozczarujesz.
Po pierwsze nowa liga, najtrudniejsza
Po drugie, bardzo wymagający trener
Po trzecie najtrudniejszy czas Liverpoolu
Po czwarte niestabilna pozycja na boisku
Reasumując gdyby Darwin zamienił choć połowę tych sytuacji co miał na bramkę, miałby całkiem nieźle liczby. Niestety jego głowa nie dojeżdżała w większości sezonu, co dla mnie jest zrozumiałe.
Warto również pamiętać, że bywały spotkania, a nawet moment sezonu w którym mówiło się, że to najlepszy piłkarz na boisku The Reds.
IMO
17-20 bramek w tym sezonie Premier League.
0
Ufo... .
0
Cancelo to realne spekulacje czy po prostu farmazon medialny ?
Balde + Cancelo, to byłoby coś !
0
Komunikat o Roque oznacza, że więcej transferów tego lata nie będzie ?
0
Tenis vs mecz Rakowa ?
0
Co jak co ale Real Madryt ma piękne stroje, nie wiem czy nie są one najładniejsze w historii całej piłki.
Generalnie adidas robi mega robotę w ostatnich latach.
A wy co myślicie ?
Chciałbym zobaczyć stroje Barcy takie jak w 2006 roku, koniecznie z czerwonymi spodenkami.
0
Ale męczarnia z tym transferem Roque, gdzie nie wejdę codziennie to samo, " ogłoszenie kwestia czasu" itp.
0
@Emhyr w tym sezonie miał 11 bramek i 13 asyst bodajże
0
Właściwie to czemu Roque nie może przyjść teraz, a w styczniu nagle tak ?
Komuś kontrakt wygasa ?
Co się zmieni ?
Trochę słabo, że nie będzie adaptował się od samego początku.
0
@mekston spokojnie, bo na szybkich torach równie byli mocni.
Hamilton nie odjeżdżał na więcej niż 5/8 sekund w skali całego wyścigu.
Belgia była najlepszym przykładem.
5
@BorzyKrzys Pep docenia profesjonalistów.
0
@mekston po prostu zaczynają padać z rozwojem.
Przypomina mi się Ferrari z 2017,18.
Vettel walczył jak równy z Lewisem, a po przerwie wakacyjnej nie było co zbierać.
0
@mekston masz może jakiś link do porównawczych zdjęć nowego przedniego skrzydła w Mercedesie ?
0
@Encore jaką rolę Twoim zdaniem będzie pełnił ?
Bo to chyba dubler Bruno jeżeli chodzi o miejsce na boisku.
0
Mason Mount hit czy kit?
0
Ciekawe czy Iñigo Martínez będzie realna opcja na pierwszą dwójkę z Araujo.
Garcia, tu już nawet narodowość nie pomaga w oczach Xaviego chyba
Christensen, tu byłbym skłonny dać remis, ale z lekkim wskazaniem jednak na Hiszpana. Doświadczenie ligowe, narodowość i sam nacisk na ten transfer, kiedy klub ma 4 stoperów.
Kounde to pewnie sezon na PO.
Fajny transfer.
Generalnie gdyby przyszedł Roque, to byłoby to kapitalne uzupełnienie kadry tymi trzema transferami.
0
@pt9 'oponiarz', weź Ty się doucz i zrealizuj jakikolwiek kurs wychowawczy.
3
Chicken Curry Law !
Polecam !!
1.3/10 Filmweb
0
@HighestInTheRoom wygralibyśmy z nimi na pewniaku ?
21
To Romeu będzie lepszym kandydatem niż Nico ?
Te ruchy są nielogiczne, nic dziwnego, że logistycznie i finansowo ten klub spadł na niziny.